Jump to content

BMW E39


AndreiVN

Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mai bine mai pui 100 € Âşi iei unele originale sh.

 

Mai bine raspunde-mi la PM ! :) ...lasa farurile ca deocamdata caut un interior ca s-a distrus scaunul de la sofer <_<

 

 

Vezi ca era un baiat care dezmembra un M5 scaune din piele bej parca si nu vroia nici mult daca nu vrei piele e unul in spate la milcov tapiter care face treaba super buna eu am reparat la el bancheta din spate de la opel ca am aruncat o tigara si mi-a intrat inapoi pe geam si lucreaza bine!

Link to comment
Share on other sites

Mai bine mai pui 100 € Âşi iei unele originale sh.

 

Mai bine raspunde-mi la PM ! :) ...lasa farurile ca deocamdata caut un interior ca s-a distrus scaunul de la sofer <_<

 

 

Vezi ca era un baiat care dezmembra un M5 scaune din piele bej parca si nu vroia nici mult daca nu vrei piele e unul in spate la milcov tapiter care face treaba super buna eu am reparat la el bancheta din spate de la opel ca am aruncat o tigara si mi-a intrat inapoi pe geam si lucreaza bine!

 

Valeu , nu umblu eu cu carpeala la aia .... nu vreau nici piele bej ca la femei :bashwall: ... daca nu gasesc neagra , caut doua scaune fata normale si gata

Link to comment
Share on other sites

Acela e un interior Individual.

 

DacĂŁ ĂŽĂži permiĂži, chiar meritĂŁ.

 

Pe de altĂŁ parte, nu cred cĂŁ-Ăži va vinde nimeni doar douĂŁ scaune ci un interior complet.

 

Am gasit la un baiat interior normal complet .... <_< , i-am cerut poza sa vad cum se prezinta ca e la bani putini tare si interior individual am sa caut prin Italia cred ca la noi mai rar .. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
sunt 380 euro la Calin.. noi noute 8J doar... nu ca a lu ciupanezu 8J respectiv 9J

 

Crezi ca dau 380 euro ca sa se indoaie la prima gaura ? Si asa am indoit putin buza la o janta ..am luat o gaura prin judetul minunat , Braila , de nu-mi mai merge BC , unii martori in bord si mi-au ramas aprinse becurile la marsalier ca la Dacii ... <_< . Plus ca ale mele au 8.5 J :unsure:

 

 

P.S. Mi-am pus interior de PELE .. :) ...si un capat de toba (daca stiam ca e asa maricel nu il cumparam dar n-am avut incotro si l-am pus asa fiindca am dat bani multi pe el )

 

L.E. Sper sa nu ma trezesc pe la taranisme :bashwall:

Edited by AndreiVN
Link to comment
Share on other sites

Nasol vezi ca am mai vb cu cineva din oras si care e pe forum cu 3 prieteni BMW-isti poate o punem si noi de niste intalniri cum fac cei din capitala :bashwall: cat ai dat pe tips?

 

Poate mergem la o intalnire intr-o sambata sa ne intalnim cu mai multi ca prin Focsani nu prea ai unde ... vrei sa ne adunam la Mol ca toti obositii aia ? :unsure:

 

Am si eu un baiat care si-a luat un e46 , l-a luat de la Constanta ... arata bine , il asteptam cu topic la Masina mea ... <_<

 

Ce e ala "tips" ? :) ...

 

sunt 380 euro la Calin.. noi noute 8J doar... nu ca a lu ciupanezu 8J respectiv 9J

 

Eu am jante de 9.5j faţă spate.

 

Tu esti smecher ma ... :blink:

Edited by AndreiVN
Link to comment
Share on other sites

Ma asa am inteles ca se cheama terminatia ai la teava de esapament nu asta ti-ai pus tu?

 

Ala e "tips" ???... asta e neologism pentru mine ; eu ii zic capat de toba ... am dat 70 de euro pe el <_< si am taiat din el mult ca avea jumatate de metru si daca-l puneam asa ziceai e naveta spatiala Discovery nu un E39 ...

Link to comment
Share on other sites

Ma asa am inteles ca se cheama terminatia ai la teava de esapament nu asta ti-ai pus tu?

 

Ala e "tips" ???... asta e neologism pentru mine ; eu ii zic capat de toba ... am dat 70 de euro pe el :bashwall: si am taiat din el mult ca avea jumatate de metru si daca-l puneam asa ziceai e naveta spatiala Discovery nu un E39 ...

 

Asa ii zic si eu da de, am zis ca suntem pe un forum de cunoscatori si sa nu ne facem de cacao astia din provincie <_< :)

 

Da PM de unde l-ai luat ca si eu caut!

Edited by gabriel_525
Link to comment
Share on other sites

Man, dar tot citesc pe alte topicuri cum ti-a pocnit ceva sub scaunul nou montat de piele,despre tips-ul montat ,etc dar poze noi ,nu ne povestesti nimic ca ma apuc sa dau ture prin sud poate,poate te gasesc! <_<
Link to comment
Share on other sites

Man, dar tot citesc pe alte topicuri cum ti-a pocnit ceva sub scaunul nou montat de piele,despre tips-ul montat ,etc dar poze noi ,nu ne povestesti nimic ca ma apuc sa dau ture prin sud poate,poate te gasesc! :)

 

Nici nu trebuie sa cauti ... de la mausoleu o in stanga si se vede langa centrala electrica :unsure:

 

 

Poze nu am cum momentan ... nu am aparat ... vroiam sa cumpar unu dar tot in masina am bagat banii , i-am pus ambreaiaj nou <_<

 

O sa fac poze dupa ce iau plafonu de la Razavan Gavan (daca il mai are) si ramele shadow line :bashwall: , poate imbrac si mobila cu folie carbon ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Cum a iesit plafonul pina la urma? :bashwall:

 

Problem la stalpi , fata + mijloc ... am fost la tapiter de le-am imbracat pe cele originale ca sa nu faca aia combinatii cu suruburi , cu nebunii pe acolo ca era diferenta mare tare la sistemul de prindere ...

 

Si ala daca-i ametit ... a terminat aia repede si a uitat sa ma sune . <_< Si m-a sunat o femeie de pe acolo ca daca vin sa le mai iau pe la 6 cand deja au inchis la service . :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.