Jump to content

e39 rasturnat sinaia!


heavystorm2005

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ce ocupatii aveti la 2-3 noaptea :)

 

au lasat "bmw-u" si-au plecat, e o masina de 10k euro si nu de 2k ca si opelu sa-l abandoneze. cagule, medicamente? aghe-e nu aveau? cine stie ce tun de sute de mii de euro urmau sa dea prietenii nostri rusi, si voi repede, ca nu se abandoneaza o masina de 10k euro. ce pacat ca au fost opriti de situatia meteo, dar cu siguranta vor continua ce si-au propus. sint curios sa vad stirile :)

 

as fi uimit sa vad un jaf cum vezi prin filme, sa vad ca se poate si live si nu sint doar vise demente ale vreunui regizor :)

 

stiti voi, e vorba aia: dont steal, the goverment hates competition :)

Link to comment
Share on other sites

deci care ar fi scenariul? rusii au furat masina din franta si o duceau in rusia sa o vanda cu 2-3000 de euro sau cat o valora un e39 furat? :) :) :) sunteti haiosi...

 

nu se fura o astfel de masina pentru a fi revalorificata.. prea mare stresul ;)

se fura pentru alte afaceri mai dubioase.... :)

Link to comment
Share on other sites

deci care ar fi scenariul? rusii au furat masina din franta si o duceau in rusia sa o vanda cu 2-3000 de euro sau cat o valora un e39 furat? :) :) :) sunteti haiosi...

 

nu se fura o astfel de masina pentru a fi revalorificata.. prea mare stresul :D

se fura pentru alte afaceri mai dubioase.... :)

 

deci ramanem la teoria asta, da? ;) :) :D

Link to comment
Share on other sites

:) nu mai teddy, e furata din finlanda si i-au pus la deruta placile de pe un citroen-pejo casat din francia; ce cautau la cota 1400? vroiau sa treaca muntii, asa e cand esti chinez si pleci la drum cu harti rusesti...
Link to comment
Share on other sites

Mda, ideea era sa fac eu pe trimisul special :) ...

 

Am intrebat 2 politisti, insa unu era suparat pe mine ca nu i-am facut rost nici pana acum de Fifa2009 pe PSP, iar alalalt nu mai stie altceva decat ca Osama se ascunde undeva intr-o cabana si deja da comenzi de mertane (din banii de recompensa)....

 

Au innebunit toti... Sau nu? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
hahaha cam tarziu sa postez si eu pe un topic de mult da e 18.12.2008 4:32 dimineata sau am :)) si nu am somn si citesc de 30 de minute topicu asta si nu mai pot de ras ... good job .. sau cum am vazut mai sus god job .. si pana la urma care e misteru ? :)) Edited by dog
Link to comment
Share on other sites

hahaha .. hai ca am eu alta poveste .. deci niste rusi o pus la cale sa fure 1000 de euro de la o batranica , s-o dus in franta o furat un seria 5 , o furat mia de euro de la batranica si se duceau spre rusia cand o sarit de pe strada , dupa aia i`o chemat pe alti cu vw sa scoata bmw de acolo si o ramas si vw inzapezit , si o plecat pe jos pana in rusia ... oricum planu o mers bine .. o luat mia de euro de la batranica .

 

ps. si aia doi politai se gandeau care sa ia bmw si care sa ia vw ca masina de familie :))

 

hai ca daca mai stau oleaca fac si vre-o poveste cu tom si jerry

Edited by dog
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pe 1 dec am dat si eu o fuga la munte si i-am vazut pe baietii cu troliul ce scoteau touaregul, insa 5-aru` nu mai era acolo ....

ceea ce am inteles de la un prieten care era cu mine in masina, ca in acea seara, un prieten al prietenului meu a cazut si el cu un E46 in aceeasi rapa, din aceeasi curba, si s-ar fi oprit la juma` de metru de 5-ar, insa a avut noroc cu un utilaj de la dezapezire, care l-a tractat afara ! :) ...de asta nu cred k au stiut politistii !

Link to comment
Share on other sites

INCREDIBIL!!!

pe 30 noembrie am fost eu la munte si cu 10minute pana sa trec eu se rasturnase acolo un e36 compact.erau niste pustani,radeau,erau teferi.touareg era acolo din ziua aia cazuse,cica era un mos cu o pitipoanca,a zis ca isi baga ceva in el de touareg,se duce sa si faca weekendul si o ai el altadata.a chemat taxi din sinaia

cand eram acolo cu pustanii cu e36 sa-i consolez,opreste lg noi un "smecher" cu touareg si zice"ba baieti voi cu bmw-ul veniti la la munte?"

"da,da,coboara un pic am una ca a ta in vale" :)))..nu s-a mia uitat a ridicat geamul si a plecat

nenorocit rau viraju ala acolo,e o curba urata la dreapta...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.