Jump to content

Un mic accident de sfarsit de saptamana!


Vampiroiul535

Recommended Posts

sa fie el de vina... sa fie Z4 de vina... nu stiu....

Norocul meu e ca eram cu ragalia mea de oras... (aka Portocala Mecanica :) )

Ideea e alta.... Am vorbit cu el si pare un pusti de treaba care a avut ghinion... Poate careva din cei mai vechi poate sa-l ajute cu o recomandare (service sau piese) ca eu nu am putut sa-l ajut la politie (Omul nu are CASCO <_< ), asa ca daca sunt doritori sa lase un reply sau PM mie

Pentru edificare atasez mai jos"dovezile", cu mentiunea ca farul lui e spart complet iar sub capota are ceva stricaciuni pe la radiatoare si ce-o mai fi pe acolo

post-17604-1233331128_thumb.jpg

post-17604-1233331174_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cred ca mai degraba pentru ca a intrat pe frana sub tine. Se vede ca nu a dat cu bara ranforsata in tine, altfel arata masina ta. Plus ca socul ar fi fost mai mare. Bine ca ai scapat doar cu atat. Sa fii atent si la pagubele ascunse sub spoiler. Bafta!
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti <_<

 

 

Eu sunt baiatul cu Z4...tin sa va anunt ca am facut rost deja de faruri si bara la pret bun .... restul pieselor gen: grila ,suporti bara etc o sa le cumpar direct din germania... deh zi cu ghinion(umed pe jos,cauciucuri de vara,neatentia si masina sport s`au adunat si a rez accidentul) ...in fine o repar si o sa imi fac casco imediat:) mai mare ghinion ca tocmai in ziua aia ma duceam sa o inmatriculez:) mersi mult oricum Emanuel :)

Link to comment
Share on other sites

@ energyxem

Am incercat vineri sa merg la asiban la constatari, dar nu am reusit sa gasesc service-ul!!!

M-am invartit ca prostu' o ora in jurul filaretului si nu am gasit centru' de constatari (au astia un talent sa se ascunda <_< )....

O sa merg marti la autonet in giulesti ca ala stiu sigur unde e!

Problema e ca parca vad: Autotitalia - tinichigerie programare peste doua/trei luni!!!!!!!!!! :)

Deci.... o sa merg cu 535 la munca!!!!! (iar o sa faca infarkt bulangii de la sv) :bashwall:

Link to comment
Share on other sites

Revin cu FEEDBACK si un sincer "De ziua ta" catre ASIBAN:

1. Vineri, zic eu, ma duc mai pe la sfarsitul programului ca e mai liber... ce credeti era liber..???

2. Astazi, dupa antrenamentul de vineri, ma inarmez cu ziare, mancare, bautura si ma prezint de dimineata.

3. La ora 10 ca deh mai are omu' de rezolvat treburi la servici (programul lor incepe la 9) eram nr 43 pe lista de asteptareeeeee!!!

4. Cu mari emotii am trecut linia de sosire la ora 14.40 (in conditiile in care ne anuntasera ca nu mai iau nici un dosar de la 14.45).

5. THE END <_<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.