Jump to content

5er E60 dupa 1 an ii fac si eu prezentarea


xfil3s

Recommended Posts

DacĂŁ vei conduce normal Âşi vei folosi puterea ĂŽn plus doar pentru depĂŁÂşiri, nu cred cĂŁ vei avea probleme.

 

zi ceva de presiunea in turbina, de fortele din cutie (automata)

 

presiunea in turbo creste cu 0,18 bar- inofensiv

 

TREBUIE SA TE CREDEM PE CUVANT.

care e diferenta dintre presiuneaunui motor 2,5l d si unul de 3 l stock din fabrica?

la ce presiune duci tu un 2,5l care zici ca are putere si cuplu ca un 3l?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ideea care este ... trebuie sa te bazezi si pe ceva cand afirmi asta " nu sa ai probleme"

 

se garanteaza asta cumva? s-a scris undeva faptul ca resoftarea nu afecteaza fiabilitatea masinii ? la mine astea sunt impedimentele ... nu e vb de bani sau altceva ...

Link to comment
Share on other sites

m-am tot gandit , ideea este ca nu prea am incredere , si nu stiu unde sa-l montez , sa-l vopsesc .... etc

 

sunt prea perfectionist !

 

deci vreau sa iasa totul la linie , la culoare , etc !

 

si ma indoiesc ca se poate face asta in constanta ... si bineinteles la un pret rezonabil !

Link to comment
Share on other sites

m-am tot gandit , ideea este ca nu prea am incredere , si nu stiu unde sa-l montez , sa-l vopsesc .... etc

 

sunt prea perfectionist !

 

deci vreau sa iasa totul la linie , la culoare , etc !

 

si ma indoiesc ca se poate face asta in constanta ... si bineinteles la un pret rezonabil !

 

 

vino aici... cunosc foarte multa lume... si iese oricum "la linie" k e original BMW nue RIEGER. uitate p salesafter.de, acolo se vinde M Paket pt E60 la ca 900 eur. cu restu t pot ajuta dak vii la viena...

Link to comment
Share on other sites

mersi mult de idee si de amabilitate , sincer cand o sa ajung la viena si asta cred ca in mai-iunie o sa te caut <_< poate pentru m paket sau pentru a bea un capucino vienez :)

 

mersi mult de idee si de amabilitate , sincer cand o sa ajung la viena si asta cred ca in mai-iunie o sa te caut :bashwall: poate pentru m paket sau pentru a bea un capucino vienez :unsure:

Link to comment
Share on other sites

boss eu miam reparat ieri parbrizul si nu stiu ce sa zic,dar in legatura cu schimbarea lui nu te sfatuiesc deoarece a schimbat un prieten si la prima piatra luata in parbriz sa crepat deci parerea mea ca ar trebui luat original,pret in jur de 2000 ron iar montaj la banat car 1500 ron iar la firma de parbrize 150 ron,sa iti faci o idee
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.