Jump to content

cumpar brate e46 sh


Recommended Posts

eu am zis ca vand niste discuri de frana care erau rulate 1000km cu tot cu placute tot asa ca noi si mi s-a sters postul.. ca cika tine de siguranta... basculele.. si toate piesele de articulatie.. nu tin de siguranta???? mentalitate de kakao ce au moderatorii astia.. stergeti si postul asta.. sa va vad

Deciziile apartin conducerii acestui forum. In caz ca nu sunteti multumiti de o asa decizie, trimiteti PM la alt moderator sau la administrator.. Orice discutie publica in contradictoriu pe marginea unor decizii, va fi sanctionata pentru ca nu aduce nimic bun acestui forum.

 

Nu-ti voi sterge postul, voi aplica doar sanctiunea de rigoare.

Link to comment
Share on other sites

am rezolvat,am gasit 2 brate sh la super pret, 450 ron cu tot cu bucsi originale si nu prezinta semne de uzura, e pacat ca pivotul care se uzeaza se poate schimba cu ajutorul unei prese si nu vine pe nou ca la modelul vechi

 

pai alea SH or sa te tina ... 2 saptamani ...

 

apropo de bani ... te descurci cu benzina ? <_<

 

 

sunt sigur ca o sa ma tina mai mult de 2 saptamani,cu carburantul ies foarte bine ca am GPL profesional

Edited by Aditza
Link to comment
Share on other sites

am rezolvat,am gasit 2 brate sh la super pret, 450 ron cu tot cu bucsi originale si nu prezinta semne de uzura, e pacat ca pivotul care se uzeaza se poate schimba cu ajutorul unei prese si nu vine pe nou ca la modelul vechi

 

pai alea SH or sa te tina ... 2 saptamani ...

 

apropo de bani ... te descurci cu benzina ? :)

 

 

sunt sigur ca o sa ma tina mai mult de 2 saptamani,cu carburantul ies foarte bine ca am GPL profesional

 

 

GPL pe BMW ?! <_<

Link to comment
Share on other sites

frate ce carcotasi..........am stat si eu in italia o lunga perioada...cand o sa aveti restrictii de circulatie si nu o sa puteti merge decat cu gpl(poluare mai putina) atunci ve-ti vedea ca gpl-u e bun si la altceva decat pret mai mic
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.