Jump to content

Noua serie 8


Tien

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

christian10.. ideea e ca seria8 va fi de 5 m...lungime.. pe sasiu de la seria 7 :) r8 e altceva... , nu inteleg ce comparatie vrei sa faci, tinand cont ca masina va aparea de prin 2010... si motorul va fi nou, mai nou decat cel de pe R8. si alea de pe R8 cine stie de pe ce lamborghinii le iau. Edited by Lifestyle
Link to comment
Share on other sites

christian10.. ideea e ca seria8 va fi de 5 m...lungime.. pe sasiu de la seria 7 :) r8 e altceva... , nu inteleg ce comparatie vrei sa faci, tinand cont ca masina va aparea de prin 2010... si motorul va fi nou, mai nou decat cel de pe R8. si alea de pe R8 cine stie de pe ce lamborghinii le iau.

 

DacĂŁ spuneai aÂşa de la inceput ;) ... nu Âştiam cĂŁ va fi pe Âşasiul de la seria 7. Ăntradevar, e greÂşitĂŁ comparaĂžia. Multumesc pentru lĂŁmuriri.

 

L.E. Nu mĂŁ dau cunoscĂŁtor... pentru cĂŁ nu sunt. Doar imi exprim opinia. :lol:

Edited by Christian10
Link to comment
Share on other sites

Pe mine ma incanta ideea unei astfel de masini creata de BMW.

 

Inainte sa imi iau noua masina ma gandeam foarte serios sa imi iau un cls pentru ca imi place foarte mult. Am renuntat pentru ca imi place prea mult BMW si cu bani mai putini am gasit o masina care imi place foarte mult si imi satisface nevoile zilnice mai bine ca un cls.

 

Deci nu conteaza cum arata in pozele actuale ... sunt ferm convins ca versiunea finala va arata bine ... dar ce e mai important e ca va avea performantele si caracteristicile BMW.

Link to comment
Share on other sites

Pe mine ma incanta ideea unei astfel de masini creata de BMW.

 

Deci nu conteaza cum arata in pozele actuale ... sunt ferm convins ca versiunea finala va arata bine ... dar ce e mai important e ca va avea performantele si caracteristicile BMW.

 

bine spus :)

Link to comment
Share on other sites

O sa vanda 10 bucati, dupa care il scot din productie. Bun.

 

Pai cine stie, dar de scump va fi scump... cel mai scump bmw de pana acuma... oricum nu stiu daca se vor vinde doar 10 bucati, ca acum BMW e la moda... si vine bronzatu isi vinde un bloc de pe care ia 17.000/luna chirie si cu banii de pe bloc isi ia seria 8 daca va fi performanta si luxoasa :)... si din aia nu-s putini.

Link to comment
Share on other sites

Pai cine stie, dar de scump va fi scump... cel mai scump bmw de pana acuma... oricum nu stiu daca se vor vinde doar 10 bucati, ca acum BMW e la moda... si vine bronzatu isi vinde un bloc de pe care ia 17.000/luna chirie si cu banii de pe bloc isi ia seria 8 daca va fi performanta si luxoasa ;)... si din aia nu-s putini.

 

 

clar ! si eu as face la fel :lol: pacat ca nu am bloc ... dar o sa-mi vand vreun rinichi :) ... si daca mai pot corupe cativa membri din familie

Link to comment
Share on other sites

Da, cumparam masini si apoi ori n-avem unde sa mergem cu ele, ori n-avem bani de reparatii. Buna idee.

BMW ar trebuie sa-si rezolve problemele de fiabilitate nu sa scoata masini pe banda rulanta.

 

Auzi tu esti fan MertzedeS ? Sau poate AudI ?

Edited by aXeL
Link to comment
Share on other sites

Ănseamnă că maşina ta este o excepţie.

 

Adevaru e ca nu am dat pe ea sub pretu pietei, cand am cumparat-o :)

Si poate am avut norocul sa fi fost schimbate inainte de achizitie, am zis ca daca nu ma doare capul nu ma duc la AB sa cer istoric.. ;)

Edited by Lifestyle
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.