Jump to content

Accident


Christian10

Recommended Posts

Prietene, vorbesti prostii cu o sigurata incredibila ... specifica ignorantilor ... a celor care au doar certitudini si nici o indoiala...

Deci, my friend, nu te cunosc, nu ma cunosti..nu stii ce educatie am si ce om sunt..abtine-te de la astfel de remarci, care sunt jignitoare si nu iti fac cinste

 

Daca ai argumente, discut cu placere, insa fara aprecieri la adresa mea.

 

O sa aflii daca exista sau nu Dumnezeu cand o sa ai o problema majora, tu sau ai tai. Toti avem de astea in viata, ca e lunga si din pacate se termina

Nevoia de Dumnezeu (si de Biserica) este specifica oamenilor slabi si cu educatie putina :twoup: Nu vreau sa se simta nimeni jignit, dar asta-i adevarul. Biserica, Dumnezeu, superstitiile (astea din urma se intalnesc prin Romania mult mai des decat credinta adevarata) ar fi trebuit sa dispara de mult timp.

Exact opinia mea, insa @exxe, vezi ca lucrul asta spus unora..deranjeaza tare!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

off: icsulescu, schimba omule poza aia neretusata de la profil, sau esti unul din fotografii nostalgici ai Epucii?

frate...nu trebuie sa mai pui ''off'' ca oricum nu se mai discuta ''on'' :twoup:

 

am schimbat-o...spune-mi ce iti mai doreste inimioara

Link to comment
Share on other sites

off: icsulescu, schimba omule poza aia neretusata de la profil, sau esti unul din fotografii nostalgici ai Epucii?

frate...nu trebuie sa mai pui ''off'' ca oricum nu se mai discuta ''on'' :twoup:

 

am schimbat-o...spune-mi ce iti mai doreste inimioara

 

un peacemaker

Link to comment
Share on other sites

nu cauti unde trebuie... :twoup:

 

hahaha ca betivul de pe vremea comunismului, in patru labe in piata palatului: ce faci mai? - mi-am pierdt portofelul pe "6 martie"... - si de ce-l cauti aici? - pai aici e mai multa lumina...

Link to comment
Share on other sites

stiati ca...baiatul care a fost omorat de dl Cocoana in timp ce era de mana cu fata aia (fosta prietena)...cica nu stiu ce functie are si a fost plecat prin dif tari unde erau malarii...etc si nu a murit si la omorat asta///faza tare; cand au vazut masina ca se indreapta spre ei el a impins fata di cale si a ramas el...
Link to comment
Share on other sites

daca a fost asa cum zici tu ,,icsulescu,, atunci a fost mare prost, pai a impins fata........si el de ce nu sa ferit????????a crezut ca-i vorba de vreo malarie????????

 

 

 

 

lola- tare bancul si ai facut bine ca ai mai descretit fruntile peaici, dar te astept la rubrica de bancuri, ca nu sa mai postat demult... :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Gagica inculpatului care era cu el in Ferrari a fost intrebata si ea cum s-au derulat faptele si normal ca a spus aceeasi varianta...ce a fost tare:

reportera: ''Pai si ce ati facut dupa ce l-ati lovit?''

gagica:''Pai cum ce am facut...i-am acordat primul ajutor!''

reportera:''Adica, ce i-ati facut?''

aia: ''Cum doamna ce i-am facut...am luat masina de pe el...''

reportera:''Si apoi ati plecat???''

aia:''va rog...lasati-ma...''

 

Politia l-a bagat la arest si procuroarea i-a dat drumul azinoapte pe usa din dos ...

 

de ce mi se pare deja vu ? parca as fi citit si ieri acelasi lucru...

adevarat...

 

Acum pe bune...chestia asta e cat se poate de adevarata...nu zic...politia romana este super corupta, dar mai sunt situatii in care isi fac datoria si atunci intervin ceilalti corupti care au legea in mana si nu ii intreaba nimeni de sanatate - procurorii

:twoup:

 

pai normal ca e deja vu, pt ca Dl. Icsulescu a postat acelasi lucru (interviul) si in topicul vecin facut de Ciupanezu:

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?s=&...st&p=491430

Link to comment
Share on other sites

Gagica inculpatului care era cu el in Ferrari a fost intrebata si ea cum s-au derulat faptele si normal ca a spus aceeasi varianta...ce a fost tare:

reportera: ''Pai si ce ati facut dupa ce l-ati lovit?''

gagica:''Pai cum ce am facut...i-am acordat primul ajutor!''

reportera:''Adica, ce i-ati facut?''

aia: ''Cum doamna ce i-am facut...am luat masina de pe el...''

reportera:''Si apoi ati plecat???''

aia:''va rog...lasati-ma...''

 

Politia l-a bagat la arest si procuroarea i-a dat drumul azinoapte pe usa din dos ...

 

de ce mi se pare deja vu ? parca as fi citit si ieri acelasi lucru...

adevarat...

 

Acum pe bune...chestia asta e cat se poate de adevarata...nu zic...politia romana este super corupta, dar mai sunt situatii in care isi fac datoria si atunci intervin ceilalti corupti care au legea in mana si nu ii intreaba nimeni de sanatate - procurorii

:twoup:

 

pai normal ca e deja vu, pt ca Dl. Icsulescu a postat acelasi lucru (interviul) si in topicul vecin facut de Ciupanezu:

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?s=&...st&p=491430

 

of...aici am vrut at sa postez si am gresit....ce ma analizezi tu...

 

de ce incepi si tu sa o iei off topic... :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Gagica inculpatului care era cu el in Ferrari a fost intrebata si ea cum s-au derulat faptele si normal ca a spus aceeasi varianta...ce a fost tare:

reportera: ''Pai si ce ati facut dupa ce l-ati lovit?''

gagica:''Pai cum ce am facut...i-am acordat primul ajutor!''

reportera:''Adica, ce i-ati facut?''

aia: ''Cum doamna ce i-am facut...am luat masina de pe el...''

reportera:''Si apoi ati plecat???''

aia:''va rog...lasati-ma...''

 

Politia l-a bagat la arest si procuroarea i-a dat drumul azinoapte pe usa din dos ...

 

de ce mi se pare deja vu ? parca as fi citit si ieri acelasi lucru...

adevarat...

 

Acum pe bune...chestia asta e cat se poate de adevarata...nu zic...politia romana este super corupta, dar mai sunt situatii in care isi fac datoria si atunci intervin ceilalti corupti care au legea in mana si nu ii intreaba nimeni de sanatate - procurorii

:twoup:

 

pai normal ca e deja vu, pt ca Dl. Icsulescu a postat acelasi lucru (interviul) si in topicul vecin facut de Ciupanezu:

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?s=&...st&p=491430

 

of...aici am vrut at sa postez si am gresit....ce ma analizezi tu...

 

de ce incepi si tu sa o iei off topic... :twoup:

 

nici vorba, dar imi faceam griji pt mine, citisem acelasi lucru cu o zi inainte; imi cer scuze, nu era topicul lui Ciupanezul, ci chiar al lui Icsulescu :D

Link to comment
Share on other sites

Nu numai in Romania se intampla.A fost un accident in Italia aproximativ acum 2 luni in care a fost implicata si o masina din familia mea.

2 tineri, sambata la 3 dimineata veneau din discoteca, soferul drogat si beat sa ferit de o masina care iesea din parcare a ras vreo 4 masini si a intrat frontal intr-un pick-up. In spatele masinii nu s-au vazut 2 cm de cauciuc pe asfalt nici un semn de frana nimic (nu a fost nici in stare sa reactioneze, ca timp ar fi avut).

Pasager din dreapta mort el putin nasul spart, a 2-a zi punea flori. Masina sechestrata si acum ar trebui sa i-o dea pe la jumatatea lui septembrie.Soferul e liber acum si va mai fi...pentru mult timp cred deci...

Edited by clau18
Link to comment
Share on other sites

Nu numai in Romania se intampla.A fost un accident in Italia aproximativ acum 2 luni in care a fost implicata si o masina din familia mea.

2 tineri, sambata la 3 dimineata veneau din discoteca, soferul drogat si beat sa ferit de o masina care iesea din parcare a ras vreo 4 masini si a intrat frontal intr-un pick-up. In spatele masinii nu s-au vazut 2 cm de cauciuc pe asfalt nici un semn de frana nimic (nu a fost nici in stare sa reactioneze, ca timp ar fi avut).

Pasager din dreapta mort el putin nasul spart, a 2-a zi punea flori. Masina sechestrata si acum ar trebui sa i-o dea pe la jumatatea lui septembrie.Soferul e liber acum si va mai fi...pentru mult timp cred deci...

au si ei uscaturile or...

stiu si eu un accident asemanator in Italia, aproape identic...diferenta a fost ca soferul era roman...va dati seama ca e la puscarie si masina i-a fost luata definitiv si casata....carabinierii....#@*&!^

Link to comment
Share on other sites

Gagica inculpatului care era cu el in Ferrari a fost intrebata si ea cum s-au derulat faptele si normal ca a spus aceeasi varianta...ce a fost tare:

reportera: ''Pai si ce ati facut dupa ce l-ati lovit?''

gagica:''Pai cum ce am facut...i-am acordat primul ajutor!''

reportera:''Adica, ce i-ati facut?''

aia: ''Cum doamna ce i-am facut...am luat masina de pe el...''

reportera:''Si apoi ati plecat???''

aia:''va rog...lasati-ma...''

 

 

 

nush ce naiba..deja vu sau nu....dar eu parka am mai intalnit chestia asta inca o data..deja vu..off...de ce oare se intampla chestia asta ciudata?..am vazut mai sus ca nus singurul

Link to comment
Share on other sites

of of...e deja vu da...am scris eu acelasi lucru la 2 topicuri...din greseala...

 

ar trebui sa rogi un moderator sa stearga in celalalt topic :twoup:

nu, cel mai bine, un moderator o sa sanctioneze offtopicul care a dus aici topicul, nu? :twoup:

 

p.s. si v-am fi foarte recunoscatori daca ati lasa remarcile de genul "sunt in vacanta" pentru alte situatii.

Link to comment
Share on other sites

[p.s. si v-am fi foarte recunoscatori daca ati lasa remarcile de genul "sunt in vacanta" pentru alte situatii.

 

Scuze, am presupus gresit atunci...dar m-am gandit ca fiind vara, vreme frumosa, activitate "cucu" pe forum...:twoup:

 

 

........... asta era baiatu' ... http://lucihu.hi5.com

 

si un mic filmulet de la "protest"...

 

http://video.tion.ro/members.tion1/flv-Pro...flv/viewer.html

 

Dumnezeu sa-l Ierte !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.