Jump to content

Decizie M6


Guest Pole

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest poleposition
cum adica ferrari sau porsche... ati omis ce e mai mportant :bashwall: si eu as opta la orice taur spaniol... dar si de o broasca turbata m-as putea atasa

 

:) ...dar fiind "criza", ne mai gandim. NE, nu iau decizii de genul asta fara sa imi consult (vrajesc) sotia. <_<

 

in sfarsit, inca nu m-am decis cu M6-le, lasa asta cu taurul...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Urmatorul care posteaza si postul nu are legatura cu M6 si/sau Hamann, sa se pregateasca de concediu.

Pai ia sa vedem:

 

"Cand ma pregatesc sa ma duc in urmatorul concediu, intr-o zi de post, trec cu noul meu M6 ( individual <_< ) pe la Hamann"!

 

Cu 10 000 de para, il duc la 560 CP!

 

 

Din pacate, domnul Pole, asa cum ti-am zis ( ca am si scris la Hamann) , pentru M6-ele tau e mai dificil de facut update de soft si la motor, deoarece nu stiu ce generatie e ( dintre primele motoare) si nu iti pot da garantie la nimic

 

Eu am renuntat!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
nu ma arunc la mai mult de 35k.

 

Se merita si nu prea.... dar mai mult nu prea...Da e HAMANN ! Dar e cam scump la ce-i da in plus...

Probabil in 20 de mii CEL MULT pui turbina in germania si cu siguranta duci M6 -le la peste 700 de cai.... Iar in 15 mii pui ce frane vrei tu. chiar si parashuta <_<

 

 

Am inteles ca nu vrei turbo dar gandeste-te ca urmatorul model M va fi cu turbo.... Deci vei fi in tendinte...

Edited by verssatu
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Salut poleposition. Inca de la inceput vreau sa-mi cer scuze pentru postul acesta ca nu are legatura cu HAMANN. Acestea fiind zise, eu ti-as recomanda urmatoarele:

  • - evacuare completa Eisenmann Meisterschaft GT.
pentru un exemplu de astfel de evacuare
- si la exterior daca intradevar vrei sa ai o masina superba, poti opta pentru bodykit-ul celor de la LUMMA in varianta de culori portocaliu cu negru

 

Personal m-as opri aici cu modificarile pentru ca nu consider ca e nevoie sa fortezi motorul pentru cativa cai in plus care nu or sa-ti dea cine stie ce senzatii extraordinare. Daca vrei senzatii adevarate iti iei un Ferrari, sau Lamborghini, sau un Carrera GT. Ceva care sa fie o sportiva pur-sange.

 

Verifica PM sa-ti arat ceva super.

 

Numai bine

post-25321-1242690573_thumb.jpg

post-25321-1242690582_thumb.jpg

post-25321-1242690590_thumb.jpg

post-25321-1242690599_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

eu zic ca merita investitia daca ai de unde scoate banii aia. La urma urmei e masina ta si modificarile de acolo sunt chiar de bun gust, performante realiste si in plus o faci unica, sau cel putin mai speciala. Daca as avea masina aia si banii disponibili pt asa ceva, n-as sta pe ganduri! Normal ca 60 de cai si 54 de Nm par putini cand la noi e plin 4Tuningu de genii care din trei taste la un laptop zic ca scot 100 de cai extra din motor de 105....sa fim seriosi, totusi Hamannu stie ce face!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.