Jump to content

Vand,dezmembrez BMW E91,320D XDrive,an 2008


Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imi poti spune un pret pentru capacele de plastic ale oglinzilor si sticlele acestora, mersii mult, si eventual pune si ceva poze cu interiorul in caz ca este bun de ceva, mersi

 

vand ca are interior gri deschis, spunemi un pret si pentru capitonajul de pile al usilor

Edited by sergiulean
Link to comment
Share on other sites

imi poti spune un pret pentru capacele de plastic ale oglinzilor si sticlele acestora, mersii mult, si eventual pune si ceva poze cu interiorul in caz ca este bun de ceva, mersi

 

vand ca are interior gri deschis, spunemi un pret si pentru capitonajul de pile al usilor

masina se vinde pe subansamble sau intreaga.

Link to comment
Share on other sites

pe subansamble??? cum adica? intreaga!un pret? ai banchetele spate sau ai doar fata!

intreaga 8300 euro negociabil

am absolut tot(banchete,usi,stopuri,portbagaj,spoiler spate).

mai simplu ,suna 0723249558

pret pt fetele de usi,4 buc-400 euro sau interiorul complet banchete+scaune+fete usi+mochete etc-1000 euro.

 

salut, carligul de remocarre il ai?eu l;'am piedut.

nu am

 

salut, carligul de remocarre il ai?eu l;'am piedut.

nu am

Link to comment
Share on other sites

mi-ar trebui capacul butonului de la i-drive la e60. il vinzi?

 

vad ca are oglinzi pliabile electric. mai functioneaza? daca da zi-mi un pret la panuoul de comenzi si modulul care face treaba asta ...

Edited by sos
Link to comment
Share on other sites

Poze cu spatele si latarala intreaga a masinii se poate? Motorul cat de afectat este? Era sau nu in functiune motorul cand a primit "aluviunea"? Inscrisa sau nu masina? Pret?

masina este taiata prin spatele scaunelor fata,mecanica o am in totalitate,stopuri spate,capota spate,banchetele,bara spate etc.le am pe toate,lipseste partea de caroserie.motorul nu are nimic,masina era intr-un parc auto (nu era in functiune)cand s-a aluvionat.este dauna totala in italia si nu se mai poate inmatricula.masina a fost intrega ,dar cei de la asigurari au taiat-o ca sa aiba certitudinea ca nu o mai poti face sa o inmatriculezi in alta tara.

pret 10.500 euro

 

SAl m-ar interesa si pe mine niste jante OEM pentru un seria 5 E60,indiferent de model.Mersi

Link to comment
Share on other sites

mi se pare destul de mare pretul pentru interor, deoarece scaunele au un calculator pentru centura pentru airbaguri, care cu siguranta nu mai functioneaza, dati seama cum poate mirosi buretele scaunelor, iar din piele cu greu poti scoate boala intrata in ea odata cu namolul, si din moment ce a stat pe buretele ud!!!

daca te hotarasti eu as avea nevoie de capacele de oglinzi si sticlele oglinzilor, si eventual fami un pret frumos pentru caseta de directie in caz ca nu este cu activsteering

 

mersii mult

Link to comment
Share on other sites

mi se pare destul de mare pretul pentru interor, deoarece scaunele au un calculator pentru centura pentru airbaguri, care cu siguranta nu mai functioneaza, dati seama cum poate mirosi buretele scaunelor, iar din piele cu greu poti scoate boala intrata in ea odata cu namolul, si din moment ce a stat pe buretele ud!!!

daca te hotarasti eu as avea nevoie de capacele de oglinzi si sticlele oglinzilor, si eventual fami un pret frumos pentru caseta de directie in caz ca nu este cu activsteering

 

mersii mult

:bashwall: chiar nu miros deloc scaunele,eu le-am dat doar un jet fara nici un fel de solutie,dar o sa pun poze dupa ce le aranjez,iar calculator de care zici tu ii max 100 euro,asa ca <_< :)

maine o sa-ti dau detalii despre caseta de directie

Link to comment
Share on other sites

ok astept detalii, mersii mult, un prieten era interesat de scaune, dar cand a auzit ca masina nu a stiut sa innoate nu a mai vrut sa auda de ele, in caz ca te gandesti pe mine mar interesa doar capitonajul de piele al usilor, ca as vrea sa schimb un pic monotonia, din interior, la mine este gri inchis spre negru si iar veni foarte bine cu gri deschis pe usi, desi cred ca sar vedea mult mai repede uzura si murdaria,+ capacele oglinzilor si sticlele mersii mult

 

bafta!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.