Jump to content

Vand,dezmembrez BMW E91,320D XDrive,an 2008


Recommended Posts

mi se pare destul de mare pretul pentru interor, deoarece scaunele au un calculator pentru centura pentru airbaguri, care cu siguranta nu mai functioneaza, dati seama cum poate mirosi buretele scaunelor, iar din piele cu greu poti scoate boala intrata in ea odata cu namolul, si din moment ce a stat pe buretele ud!!!

daca te hotarasti eu as avea nevoie de capacele de oglinzi si sticlele oglinzilor, si eventual fami un pret frumos pentru caseta de directie in caz ca nu este cu activsteering

 

mersii mult

am caseta de directie la 450 euro,ca sa fii sigur ca-ti merge iti dau codul de pe ea sa verifici 7852501924

 

ok astept detalii, mersii mult, un prieten era interesat de scaune, dar cand a auzit ca masina nu a stiut sa innoate nu a mai vrut sa auda de ele, in caz ca te gandesti pe mine mar interesa doar capitonajul de piele al usilor, ca as vrea sa schimb un pic monotonia, din interior, la mine este gri inchis spre negru si iar veni foarte bine cu gri deschis pe usi, desi cred ca sar vedea mult mai repede uzura si murdaria,+ capacele oglinzilor si sticlele mersii mult

 

bafta!

poti sa-ti vand capitonajul de piele al usilor,cel mai bine ii sa vii sa le vezi,daca ai drum prin arad.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eu trebuie sa ma duc la timisioara pentru niste reparatii la masina, si bineanteles ca pot sa ma opresc in arad, problema este ca nu as putea spune o data fixa, numai atata mia promis omul de la timisoara ca ma rezolva luna asta, o sa il sun zilele astea sa il bat un pic la cap ca sa grabesc lucrurile, mersii mult, o sa iti dau un raspuns pentru caseta zilele astea ca daca nui buna la mine poate ii buna la un amic ...
Link to comment
Share on other sites

salut ma intereseaza si pe mine coloana de directie de la volan si boxele din spate de la seria 7 daca merg....multumesc

 

imi raspunzi si mie te rog?

scuze,maine iti spun daca sunt functionale boxele,si un pret pentru coloana de directie

 

eu trebuie sa ma duc la timisioara pentru niste reparatii la masina, si bineanteles ca pot sa ma opresc in arad, problema este ca nu as putea spune o data fixa, numai atata mia promis omul de la timisoara ca ma rezolva luna asta, o sa il sun zilele astea sa il bat un pic la cap ca sa grabesc lucrurile, mersii mult, o sa iti dau un raspuns pentru caseta zilele astea ca daca nui buna la mine poate ii buna la un amic ...

ok

Link to comment
Share on other sites

mi-ar trebui capacul butonului de la i-drive la e60. il vinzi?

 

vad ca are oglinzi pliabile electric. mai functioneaza? daca da zi-mi un pret la panuoul de comenzi si modulul care face treaba asta ...

 

la ce am zis eu te-ai uitat? merci.

Link to comment
Share on other sites

mi-ar trebui capacul butonului de la i-drive la e60. il vinzi?

 

vad ca are oglinzi pliabile electric. mai functioneaza? daca da zi-mi un pret la panuoul de comenzi si modulul care face treaba asta ...

 

la ce am zis eu te-ai uitat? merci.

nu am reusit sa verific inca

sper ca maine sa reusesc

Link to comment
Share on other sites

 

cat e un volan sport complet (ori M eventual) pentru e90/e91 (oricum sunt la fel)... cel din poza pare afectat de umezeala... apropos nu stiu daca mai e functional dar m-ar interesa si kittul bluetooth pentru telefon... am butoanele pe volan dar nu am kittul...

 

 

ceva noutati pentru e90?

Link to comment
Share on other sites

 

cat e un volan sport complet (ori M eventual) pentru e90/e91 (oricum sunt la fel)... cel din poza pare afectat de umezeala... apropos nu stiu daca mai e functional dar m-ar interesa si kittul bluetooth pentru telefon... am butoanele pe volan dar nu am kittul...

 

 

ceva noutati pentru e90?

daca mai aduci vreun E90 sa dai de veste!

Link to comment
Share on other sites

caseta directie e90 in ce stare e? poti sa-mi dai un pret?

salut,caseta de directie pt e90 costa 300 euro.

 

proiectoarele cu totul(adica fire, suporti de prindere ..etc...) de pe E90 cat costa?

proiectoarele se vand la pachet cu bara. <_<

si cat costa totul?

daca vrei doar proiectoarele ti le pot da la 100 euro bucata,si bara fata completa costa 700 euro

Link to comment
Share on other sites

caseta directie e90 in ce stare e? poti sa-mi dai un pret?

salut,caseta de directie pt e90 costa 300 euro.

 

proiectoarele cu totul(adica fire, suporti de prindere ..etc...) de pe E90 cat costa?

proiectoarele se vand la pachet cu bara. <_<

si cat costa totul?

daca vrei doar proiectoarele ti le pot da la 100 euro bucata,si bara fata completa costa 700 euro

imi pare rau dar la pretul asta nu te pot incurca.....poate daca erau amandoua 100 e mai vb...oricum bafta in vanzare!

Link to comment
Share on other sites

caseta directie e90 in ce stare e? poti sa-mi dai un pret?

salut,caseta de directie pt e90 costa 300 euro.

 

proiectoarele cu totul(adica fire, suporti de prindere ..etc...) de pe E90 cat costa?

proiectoarele se vand la pachet cu bara. <_<

si cat costa totul?

daca vrei doar proiectoarele ti le pot da la 100 euro bucata,si bara fata completa costa 700 euro

 

este de vanzare pe forum pachet m complet cu 1000 de euro,nou nout,cu cleme si tot ce trebe...ii mult cat ceri pe piesele astea care-s cum is dupa cele intamplate cu masina...mai ales scaunele si partile din interior care-s mult mai pretentioase

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.