Jump to content

Furturi de oglinzi


mark_atmail

Recommended Posts

  • 1 month later...

Tocmai ce m`am trezit si eu dimineata unpik nervos si cobor jos sa plec cu masina, cand colo la masina lipsea ceva, oare ce? :)

Acuma ca a venit seara am reusit sa fac rost de alte oglinzi si sa le montez si sper sa ma tina pana maine cand o sa incerc sa le matuiesc

In drum spre casa am cunoscut-o pe suri :* ce straluceste la fel de mult ca masina pe care o are :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tocmai ce m`am trezit si eu dimineata unpik nervos si cobor jos sa plec cu masina, cand colo la masina lipsea ceva, oare ce? :lol:

Acuma ca a venit seara am reusit sa fac rost de alte oglinzi si sa le montez si sper sa ma tina pana maine cand o sa incerc sa le matuiesc

In drum spre casa am cunoscut-o pe suri :* ce straluceste la fel de mult ca masina pe care o are :)

 

Salut, cat au costat oglinzile (simple sau cu nebunii)?

 

Eu am ramas fara oglinda din dreapta, probabil a renuntat la stanga cand a vazut ca este fara incalzire; Iuliu Maniu, sector 6 langa Cora Lujerului.

 

Am masina de 2 ani si 5 luni, sunt la prima experienta. Daca nu exista cerere pentru oglinzi nu existau nici hotii de oglinzi, am inteles ca cererea mare vine de la saracii din vest :)

Link to comment
Share on other sites

I'm in da club :)

 

Mi-au praduit si mie oglinzile in urma cu 2 saptamani. Erau inscriptionate cu numarul masinii.

 

Am fost la asigurator, la politie, a venit expertul criminalist sa ia amprente etc. etc. Am pierdut vreo 3 ore in total.

 

Am cumparat alte oglinzi de la dealerul BMW si m-au costat 2,700 RON, dar o sa recuperez banii in 2-3 luni.

 

M`au costat 150 roni de la un baiat.

Sper sa nu fie dintre cele furate...

Edited by exxe
Link to comment
Share on other sites

Asta seara am vazut doi tiganusi de vreo 10-12 ani furand oglinzile de pe un Audi ...eram in masina si am claxonat cand i-am vazut...au fugit cu una doar...insa probabil ca se vor intoarce dupa cealalta tot in noaptea asta...ca altfel isi iau cafteala de la bulibasa!
Link to comment
Share on other sites

Asta seara am vazut doi tiganusi de vreo 10-12 ani furand oglinzile de pe un Audi ...eram in masina si am claxonat cand i-am vazut...au fugit cu una doar...insa probabil ca se vor intoarce dupa cealalta tot in noaptea asta...ca altfel isi iau cafteala de la bulibasa!

prin ce zona ? nu ai apucat sa mergi dupa ei ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.