Jump to content

service bun in Oradea!


Recommended Posts

azi am schimbat bara stabilizatoare dreapta.nu trebuia sa o schimb si pe aia din stanga?mecanicul a zis k stanga e ok.Vestile bune?discuri frana fata,pl frana fata si telescoape fata in max 2000 km.gata concediul meu.va mai intalniti?poata reusesc o data sa vin si eu

bravo ... las cati faci concediu tu cu masina :) te relaxezi si asa ..

 

cat despre intruniri... sincer iti zic ca nu sa organizat nimik... inafara de faptu ca eu cu dinu.negrean ne mai intalnim si mai stam la barfit de injectoare ,tapitzerii si telescoape :bashwall: pacat ca nu organizam ceva mai serios <_<

Link to comment
Share on other sites

Cica este in Iosia pe undeva un magazin care vinde si piese de BMW pe original.....nu-s scumpe....

Poate gasesti chiar in topicul asta adresa, daca ai rabdare sa-l rasfoiesti tot....

 

stiu de care zici... e ala chiar de langa corola... am sa merg pana acolo azi , defapt chiar imediat <_<

mersi!

Link to comment
Share on other sites

Salutare , joi voi fi si eu posesorul unui e36 , un pic lovit , dar am hotarat sa-l iau si sa il repar , si eu sunt din Oradea , in legatura cu un mecanic bun vi-l pot recomanda pe Beilo din Nufaru , e mai mult axat pe electronica si testere , are preturi f acceptabile , iar ca si consumabile si preturi va pot aduce eu pe orice marca indiferent de masina aftermarket sau OE cu 15% discount fata de magazine , valabil doar pt cei din Oradea. Pt alte informatii PM. Edited by som3boy
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

salut . imi poate recomanda cineva in Oradea unde sa ma duc sa curat supapa EGR la un 320d din 2003. scoate cam mult fum in ultima perioada si asta ar putea fi una din cauze. Mersi

eventual si care is costurile implicate de operatia asta.

Edited by voicu_rip
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti.

Si eu sunt din Oradea. Am absentat aproape 1 an de pe forum, dar m-am intors.

 

Service foarte bun in Oradea nu exista, credeti-ma pe cuvant. Cel mai des am fost cu masina la BMW Cluj si la Debrecen. Acum stau in timpul saptamanii in Arad, asa ca daca am nevoie de service dau o fuga la Timisoara deoarece au reprezentanta si e foarte aproape.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
nu am mai fost atent in ultima perioada la post-urile de pe forum, de fapt nici nu cred ca am maiintrat pe net... Oricum, subscriu la ce zicea cineva mai sus, in Oradea nu exista un mecanic foarte bun la care sa te duci cu toata increderea si care sa execute orice fel de operatie la masinutele noastre. Am descoperit insa un baiat extrem de pasionat si foarte bun in 'ale mecanicii', pentru cine e din Oradea e un nume cunoscut(mai bine zis un numar cunoscut BH-04-ARO). Dupa mine, e un tip harnic, perfectionist si ieftin. Daca cineva vrea numarul lui poate sa-mi dea un PM sa i-l dau pt a se convinge singur. Pacat doar ca nu are chiar toate sculele si nici spatiul necesar pentru operatii mai 'delicate'.
Link to comment
Share on other sites

multumesc de sfaturi! am sa incerc la el pt inceput! pote ne mai ajuta careva cu o postare cu un alt mecanic bun prin Oradea(si sa nu fie ungur sovin ca am auzit cazuri...)

 

apropo, cat e o revizie la el? (schimb ulei+filtre) pt 320d e 46

de ce nu incercati in Simleu Silvaniei la Ovidiu? se ajunge la el din strada Horea. e destul de bun!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.