Jump to content

M6


ska

Recommended Posts

Ca tot veni vorba, am vazut si azi unul in oras tracand asa usor pe langa mine. Doamne ce design. Doamne ce masina. Ce privire expresiva. Pentru mine e cea mai frumoasa din istoria tuturor timpurilor :blink: Hit e mult prea putin spus
Link to comment
Share on other sites

Iezacli mai point. Mie a inceput sa-mi placa si E90 mult de tot. Tocmai si-a luat un prieten bun un 330i super dotat. Toate modelele din noul val, au inceput sa-mi placa mai greu dar progresiv si acum le consider cele mai frumoase.

 

Spre deosebire de CLS, care mi-a placut din prima si acum ma lasa rece.

Link to comment
Share on other sites

Iezacli mai point. Mie a inceput sa-mi placa si E90 mult de tot. Tocmai si-a luat un prieten bun un 330i super dotat. Toate modelele din noul val, au inceput sa-mi placa mai greu dar progresiv si acum le consider cele mai frumoase.

 

Spre deosebire de CLS, care mi-a placut din prima si acum ma lasa rece.

151128[/snapback]

 

 

lol. Daca azi am vazut 6, CLS am vazut ieri. Era unul negru, destul de elegant. Spatele n-am apuca sa il vad bine insa botul nici nu se compara cu al 6-arului.

 

 

Ce poate fi mai frumos de ata? Mi-e frica atunci cand ma gandesc la viitoarele Seria 6. Mai frumos nu stiu daca se poate si mi-e frica sa nu-l strice doar de dragul schimbarii. Iar cand are pozitiile aprinse zici ca se uita la tine :blink:

post-35-1163280027_thumb.jpg

Edited by Mihai
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
unele sunt frumoase unele nu, de exemplu 7 este tanc nu are nici o eleganta in el...si acum cu restilizarea asta parca e mai urat.. imi place mai mult cel nerestilizat, 5 e frumos si fata si spate.. e reusit dar nu se va compara niciodata cu un e 39 care aparea in 95, x3-ul e hidos.. nu stiu cum au putut sa scoata o asemenea hidosenie... daca as primi unu gratis l-as vinde si mi-as lua altceva.. x5 ul vechi era o masina impunatoare.. era ceva de drug dealer... frumos.. si acum sunt. asa nou cu noua grila zici ca e sang syong.. hidosenie.... sa nu mai vorbim de noul seria 3.. are cel mai urat spate care l-am vazut la o masina.. in afara de logan..... dar noul coupe este elegant si frumos.. , a mai zis aici cineva.. noile serii trebuie sa le vezi mai mult si incep sa iti placa.. asa am facut si eu cu 5 si 7 si acum imi plac... dar x3 ul si seria 3 nou sunt hidoase.. cred ca aia de la design era trasi cand au facut planurile..stiu ca e off topic dar voiam sa zic demult sa vad daca mai e cineva care area aceeasi parere cu mine., btw.. acum cateva zile am mers cu un 645 si dupa ce i-a dat amicul o mare forja.. cand sa il bage in garaj m-am dat jos.. si tobele scot sunete foarte ciudate.. pocnesc asa rau.. el mi-a zis ca e normal ca e motorul mare si se incalzesc .. dar nu am mai auzit a nici o masina sa faca in halul ala.. ciudat
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
filmuletul este facut de firma hartge.. si intradevar hartge este tunner.. dar tot ce face la m5 si m6 e sa le scoata limitatorul de viteza.si sa le puna jante pe 21... deci masina nu e modificata.. masina din fata cred ca e tot un hartge.. sta in fata si nu este depasita nu pt ca fuge mai tare ca m6 dar cred ca sa ii lase 2 3 sute de metrii liberi la cel cu camera..m6 fara limitator poate atinge 328 km/h..am mai vazut un film pe youtube cu niste greci aia i-au dat de s-a dus acul in jos dupa 330.. bine cred ca la viteza aia si eroare este mare.. iti arata 330 dar cred ca ai vreo 300.. oricum este extrem de mult pt un GT.. dar cred ca il ajuta cutia mult fiind in 7.
Link to comment
Share on other sites

filmuletul este facut de firma hartge.. si intradevar hartge este tunner.. dar tot ce face la m5 si m6 e sa le scoata limitatorul de viteza.si sa le puna jante pe 21... deci masina nu e modificata.. masina din fata cred ca e tot un hartge.. sta in fata si nu este depasita nu pt ca fuge mai tare ca m6 dar cred ca sa ii lase 2 3 sute de metrii liberi la cel cu camera..m6 fara limitator poate atinge 328 km/h..am  mai vazut un film pe youtube cu niste greci aia i-au dat de s-a dus acul in jos dupa 330.. bine cred ca la viteza aia si eroare este mare.. iti arata 330 dar cred ca ai vreo 300.. oricum este extrem de mult pt un GT.. dar cred ca  il ajuta cutia mult fiind in 7.

176183[/snapback]

Sunt curios daca i-ar masura viteza cu GPS-ul cat ar arata real......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.