Jump to content

Dezmembrez 525i e34 Touring 1994


Recommended Posts

Masina numai are motor si cutie.

Tabla arata foarte bine (usi aripi capota etc)

Instalatie aer conditionat completa

Webasto

Diferential autoblocant 3.23

Trapa dubla

Geamuri electrice fata

Interior foarte curat simplu

OBC 1

Jante aliaj style 10 cu anvelope de iarna aproape noi Vredenstein Snowtrack 195/65/R15

Fete de usi spate cu perdelute

Faruri Hella Smoked

Articulatie foarte buna

arcuri si amortizoare Bilstein schimbate acum 8 luni

+ multe alte piese.

0766369673 (disponibil intre 09.00 si 00.00)

Poze voi posta in cateva zile.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce-ti veni s-o dezmembrezi?

Ce cauciucuri de vara ai pe ea? Ca la primavara ar trebui sa le schimb si eu pe ale mele.

Nu dezmembrez masina mea..asta am cumparat-o pt cateceva ce imi lipsea mie...restu vand...nu am roti de vara..a avut doar iarna si alea s-au vandut..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ieri am desfacut-o toata...discurile si placutele fata spate sunt schimbate recent..nu au uzura vizibila, amortizoare si arcuri foarte bune, caseta de directie fara joc, articulatia la fel..schimbata recent...plus multe alte piese..inca nu am dat nimic de pe ea. Usile fara rugina...perdelute la usile din spate.

Garniturile la trape foarte bune..nu coapte..nu ciupite.

Interiorul foarte curat...si fara urme de uzura. Nimic nu este rupt agatat ars...sau alte defecte.

Preturile sunt negociabile..vreau sa scap de ele cat mai repede...

Edited by yitzack
Link to comment
Share on other sites

ce culoare este?as vrea un pret pt usa fata stanga daca este nelovita,doar cu clanta

diamond schwarz metallic. usa este nelovita, fara rugina. usa cheala(doar cu clanta) 100ron. completa-150ron (geam+macara electrica)

Edited by yitzack
Link to comment
Share on other sites

Pret pentru motorasul de reglaj al farurilor pe partea dreapta, cu tot cu carena aia pe care se monteaza?

 

Daca nu dai repede blocantul s-ar putea s ama inscriu si eu la el...

fa-mi o oferta la cadru si la motoras..nu stiu ce sa zic deocamdata..as fi vrut sa dau farurile cu tot cu cadru si motoras

in legatura cu blocantul...am vb azi cu Piovra si l-am promis lui. daca se razgandeste..esti urmatorul pe lista.

Link to comment
Share on other sites

salut,

 

instalatia electrica spate ai?

plasa de trecere spre portbagaj si acoperitoare de portbagaj ai?

perdelutele pentru geamuri ai?

 

daca ai niste poze ar fi genial.

instalatia electrica este toata..dar nu stiu cat sa cer pe ea...fami o oferta :)

fetele de usi cu perdelute sunt-200ron ambele -impecabile- maine postez poze

restu nu este.

Link to comment
Share on other sites

intra la vanzare si un set de roti de m5 e34 in stare foarte buna+anvelope Continental ContiSportContact3 (aprox 6.5-7mm carne) la pretul de 550euro. Rotile provin de la marius TXA, nu au avut niciodata probleme...le dau pt ca vreau sa-mi iau BBS RS.
Link to comment
Share on other sites

Deci blocantul il vreau eu. :)

 

Off topic: Matale esti colectionat de autoblocante??

 

Legat de piesele de pe masina, ma intereseaza cateva prostioare: masina are barele care tin plasa din portbagaj, acele bare care trec prin plasa si se prind de plafon. Imi lipseste una din bare de cand am luat masina. De asemenea m-ar interesa un OBD mare, daca o merge fara alt deranj pus in locul celui mic. Masina are suspensie reglabila pe spate? Volan in 3 spite cumva? :)

Toate bune! M.

Link to comment
Share on other sites

Deci blocantul il vreau eu. :)

 

Off topic: Matale esti colectionat de autoblocante??

 

Legat de piesele de pe masina, ma intereseaza cateva prostioare: masina are barele care tin plasa din portbagaj, acele bare care trec prin plasa si se prind de plafon. Imi lipseste una din bare de cand am luat masina. De asemenea m-ar interesa un OBD mare, daca o merge fara alt deranj pus in locul celui mic. Masina are suspensie reglabila pe spate? Volan in 3 spite cumva? :)

Toate bune! M.

Nu am barele pentru plasa.OBD am doar 1 (ceas data si temperatura). Are suspensie reglabila pe spate. Volan doar cu airbag.

As fi colectionar de blocante daca as avea pe cinvea care sa le schimbe...io sincer m-am satuat de umblat acolo pe frigu asta :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.