Jump to content

VAND/SCHIMB STOPURI LED E46 FACELIFT FUMURII


InSidE

Recommended Posts

Vand/Schimb stopuri pe led fumurii pentru E46 cu mufa de facelift

accept schimb cu stopuri de facelift modelul pe alb + diferenta

 

Motivul pt care le vand: imi vand masina si vreau sa mai scot o parte din banii investiti in ea.

Se vand 4 bucati(stopurile ale mari + alea 2 mici de pe portbagaj)

 

Mai mult as vrea schimb ca sa am ce sa pun pe masina..

Edited by ins1dez
Link to comment
Share on other sites

Vand/Schimb stopuri pe led fumurii pentru E46 cu mufa de facelift

accept schimb cu stopuri de facelift modelul pe alb + diferenta

 

Motivul pt care le vand: imi vand masina si vreau sa mai scot o parte din banii investiti in ea.

Se vand 4 bucati(stopurile ale mari + alea 2 mici de pe portbagaj)

 

Mai mult as vrea schimb ca sa am ce sa pun pe masina..

 

 

salut. te itnereseaza schimb cu unele galbene? evident model facelift.

Link to comment
Share on other sites

Vand/Schimb stopuri pe led fumurii pentru E46 cu mufa de facelift

accept schimb cu stopuri de facelift modelul pe alb + diferenta

 

Motivul pt care le vand: imi vand masina si vreau sa mai scot o parte din banii investiti in ea.

Se vand 4 bucati(stopurile ale mari + alea 2 mici de pe portbagaj)

 

Mai mult as vrea schimb ca sa am ce sa pun pe masina..

 

am eu unele normale fara led albe.. cat mai vrei diferentza?

post-14102-1239011680_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

nu prea are rost vanzarea.. numai schimb ca vand masina si tre sa pun stopuri pe ea.. si masina a avut stopurile pe alb iar pe galben nush nu prea ma atrag.

eventual un moderator sa modifice acolo doar SCHIMB <_<

Edited by ins1dez
Link to comment
Share on other sites

Schimb si cu alea galbene am o oferta dar nu e in cash, e tot in schimb si as vrea cash insa pretul pt cash as vrea 600 RON ...avand in vedere ca alea galbene se dau cam pe la donatii iar niste stopuri cu led sunt 180E...ale mele sunt ca noi nu au nici o zgarietura nimic. mi se pare ok pretul..

 

rog a nu se considera up.. iar un moderator sa modifice numele topicului si sa-l mute la schimburi.

Link to comment
Share on other sites

sincer cu 339ron achizitie de engros imi pun cu semnal alb si sunt multumit. nu doresc neparat led made in "nustiuunde" care cand se strica pot sa le arunc in somes. scuze de deranj. sa ai bafta la vanzare.dar un produs folosit nu va mai fi nou niciodata.
Link to comment
Share on other sites

sincer cu 339ron achizitie de engros imi pun cu semnal alb si sunt multumit. nu doresc neparat led made in "nustiuunde" care cand se strica pot sa le arunc in somes. scuze de deranj. sa ai bafta la vanzare.dar un produs folosit nu va mai fi nou niciodata.

 

Tu ai prefacelift nici nu merge la tine iar niste stopuri pe alb prefacelift sunt 250 ron pe forum parca vindea un user

Iar in legatura cu ledurile nu prea se ard, o fi el folosit dar nu e spart, zgariat.. depinde si de starea lui <_< iti zic sincer ca am mai luat de la un user niste stopuri depo tot asa alb-rosu, si cand le-am pus azi pe masina nici macar nu se imbinau.. atasez pozele sa vezi ca nu vb aiurea. si niste poze cu ale mele :)

Link to comment
Share on other sites

Pai alea nu erau ale mele tot asa vroia un user schimb cu ale mele si dadea el diferenta si mi le-a trimis.. si cand le-am montat pe masina m-am speriat.. le-am montat si ii le-am trimis inapoi.

 

incearca tyc sau klok" sunt mai bune

 

 

daca stii cine cel cu 250lei vrei numele lui

merci

pai la vanzari sunt vreo 2 useri care vand pt coupe, creca nu se potrivesc nush la prefacelift da la facelift nu se potrivesc si vezi ca sunt multi care dezmembreaza.. <_< intreaba :)

Link to comment
Share on other sites

intradevar la depo am avut nenumarate plangeri si la magazin si ma feresc de ele.imi pare rau ca am luat pe fata si lucasuri albe. mai bine le faceam unpic fumurii pe toate si ieseam moca,intradevar arata altfel cu alb fata de galben dar mi se par unpic scumpe pt 2 stopuri.
Link to comment
Share on other sites

sincer cu 339ron achizitie de engros imi pun cu semnal alb si sunt multumit. nu doresc neparat led made in "nustiuunde" care cand se strica pot sa le arunc in somes. scuze de deranj. sa ai bafta la vanzare.dar un produs folosit nu va mai fi nou niciodata.

 

 

ma ..asta cu made in china pe vapor sa stii ca e petarda aruncata aiurea !..Multi avem /am avut de astea pe masina si sunt OK ..Nu s-a ars nimic si arata f frumos . Asta am zis-o asa ca te vad fricos sa iei ceva made in TRalala !

Link to comment
Share on other sites

sincer cu 339ron achizitie de engros imi pun cu semnal alb si sunt multumit. nu doresc neparat led made in "nustiuunde" care cand se strica pot sa le arunc in somes. scuze de deranj. sa ai bafta la vanzare.dar un produs folosit nu va mai fi nou niciodata.

 

 

ma ..asta cu made in china pe vapor sa stii ca e petarda aruncata aiurea !..Multi avem /am avut de astea pe masina si sunt OK ..Nu s-a ars nimic si arata f frumos . Asta am zis-o asa ca te vad fricos sa iei ceva made in TRalala !

 

+1 <_< chiar arata bine.. si sunt bune dar eu vreau sa vand masina sa mai recuperez bani..

Link to comment
Share on other sites

acum vreo 5 ani mi-am pus un horn nichel pe evacuare cu 12 leduri electric blue de noaptea cand blaneam masina ziceai ca scoate flacari de 1.5 metri .m-au tinut 3 xile dupa care s-au tot ars pe rand ledurile, am incercat lrduri in loc de bec pozitie la 3-4 sapt blana.toate made in china.intelegema ca mi-e frica,xenon type r dupa 5 zile cade primul traf,noroc cu garantia de 6 luni.

 

ce am luat china si m-a tinut : inele angel eyes e46 facelift.de la un tip din ct.au fost ok

Link to comment
Share on other sites

acum vreo 5 ani mi-am pus un horn nichel pe evacuare cu 12 leduri electric blue de noaptea cand blaneam masina ziceai ca scoate flacari de 1.5 metri .m-au tinut 3 xile dupa care s-au tot ars pe rand ledurile, am incercat lrduri in loc de bec pozitie la 3-4 sapt blana.toate made in china.intelegema ca mi-e frica,xenon type r dupa 5 zile cade primul traf,noroc cu garantia de 6 luni.

 

ce am luat china si m-a tinut : inele angel eyes e46 facelift.de la un tip din ct.au fost ok

 

<_< :) :bashwall: :unsure: Pai tu compari ce iei din piata cu ce face dectane ? hahahahahaha :blink:))))))

Majoritatea xenoanelor care sunt pe piata la 2-3 sute de ron kitul sunt chinezarii si sunt ok unul de calitate costa 7-800 RON kitul... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.