Jump to content

"Cel mai tare BMW...."


Mihai

Recommended Posts

mult prea multe tiganii in masina asta, ca or fi toate functionale intelg si cred dar io is chior si nu vad utilitatea. nu imi place

76737[/snapback]

 

Pai baiatu o fi ceasornicar de meserie, i-au ramas pe stock prea multe ceasuri de a montat atatea in masina. :blink: Cred ca ai nevoie de inca 2 co-piloti sa le poata urmari pe toate.

Link to comment
Share on other sites

Pai baiatu o fi ceasornicar de meserie, i-au ramas pe stock prea multe ceasuri de a montat atatea in masina. :) Cred ca ai nevoie de inca 2 co-piloti sa le poata urmari pe toate.

76741[/snapback]

 

:) :) :) :blink: corect

Link to comment
Share on other sites

Incredibil unde a putut pune ceasuri, e unul chiar in dreapta dupa volan, cred ca e pentru pasageru din spate dreapta, ca numai ala il poate citi.

 

In locul lui, mi-as fi luat un climatronic.

 

Parca ar fi pom de craciun in interior. Ar fi funny sa clipeasca si sa cante : "Gingle bell, gingle bell....."

post-116-1143639559_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Incredibil unde a putut pune ceasuri, e unul chiar in dreapta dupa volan, cred ca e pentru pasageru din spate dreapta, ca numai ala il poate citi.

 

In locul lui, mi-as fi luat un climatronic.

 

Parca ar fi pom de craciun in interior. Ar fi funny sa clipeasca si sa cante : "Gingle bell, gingle bell....."

76767[/snapback]

Oare cate functioneaza cu adevarat din toatea alea ?! :blink:

Link to comment
Share on other sites

alex_55: nu e taranism ma, e un prieten de-al meu :)

 

Functioneaza toate kkturile alea oricum. E prea incarcata in interior parerea mea. Exteriorul e ft frumos. E portocaliu acum, nu mai are eleronu ala de avion, are jante BBS frumoase (RX-II parca), bara de M, xenon, angel eyes, manerele de la usile din spate ascunse sa para coupe... La motor are kit de compressor de la Active Autowerke. Are cam 330 de cai. Eu m-am dat cu el din mers si ma duceam usor usor in fata. Se aude ft frumos oricum.

 

Catalin vrea sa faca cam ce a facut Cristian din a lui. Motor M de 3.2 sau 3.0 (modelul de US) cu kit de SC de la AA... undeva la 430-450 de cai.

 

Pana acum a bagat cam 25-30k in ea. Omul e nebun :blink:

Edited by Kane
Link to comment
Share on other sites

alex_55: nu e taranism ma, e un prieten de-al meu :)

 

Functioneaza toate kkturile alea oricum. E prea incarcata in interior parerea mea. Exteriorul e ft frumos. E portocaliu acum, nu mai are eleronu ala de avion, are jante BBS frumoase (RX-II parca), bara de M, xenon, angel eyes, manerele de la usile din spate ascunse sa para coupe... La motor are kit de compressor de la Active Autowerke. Are cam 330 de cai. Eu m-am dat cu el din mers si ma duceam usor usor in fata. Se aude ft frumos oricum.

 

Catalin vrea sa faca cam ce a facut Cristian din a lui. Motor M de 3.2 sau 3.0 (modelul de US) cu kit de SC de la AA... undeva la 430-450 de cai.

 

Pana acum a bagat cam 25-30k in ea. Omul e nebun :blink:

76874[/snapback]

a bagat el 25-30 dar a bagat prost parerea mea

Link to comment
Share on other sites

alex_55: nu e taranism ma, e un prieten de-al meu :)

76874[/snapback]

 

Sa intelegem ca cine seamana se aduna? :) (E la misto iti dai seama, no offence :) )

 

manerele de la usile din spate ascunse sa para coupe...

76874[/snapback]

 

Le-a ascuns sa para Alfa 156 :blink:

Link to comment
Share on other sites

wlf: pai da... stai sa vezi ce eleron reglabil de aluminiu mi-am tras pe 6 si ce vopsea cameleon ii dau de s'a terminat cu smecheria :)

76888[/snapback]

 

Atunci esti obligat-fortat sa faci un site pentru masina sa o vada toata tara. :blink:

Oricum, daca nu montezi si niste ceasuri prin masina, esti degeaba. Eventual unu cu pendula si altu cu cuc, ca sa fi mai original. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.