Jump to content

vand BMW 320IA


armin

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Scuze de offtopic dar tuningul asta meserias nu prea merge cu cutia automata.

Oricum bafta la vanzare!

 

extraordinar !..dar cu ce merge ..Si la ce tuning te referi ..Omul are un BMW stock ..cu multe otiuni OEm . Mai putin dublu din care eu nu-l vad tuning, dar e o imbunatatire majora la interior

Edited by myxage
Link to comment
Share on other sites

Am vazut, bara fata, pragurile, si am zis tunning(estetic).

My bad.

 

LE: O masina care arata asa sport zic eu ca merge mai bine cu o cutie manuala.

Edited by r0n1n
Link to comment
Share on other sites

ce sa fac daca au gresit-o astia din fabrica? <_<

 

btw pragurile sunt stock

 

exista la sectiunea ¨masina mea un topic cu masina asta, poti sa comentezi acolo orice...

Edited by armin
Link to comment
Share on other sites

Hai sa fim realisti...ca nu mai e nici o criza financiara..( nu ca ar fi fost vre una pana acum ) deci preturile la masini sint mici doar artificial pentru ca fiecare vrea sa profite...daca e pretul mare pentru tine...asta esteeu nu comentez de pret pentur ca nu vreau sa cumpar...dar de masina zice cineva ceva? doar de pret vorbim aici? in fine... bafta la vanzare Armin <_<
Link to comment
Share on other sites

cam foarte scumpa. La cta s-a vandut acum o sapt masina unei prietene din 2004, 330cd, cu 65 000 km reali, full cu 14 800 euro. Masina era tipla, si km chiar erau reali

 

da, e foarte scumpa.

pretul e negociabil la fata locului, nu aici pe forum.

 

@PityWPN: multumesc.

Link to comment
Share on other sites

OMG!!!

Omg frate vad masina asta zilnic in fata blocului si nu credeam vreodata ca propietarul o sa o vanda vreodata.Sa inteleg ca stai cu mine in bloc:)

Prima data cand am vazut masina am zis ca e din 2004 si are 75.000 km ( nu ma uitam in bordul tau ), arata asa de bine incat atat ii dadeam chiar mai mult. Dc o vinzi? Eu o pastram pentru colectie, arata atat de bine .... nici nu am cuvinte.

E asa de bine intretinuta nici nu am idee cati bani bagi in ea lunar.

 

Sa o stapanesti sanatos ( sau viitorul propietar - asta daca o vinzi <_< )

 

Chears

Link to comment
Share on other sites

OMG!!!

Omg frate vad masina asta zilnic in fata blocului si nu credeam vreodata ca propietarul o sa o vanda vreodata.Sa inteleg ca stai cu mine in bloc:)

Prima data cand am vazut masina am zis ca e din 2004 si are 75.000 km ( nu ma uitam in bordul tau ), arata asa de bine incat atat ii dadeam chiar mai mult. Dc o vinzi? Eu o pastram pentru colectie, arata atat de bine .... nici nu am cuvinte.

E asa de bine intretinuta nici nu am idee cati bani bagi in ea lunar.

 

Sa o stapanesti sanatos ( sau viitorul propietar - asta daca o vinzi :) )

 

Chears

 

doar benzina si revizii la 8000 km <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.