Jump to content

[Vand] piese bmw,mini noi si second hand


Recommended Posts

ma intereseaza si pe mine bucsi bascula fata e46 fab 2002asta e codul piesei 31126783376 da mi si mie un pret pt un set

111.38 euro setul.

 

sal modul radio BM54 pentru e39 din 2002?

nu am decat bm 24.

 

Saut !!!

M-ar interesa si pe mine preturi pt:

 

- Filtru epurator complet 39,39 sau doar filtrul si garniturile 20.59

- Filtru combustibil 48.20

- Filtru aer 44.98

- Ulei servo 9.15

- Bascula inferioara dreapta fata 55.93 setul(cele de la bratul din fata )

- Bucsi bascula sup (exista doar setul mentionat mai sus in rest nu se comercializeaza la bmw decat brate complete)

 

Masina find E39 M57 525D 2001 <_<

 

 

injectoare e46 316i an 2000 1895cm 77kw ultimile 7 caractere ale seriei ax24200.....ma intereseaza pret second hand dar si noi

137.45 euro nou per bucata.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salut, am si eu nevoie pt un 316i facelift 2002, de capacul de la ulei, busonul acela patrat.

Daca poti sa imi spui un pret si daca vine cu tot cu garnitura, pt ca de fapt de garnitura aia am nevoie pt ca a mea s-a rupt.

Dar prefer sa iau si capacelul ala nou ca sa tina mai bine, ca imi da ulei pe afara destul de rau.

Mersi frumos si o duminica placuta.

Link to comment
Share on other sites

salut, ma intereseaza pt un e46 320d din 2002, scut motor si baie ulei.

astept pm sau reply aici.

scut cel de aluminiu 50 euro second sau 114 euro nou.

baie ulei 248 euro noua.

 

Salut, am si eu nevoie pt un 316i facelift 2002, de capacul de la ulei, busonul acela patrat.

Daca poti sa imi spui un pret si daca vine cu tot cu garnitura, pt ca de fapt de garnitura aia am nevoie pt ca a mea s-a rupt.

Dar prefer sa iau si capacelul ala nou ca sa tina mai bine, ca imi da ulei pe afara destul de rau.

Mersi frumos si o duminica placuta.

6.25 euro capacul nou .creed ca e complet.

Edited by 3xpert
Link to comment
Share on other sites

covorase de cauciuc pt un mini ma intereseaza un pret si cam in cat timp pot sa intru in posesia lor

 

covorase de cauciuc pt un mini ma intereseaza un pret si cam in cat timp pot sa intru in posesia lor

 

covorase de cauciuc pt un mini ma intereseaza un pret si cam in cat timp pot sa intru in posesia lor

Link to comment
Share on other sites

covorase de cauciuc pt un mini ma intereseaza un pret si cam in cat timp pot sa intru in posesia lor

39 euro fata si 19 euro spate.negru,gri,bej sau rosu. 1 saptamana timp de livrare.am luat preturile pt mini R50.pt comanda am nevooie de un VIN.

Edited by 3xpert
Link to comment
Share on other sites

salut. din nou. se pare ca ai sarit peste mesajul meu . oare de ce? uite il pun din nou................

macar spune-mi daca ai sau nu asa ceva?

 

"da-mi te rog un pret la un debitmetru pt. un E39 din 1996 520 I 150cp, nou si second hand. si daca ai un casetofon cu MID second hand tot pt. aceasta masina. mersi mult."

Link to comment
Share on other sites

pt e46 aduci presuri?

si daca da la ce pret si poze daca poti sa pui

95 euro setul toate 4 cele din velur (mocheta)

40 euro fata de cauciuc

19 euro spate de cauciuc

77 euro aluminium

70 euro city

si mai sunt modele .binenteles gri ,negru sau bej.

Edited by 3xpert
Link to comment
Share on other sites

pt e46 aduci presuri?

si daca da la ce pret si poze daca poti sa pui

95 euro setul toate 4 cele din velur (mocheta)

40 euro fata de cauciuc

19 euro spate de cauciuc

77 euro aluminium

70 euro city

si mai sunt modele .binenteles gri ,negru sau bej.

poti sa pui si cateva poze?

Link to comment
Share on other sites

oglinda completa + geam E90 stanga - incalzita si electrica?

vin PR90989

140 euro oglinda completa.sa inteleg ca mai vrei un geam sau e vorba de "geamul" oglinzii?????

 

pt e46 aduci presuri?

si daca da la ce pret si poze daca poti sa pui

95 euro setul toate 4 cele din velur (mocheta)

40 euro fata de cauciuc

19 euro spate de cauciuc

77 euro aluminium

70 euro city

si mai sunt modele .binenteles gri ,negru sau bej.

poti sa pui si cateva poze?

post-2006-1238521356_thumb.jpg

post-2006-1238521379_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

la ce pret e modulul BM24?

250 euro

 

salut. din nou. se pare ca ai sarit peste mesajul meu . oare de ce? uite il pun din nou................

macar spune-mi daca ai sau nu asa ceva?

 

"da-mi te rog un pret la un debitmetru pt. un E39 din 1996 520 I 150cp, nou si second hand. si daca ai un casetofon cu MID second hand tot pt. aceasta masina. mersi mult."

474 debitmetru nou,100 euro second.ce fel de mid??? cel mare??cu ce butoane pe el???cu tel sau fara ,cu dsp sau fara ?

 

salut ai emblema fata si pistoane pt capota motor pt un 320 95

telescop capota 31.18 bucata nou

emblema capota 24,04 noua

 

Salut, perdeluta de e90?

300 euro.in caz e este defecta a ta.daca vrei sa montezi una atunci este mai scumpa.

Link to comment
Share on other sites

e ok pretul la debitmetru, ma gandesc sa iau unul second hand pt. inceput sa vad cum reactioneaza masina. problema e ca chiar acum nu am banii pt. el. poate putin mai tarziu. in legatura cu mid-ul, ma intereseaza acela cu ecranul lung, cu butoanele puse sub el. eu mi-am cumparat unul care nu se potriveste. cel care-l am eu il pun intr-o poza sa-l vezi. se poate si un schimb si diferenta de pret la MID? ti-l dau pe al meu, e ok functioneaza, arata bine dar la miner nu merge sa reglez nimic din bord asa ca as vrea unul care se potriveste.

pun mai jos poza sa-lvezi pe al meu.

mersi mult deocamdata si astept vesti despre mid.

 

 

 

 

e ok pretul la debitmetru, ma gandesc sa iau unul second hand pt. inceput sa vad cum reactioneaza masina. problema e ca chiar acum nu am banii pt. el. poate putin mai tarziu. in legatura cu mid-ul, ma intereseaza acela cu ecranul lung, cu butoanele puse sub el. eu mi-am cumparat unul care nu se potriveste. cel care-l am eu il pun intr-o poza sa-l vezi. se poate si un schimb si diferenta de pret la MID? ti-l dau pe al meu, e ok functioneaza, arata bine dar la miner nu merge sa reglez nimic din bord asa ca as vrea unul care se potriveste.

pun mai jos poza sa-lvezi pe al meu.

mersi mult deocamdata si astept vesti despre mid.

nu stiu daca iti dai seama din poza, mie imi trebuie celalalt model care are afisajul mai lung si butoanele sub el.

post-12983-1238593165_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.