Jump to content

Decizie M6


Guest Pole

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma uitam pe youtube la niste curse intre un m6 si ferrari f430...si ma oftic :blink:, ferrari sta putin de tot in fata <_<, dar pole nu te incanta ideea ca masina ta e mai rapida apoi ca un ferrari? :unsure: ! Ca asa toate lumea stie de ferrari :)... da de Bmw M6 cred ca sunt si multi care habar n-au cum arata. Te-ai simti mai bine pe urma cu gandu ca ...masina ta e mai rapida ca un ferrari :bashwall:
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Hai lasa vrajeala si pune mana pe flex, ca ai de muncit :unsure:

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?s=&...st&p=627567

 

gata, hai ca am cumparat din brico flex si prealungitor... de maine pot fi gasit in fata casei decapand din m6 :bashwall:

 

Clau: M6 este o masina exceptionala, rupe multe masini deosebite, dar nu conteaza numai 0-400 m.... plus ca, in liga asta, sunt alte masini exceptionale care rup M6 <_< ...

 

dar, este o liga demna de toate laudele :)

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Hai lasa vrajeala si pune mana pe flex, ca ai de muncit :blink:

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?s=&...st&p=627567

 

gata, hai ca am cumparat din brico flex si prealungitor... de maine pot fi gasit in fata casei decapund din m6 :blink:

 

Clau: M6 este o masina exceptionala, rupe multe masini deosebite, dar nu conteaza numai 0-400 m.... plus ca, in liga asta, sunt alte masini exceptionale care rup M6 :bashwall: ...

 

dar, este o liga demna de toate laudele :unsure:

Intodeauna va fi ceva care va fi mai bun, mie nu-mi pare a fi ferrari sau lambo masini folosite zilnic poate un aston sau porsche, masserati, bentley masini ai de unde alege bani sa fie! Tu simti fata de M6 ceea ce simt eu acum fata de skoda fabia <_< :)...ideea mea am zis-o mi-ar placea sa detin o masina care sa o folosesc zilnic si sa stiu ca e mai rapida si mai fiabila ca un ferrari sau lambo chiar mai mult decat sa am un vreuna din astea...nush poate ca is facute de macaronari nu ma incanta asa tare si faptul ca stie toata lumea de ele

Link to comment
Share on other sites

ce vorbesti? corvette zr1 e uimitor, ma iau mai ales dupa impresiile celor de la top gear.

 

putine sunt masinile ce ii stau in fata.

<_<

 

 

incredibil :)

 

 

 

le face praf pe toate alea, GT2, 599, GTR

Edited by roco123
Link to comment
Share on other sites

Le mananca , 599 ala e oleaca de masina si totusi nu are presiune .

 

E uimitor , am urmarit un filmulet pe youtube cu niste nemti si ii dadea ala pe autobah dincolo de 300 si ce fel urca acul ... OMG <_<

Edited by AndreiVN
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.