Jump to content

Vand BMW 320ci


IonutzMFF

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Airbag'ul habar nu am , din cate am inteles e cel din dreapta , este un senzor parca pe scaunul soferului , am 2 prieteni cu aceleasi masini si tot asa le sunt aprinse .Am bagat'o pe tester si nu arata nimic despre airbag , o fi senzorul

 

se vinde cu 3 modele de jante?

 

Daca se plateste in plus 700 euro da

Link to comment
Share on other sites

da, aia e problema cu senzorul de pasager scaun dreapta, e foarte usor de inlocuit de un electrician care a mai facut operatiunea asta. si eu am avut problema asta, din cate tin minte a fost vreo 150 lei senzorul si 50 lei manopera. e o problema comuna la E46, nimic de speriat. Edited by kewlya
Link to comment
Share on other sites

da, aia e problema cu senzorul de pasager scaun dreapta, e foarte usor de inlocuit de un electrician care a mai facut operatiunea asta. si eu am avut problema asta, din cate tin minte a fost vreo 150 lei senzorul si 50 lei manopera. e o problema comuna la E46, nimic de speriat.

 

Senzor? nu e plasa aia de prezenta sau cum ii zice ? eu am gasito pe la 4 mil si am inteles ca s-ar afla sub burete..

Link to comment
Share on other sites

Urate presurile....

Bara de fata este interesanta, adica arata bine (din fata), daca te uiti din lateral vei vedea ca nu se potriveste cu pragurile...cel putin parerea mea...

 

Bafta la vanzare, ca pretul e bun ! <_<

clar nu.....dak nu ma insel e din fibra....misto masina si pret super ok

Link to comment
Share on other sites

Airbag'ul habar nu am , din cate am inteles e cel din dreapta , este un senzor parca pe scaunul soferului , am 2 prieteni cu aceleasi masini si tot asa le sunt aprinse .Am bagat'o pe tester si nu arata nimic despre airbag , o fi senzorul

 

se vinde cu 3 modele de jante?

 

Daca se plateste in plus 700 euro da

pai zi si tu cu care jante se da de fapt

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ofer spre vanzare BMW 320ci , an 2002 , 150.000 km cu urmatoarele dotari :

 

Piele in 2 culori ( din fabrica)

Climatronic

Scaune electrice cu memorie

4 Geamuri electrice

ASC , ABS

Xenon din fabrica

Bancheta spate rabatabila

Ornamente Mahon

 

Ce am adaugat :

 

Bara fata M3

Evacuare sport Magnaflow

Filtru aer Simota

Kit ambreiaj sport

DVD Player Pioneer

 

Tel 0752005691

post-12487-1248163808_thumb.jpg

post-12487-1248163837_thumb.jpg

post-12487-1248163855_thumb.jpg

post-12487-1248163871_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Masina era frumoasa de la mama ei. Nu trebuia sa o romizezi in halul asta. Podeaua albastra, lemnul maro, piele alb-neagra, playerul din bord multi colorat.. sa nu mai zic de oglinzile laterale de EM 3. Sunt curios ce inseamna chrome paket asta? ca eu nu vad cromul..
Link to comment
Share on other sites

Sa va lamuresc

 

Piele a venit din fabrica asa , nu am pus nimic , sincer am fost nesimtit si nu m'am ocupat asa mult de interior , volanul mi la rupt un ''prieten'' adica la zgariat putin , presurile albastre au disparut , si mie mi sa parut la un moment dat ca da catre kitch.

Eroriile din bord pentru stopurile spate sunt din cauza ca le'am schimbat aftermarket cum zicea ''saplacan''

 

Airbag'ul nu a fost sarit , se poate verifica

Alte intrebari va rog ?

 

PS : Voi imbraca in carbon 3D interiorul , lemnul respectiv + alte elemente , nu folie de carbon falsa ci carbon real

Edited by IonutzMFF
Link to comment
Share on other sites

Bara fata nu este OEM nu? ca arata destul de ciudat. Ai cartea service la masina? ca sincer parerea mea este ca masina are minim 200.000 km , un volan nu se poate uja in halu asta la 150.000km

 

Carte service nu am la masina . Apropo de volan , sunt masini cu maxim 120.000 km care deja au volanul praf

Link to comment
Share on other sites

120.000 afiseaza dar in realitate nu au 120.000. Masina mea are 188.000 si are volanu in stare aproape perfecta. Uitate pe mobile.de doar masinile cu 220.000+ au volanu praf, dar asta nu inseamna ca masina ta nu are KM reali nu ma intege gresit e posibil ca volanu sa fie fost schimbat iar volanu s aaide mai multi" KM" ca masina
Link to comment
Share on other sites

120.000 afiseaza dar in realitate nu au 120.000. Masina mea are 188.000 si are volanu in stare aproape perfecta. Uitate pe mobile.de doar masinile cu 220.000+ au volanu praf, dar asta nu inseamna ca masina ta nu are KM reali nu ma intege gresit e posibil ca volanu sa fie fost schimbat iar volanu s aaide mai multi" KM" ca masina

 

 

 

 

 

that's true <_<

Link to comment
Share on other sites

masina mea are 120 000 km iar volanul doar ce l-am schimbat pt ca era praf in partea de sus. se tocise foarte mult pielea deoarece am un stil f aiurea de a lua curbele cu podu palmei din partea de sus de multe ori. Asa ca daca volanul e uzat nu e lege ca masina are sute de mii de km. Schimbatorul la mine deja s-a rupt pielea de pe el de cat de tocita e, si asta in 70 000 km de cand am luat-o.
Link to comment
Share on other sites

Sa va lamuresc

 

Piele a venit din fabrica asa , nu am pus nimic , sincer am fost nesimtit si nu m'am ocupat asa mult de interior , volanul mi la rupt un ''prieten'' adica la zgariat putin , presurile albastre au disparut , si mie mi sa parut la un moment dat ca da catre kitch.

Eroriile din bord pentru stopurile spate sunt din cauza ca le'am schimbat aftermarket cum zicea ''saplacan''

 

Airbag'ul nu a fost sarit , se poate verifica

Alte intrebari va rog ?

 

PS : Voi imbraca in carbon 3D interiorul , lemnul respectiv + alte elemente , nu folie de carbon falsa ci carbon real

 

esti primul proprietar al masinii? sau intuiesti ca pielea e din fabrica?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.