Jump to content

schimb interior e 46


but

Recommended Posts

desi s-ar putea sa para cam aiurea acest topic, uite ca totusi postez

asa deci

m-am gandit sa schimb un interior de e 46, impecabil, scaunele sunt gri inchis iar plafonul este alb,

atat scaunele cat si plafonul nu prezinta nici un fel de pata sau urma de uzura, in schimbul lor as vrea un interior de piele

cu o diferenta, evident venind din partea mea, in functie de cum arata interiorul celalalt

Link to comment
Share on other sites

desi s-ar putea sa para cam aiurea acest topic, uite ca totusi postez

asa deci

m-am gandit sa schimb un interior de e 46, impecabil, scaunele sunt gri inchis iar plafonul este alb,

atat scaunele cat si plafonul nu prezinta nici un fel de pata sau urma de uzura, in schimbul lor as vrea un interior de piele

cu o diferenta, evident venind din partea mea, in functie de cum arata interiorul celalalt

 

cat dai diferenta pt scaune + bancheta sport ?

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...c=44222&hl=

Link to comment
Share on other sites

desi s-ar putea sa para cam aiurea acest topic, uite ca totusi postez

asa deci

m-am gandit sa schimb un interior de e 46, impecabil, scaunele sunt gri inchis iar plafonul este alb,

atat scaunele cat si plafonul nu prezinta nici un fel de pata sau urma de uzura, in schimbul lor as vrea un interior de piele

cu o diferenta, evident venind din partea mea, in functie de cum arata interiorul celalalt

 

cat dai diferenta pt scaune + bancheta sport ?

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...c=44222&hl=

cam ce diferenta ai vrea pt interiorul sport ?

Link to comment
Share on other sites

daca vrei iti pot vinde eu 2 scaune sport cu reglaj lombar.. dupa un tapiter te rezolva si cu pielea.. mai bine pui piele noua decat una uzata.

prefer sa le schimb...nu prea am bani de un alt set de scaune

 

si crezi ca isi da cineva pielea pt textil ? lol

Link to comment
Share on other sites

si crezi ca isi da cineva pielea pt textil ? lol

 

ai ramane surprins sa vezi cata lume ar vrea sa scape de piele pt ca vara te arde si iarna iti ingheata posteriorul pe ea. dar sunt solutii si pt problemele astea: incalzirea electrica in scaune-relativ ieftina(in functie de model si tipul de conductor folostit) si destul de usor de instalat; si, mai nou, ventilatia in scaune :) -asta costa ceva mai mult si da batai de cap la instalare <_< (probabil cu timpul o sa se ieftineasca si o sa se simplifice procedeul de instalare).

ideea e ca daca esti dispus sa investesti ceva in comfort nu ai sa regreti

personal eu cred ca si fara scaune "climatizate" pielea e un plus fata de stofa

:bashwall:

Link to comment
Share on other sites

si crezi ca isi da cineva pielea pt textil ? lol

 

ai ramane surprins sa vezi cata lume ar vrea sa scape de piele pt ca vara te arde si iarna iti ingheata posteriorul pe ea. dar sunt solutii si pt problemele astea: incalzirea electrica in scaune-relativ ieftina(in functie de model si tipul de conductor folostit) si destul de usor de instalat; si, mai nou, ventilatia in scaune :) -asta costa ceva mai mult si da batai de cap la instalare <_< (probabil cu timpul o sa se ieftineasca si o sa se simplifice procedeul de instalare).

ideea e ca daca esti dispus sa investesti ceva in comfort nu ai sa regreti

personal eu cred ca si fara scaune "climatizate" pielea e un plus fata de stofa

:bashwall:

 

arata-mi tu pe unu care da schimb pe schimb pielea pe stofa.. :unsure:))) eu cred ca ati innebunit de la criza.

Link to comment
Share on other sites

arata-mi tu pe unu care da schimb pe schimb pielea pe stofa.. :)))) eu cred ca ati innebunit de la criza.

 

am vazut un anunt de genu' : "dau interior piele e36 pe interor textil" in urma cu o luna jumate-doua....nu mai tin minte unde...dar cand l-am vazut si eu am crezut ca i-a luat criza mintile <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.