Jump to content

e65 730d


sebie65

Recommended Posts

multumesc....a ajuns 32000 cu tot cu inscris (3500 inscrisul)....consum cam 12 - 13% depinde cum mergi si de aglomeratie....seara consuma si mai putin....asta in oras...in afara nu am apucat inca sa ii vad consumul

ca dotari are cam de toate in afara incalzire in scaune(singuru lucru d care imi pare putin rau) racire , masaj , trapa, soft close si cam atat...in rest zic eu ca are tot

 

app cum pot afla daca am run flat?? in afara sa dau tot aeru afara dn pneuri :)

Link to comment
Share on other sites

este primul meu bmw....il am cam de o luna...e fabricat in 2004 dar prima inmatriculare in februarie 2005....luat din germania la aprox. 67000 iar acum are 69225....sunt foarte multumit d ea :)

sper sa va placa :)

 

Nu imi place deloc! (glumesc) :)

Vad ca ai inceput in forta daca asta e primul tau BMW, sa-l stapanesti sanatos si sa te bucuri de el intact !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Cel mai frumos model de seria 7, parerea mea.

 

Superba masina, s-o stapanesti sanatos si fara incidente. :)

 

excelenta nava amiral :)

sa o stapanesti sanatos ... imi doresc si eu una insa ..deocamdata stau la bloc in bucuresti.... si nu prea se incadreaza in peisaj... de-abia incap cu 5u

Edited by Stefan_SNK
Link to comment
Share on other sites

Jmechera masina, sa o stapanesti sanatos, nu te plange pt incalzire in scaune iti spun eu nu iti trebuie, daca ai racire e tot ce iti trebuie si sa nu mai dai cu silicon pe volan. Multa bafta ! Edited by aXeL
Link to comment
Share on other sites

cum adica? iarna isi da drumul la racire? :) e misto incalzirea in scaune, daca masina se incalzeste in 3-4 minute scaunul e incalzit deja intr-un minut. dar am vazut multe masini scumpe fara incalzire in scaune, probabil vesticii pragmatici nu au de ce sa mai plateasca si asa ceva.. cam cine isi permite un 7 are si un garaj incalzit la casa. la noi inca se mai poarta 7-le la bloc, dar am vazut ca tot mai putin, ceea ce e bine :)
Link to comment
Share on other sites

cum adica? iarna isi da drumul la racire? :) e misto incalzirea in scaune, daca masina se incalzeste in 3-4 minute scaunul e incalzit deja intr-un minut. dar am vazut multe masini scumpe fara incalzire in scaune, probabil vesticii pragmatici nu au de ce sa mai plateasca si asa ceva.. cam cine isi permite un 7 are si un garaj incalzit la casa. la noi inca se mai poarta 7-le la bloc, dar am vazut ca tot mai putin, ceea ce e bine :)

 

eu am garaj...se vede in ultima poza...nu e vorba de asta dar asa ca faza....mi-ar fi placut incalzire

Link to comment
Share on other sites

Cand am vazut articolul de la lansarea modelului in Autobild era denumit "Nava amiral din flota BMW", mi-a placut mult cum suna. Grozava masina, sa o stapanesti sanatos :)

 

Ce functie au butoanele gri de pe volan din partea superioara?

 

sunt pentru schimbarea vitezelor dac vrei sa le schimbi manual

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.