Jump to content

kit m5


DTM

Recommended Posts

asa ceva am eu pe masina si se comune din bara fata+spate praguri si eleron

am de vanzare bara fata sh un pic crapata in partea dreapta merge reparata

71245[/snapback]

 

eleron nu o sa-mi pun,deloc,si probabil nici praguri pt ca accelerez rugina...

spoiler spate imi place standardul de pe masina,mai ales ca proaspat vopsit.

 

deci singurul lucru care l-as face ar fi un spoiler fata de m5;deci spune-mi la ce bani ai bara?

Link to comment
Share on other sites

la seria 5 pragurile sunt la fel ca cele de pe M5 nu este nici o diferenta si spoilerul fata de M5 origianl difera putin fata de cel PACHET M

71271[/snapback]

 

E vorba de E34, pe vremea aia nu exista Pachet M ca la E39, ce era pe M5 puteai pune si pe un model standard.

 

Kit-ul complet era compus din mai multe elemente. Bara fata-spate, praguri de plastic, sub numarul din spate venea un plastic rosu, scaunele erau gen recaro, volanul era sport in 3 spite, consola de la schimbator era mai ridicata si avea compartimente micute, schimbatorul avea luminat M-ul de pe el, ceasurile erau pana la 300 km/ora si acele rosii, nu avea litrometru ci temperatura de ulei, in spate unele modele aveau 2 locuri, jante 17' model Throwing Star sau Turbine, ulterior a aparut Double Spoke.

 

Iar pun poze, ca sunt prea mandru de masina. :blink:

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?act..._album&album=45

Link to comment
Share on other sites

Iar pun poze, ca sunt prea mandru de masina. :)

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?act..._album&album=45

71275[/snapback]

 

pai ai si cu ce daca o mai ai...e faina rau,si practic ai absolut tot pe ea.

singurul lips ca sa zic asa sunt cotierele,care imi plac la nebunie(eu am pe a mea :blink: )

 

cat depsre spoileru fata de m5 daca chiar asa arata,ma pot lipsi ,singurul lucru ce am sa-l fac e ca o sa-mi cumpar niste proiectoare in el.

o iesire frumoasa si mare la toba,si niste cauciucuri de vara toyo-dar asta mai incolo...

 

sa fiti iubiti

Link to comment
Share on other sites

asa e,da aiurea pe masina,doar daca e unul de fibra din ala foarte jos,dar in cazul asta cand spoileru de m5 e34 nu e asa de diferit,nu cred ca da rau...

 

nu mai modific nimic,doar ce am precizat mai sus,ca sunt bani aruncati,si in plus nu e tziganie din aia sa poti pune orice pe ea :)

 

cat despre e34 -l lui wlf--condoleante--imi pare rau sa aud chestii din astea,dara sper ca a meritat :blink:

 

ceao!

Link to comment
Share on other sites

2miloane bara mea dar trebuie sa o reconditzionezi  adica lipit crapatura de 6 cm si vopsit culoarea masini tale

71732[/snapback]

 

nu am intereseaza la banii astia o bara crapata...no offense.

ceau

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.