Jump to content

Accident la unirii


dany_cmd

Recommended Posts

oare sa fi fost condus de o blonda?

 

ce legatura are ?

 

scrii sa nu adormi ?

mda...atipisem si cand m-am trezit era scris reply-ul asta...mi se mai intampla...

 

Auzi..eu te inteleg ca esti gica contra dar lasa-ne cu astea...

 

si inca ceva...tu de ce scrii...sa ma corectezi pe mine?

 

PS1 era vorba ca se vede ca a fost vina celui sau celei cu masina din poza (cadillac escalade)...si era o remarca in spirit de gluma....pacat de masina.

 

PS2 Domnu Gica daca am scris offtopic sa imi spuneti va rog si daca e cazul sa ma sanctionati

Edited by icsulescu
Link to comment
Share on other sites

a intrat intr un autobuz 313 ceva de genu,care era destul de sifonat si el...,era o gramada de lume,la pozat normal! cand am trecut prin zona,nu cred ca se intamplase de mult timp,abia venise politia si mai era o multime speriata,cred ca ocupantii din autobuz,s-au speriat ceva Edited by bmw 346
Link to comment
Share on other sites

ce treaba are o blonda cu accidentul ala ? esti misogin ? ai lipsuri ?

 

Probleme Gogule? Ti-a fost ranita partea feminina sau ce? Esti blonda undercover, femeie, gay etc sau doar cauti scandal??? Eteh ca si io zic c-a fost o blonda la volan sau un cioroi mic-mic-mic de statura cu multe beshini in cap!

 

:twoup: pai sunt gay e ceva rau in asta ?

 

eu nu caut scandal sunt foarte pasnic/pasnica dar nu inteleg de ce esti tu asa rau :twoup:

Link to comment
Share on other sites

ce treaba are o blonda cu accidentul ala ? esti misogin ? ai lipsuri ?

 

Probleme Gogule? Ti-a fost ranita partea feminina sau ce? Esti blonda undercover, femeie, gay etc sau doar cauti scandal??? Eteh ca si io zic c-a fost o blonda la volan sau un cioroi mic-mic-mic de statura cu multe beshini in cap!

 

De ce un om normal nu avea voie sĂŁ-Âşi ia Escalade ? :twoup:

 

 

daca ti se pare ca unu ca adrian minune sau un vali vijelie e normal atunci DA are voie .

 

Mai rar vezi un avocat in ecalade , astia isi iau volvo , saab , jaguar ....

Link to comment
Share on other sites

ce treaba are o blonda cu accidentul ala ? esti misogin ? ai lipsuri ?

 

Probleme Gogule? Ti-a fost ranita partea feminina sau ce? Esti blonda undercover, femeie, gay etc sau doar cauti scandal??? Eteh ca si io zic c-a fost o blonda la volan sau un cioroi mic-mic-mic de statura cu multe beshini in cap!

 

De ce un om normal nu avea voie sĂŁ-Âşi ia Escalade ? :twoup:

 

 

daca ti se pare ca unu ca adrian minune sau un vali vijelie e normal atunci DA are voie .

 

Mai rar vezi un avocat in ecalade , astia isi iau volvo , saab , jaguar ....

 

Domnule, eÂşti prost ĂŽn cazul ĂŁsta. Sincer ĂŽĂži spun. Nu prost, mare prost.

 

nu trebuie sa iti fie rusine daca iti plac manelele .

Link to comment
Share on other sites

Pai generalizări de oameni ĂŽncuiaţi. Tu ai E36, eşti cumva căpşunar ĂŽn Italia sau Spania ? E corect aşa ?

 

 

dane sunt in acceasi oala cu tipu cu escalade.

 

din 1000 de pisicute inmatriculate in itlaia 900 sunt capsunari .

din 1000 escalade-uri inmatriculate la noi 900 sunt sub "nivelul mediu".

 

Sunt generalizari dar de ce sa ajuns la generalizari ?

Edited by dany_cmd
Link to comment
Share on other sites

mie mi se pare doar aripa sifonata si capota stramba, nici macar plasticul ala de la motor nu pare rupt...

 

da... a dat fix cu coltul si a mers razant pe langa autobuz probabil ca vad ca are si oglinda sparta...

 

o fi sarit si airbag-ul lateral?

Link to comment
Share on other sites

Ma bucur ca-ti place s-o iei la pirtzag, be proud, parintii sigur apreciaza asta la tine, ca si noi de-altfel :twoup:

 

Vad ca esti un pic cam indecis/a: esti 2 in 1? 2 in unu e scarbos, 2 in una e deja orgie :D

Ai tu impresia ca-s rau, de fapt snt "painea lu' Dumnezo" dar ca sa fii sanctificat (vezi sf. Gheorghe) mai trebe sa mai fii si "un pic mai intepator" :twoup:

 

Hai ba ca voi n-aveti ce vorbi..

 

Ideea e ca faza cu "sigur era o blonda la volan" e penala :D

Link to comment
Share on other sites

Pacat de masina, nici nu a apucat sa o inmatriculeze

 

mai bine ca platea taxele degeaba. acum poate o vinde asa. masina e destul de avariata si va costa mult reparatia, dar ma gandesc ca cine are asa ceva are si banuti.

la prima vedere ii trebuie: far, semnal, bara fata, capota, aripa, contraaripa, proiector, roata pare si ea afectata (oricum anvelopa sigur), oglinda, airbag, grila fata. si nu se vede ce s-a mai rupt sub aripa caci se pare ca e ceva deranjat si pe acolo, langa motor.

cred ca reparatia depaseste lejer 10.000 de euro cu tot cu manopera, asa ochiometric.

Link to comment
Share on other sites

MĂŁ deranjeazĂŁ pur Âşi simplu mentalitatea unora de pe forum. LasĂŁ cĂŁ danny nu e manelist sau posesor de Escalade, e Âşmecher cu E36 cu nr TX 1234 TX

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...st&p=468758

 

 

1. Pt cunostinta ta nu am numere de bulgaria .

2.Linkul de mai sus ce treaba are????? Sunt smeker cu 'k' ca am depasit coloana la semafor ?>>Informeazate un pic despre respetiva intersectie si ai sa vezi ca si tu ai facut cel putin o data ca si mine.

3.In seara respectiva nu eram posesor de e36 , deci nu eram smeker cu "k" .

4.Dute si fumeaza o tigara ca o iei pe aratura grav de tot , te deranjeaza mentaitatea unora de pe forum ... taiete pe burta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.