Jump to content

Schimb trimuri Carbon Look pentru e46


12CLS

Recommended Posts

nu-ti mai plac astea?

 

M-am cam plictisit de ele ... Incep sa mi se para tot mai banale pe zi ce trece.

Stateam azi la intrare in Bucuresti de pe DeNeu si era langa un 3er cu trimuri ca ale mele, doar ca argintii, si m-am gandit ca e nevoie de-o schimbare.

Dar tot pe negru...

Link to comment
Share on other sites

super tari...tocmai am luat ceva ce vrei tu, ma tenteaza si astea...

 

Pai sa zicem ca si ale tale au contribuit la decizia de a mi le schimba :)

 

alea ale mele nu le gasesti asa usor, de-aia stau in dubii...le cautam de 1 an

Edited by armin
Link to comment
Share on other sites

super tari...tocmai am luat ceva ce vrei tu, ma tenteaza si astea...

 

Pai sa zicem ca si ale tale au contribuit la decizia de a mi le schimba :)

 

alea ale mele nu le gasesti asa usor, de-aia stau in dubii...le cautam de 1 an

 

Stiu, ca-s foarte rare.

Poate mi se ofera altceva la schimb care o sa-mi placa.

Sau poate te razgandesti tu :)

Link to comment
Share on other sites

Va trebui sa imi scriu undeva urmatoarea nota, sa tin minte pe viitor : daca imi mai iau E46 vreodata, sa nu fie cu 4 geamuri electrice ca nu voi gasi trimuri la schimb niciodata.

 

cumperi trimul cu butoanele de geamuri separat :)

Link to comment
Share on other sites

te intrebam mai devreme daca te-ai plictisit de ele pentru ca si eu vreau sa imi pun la a mea carbon look ... dar nu sunt foarte foarte hotarat ... ma gandesc ca nu o sa imi placa, iar atunci le-as fi vopsit pe cele care le am acum negre la o vopsitorie auto... oricum la e60 nu-s chiar atat de dese cele carbon look ...
Link to comment
Share on other sites

te intrebam mai devreme daca te-ai plictisit de ele pentru ca si eu vreau sa imi pun la a mea carbon look ... dar nu sunt foarte foarte hotarat ... ma gandesc ca nu o sa imi placa, iar atunci le-as fi vopsit pe cele care le am acum negre la o vopsitorie auto... oricum la e60 nu-s chiar atat de dese cele carbon look ...

 

are 3xpert carbon look pt e 60

Link to comment
Share on other sites

te intrebam mai devreme daca te-ai plictisit de ele pentru ca si eu vreau sa imi pun la a mea carbon look ... dar nu sunt foarte foarte hotarat ... ma gandesc ca nu o sa imi placa, iar atunci le-as fi vopsit pe cele care le am acum negre la o vopsitorie auto... oricum la e60 nu-s chiar atat de dese cele carbon look ...

 

Frumos ar fi sa avem 3-4 seturi de trimuri, si sa le schimbam in functie de starea de spirit din ziua respectiva :)

 

@sos - eu zic sa le lasi negre, ca trimurile negre dau cel mai bine. :)

Link to comment
Share on other sites

nimeni, nimic?? :)

 

vezi daca ai zis ca nu exista Mos Craciun ? :)

 

am citit mai devreme un banc cu mos craciun si un ingeras, si tind sa cred ca pana la urma exista ... si sta ascuns pe undeva, cu trimurile mele !! :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Am cerut redeschiderea topicului deoarece doresc sa schimb din nou trimurile, ca m-am plictisit rau de tot de ele...

 

Nu ma mai intereseaza Biano Black in special, ma intereseaza orice fel de trim, care sa-mi placa ...

 

Trimul de pe usa soferului are cateva zgarieturi, in rest celelalte sunt in stare destul de buna.

Edited by Pachu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.