Jump to content

VAND/SCHIMB STOPURI LED E46 FACELIFT FUMURII


InSidE

Recommended Posts

acuma pe bune ,la 130EURO le negociezi pe okazii,...de exemplu eu daca vreau sa le schimb cu ale tale inseamna ca ti le dau pe gratis + ca cele ale tale3 nu sunt nici noi.

Imagineaza-ti ca eu am fost de acord sa-i ofer 300 lei.+stopurile mele(cu poze trimise in prealabil) si n-a fost de acord, ca nu cad bine pe masina(tam-tam-ul poate fi citit in post-urile anterioare) masina care de altfel vrea sa o vanda si vrea sa recupereze din banii investiti.Mai mult, toata distractia m-a costat 40 lei adica taxa de curier platita dus si intors!!!

Asa ca?!!!! <_<

Link to comment
Share on other sites

acuma pe bune ,la 130EURO le negociezi pe okazii,...de exemplu eu daca vreau sa le schimb cu ale tale inseamna ca ti le dau pe gratis + ca cele ale tale3 nu sunt nici noi.

Imagineaza-ti ca eu am fost de acord sa-i ofer 300 lei.+stopurile mele(cu poze trimise in prealabil) si n-a fost de acord, ca nu cad bine pe masina(tam-tam-ul poate fi citit in post-urile anterioare) masina care de altfel vrea sa o vanda si vrea sa recupereze din banii investiti.Mai mult, toata distractia m-a costat 40 lei adica taxa de curier platita dus si intors!!!

Asa ca?!!!! :)

 

Si ce vroiai ? sa raman eu cu alea care nu se imbinau cu caroseria ? <_<

Link to comment
Share on other sites

si eu am tot stopuri Depo alb-rosu dar s-au potrivit la fix in caroserie, fara lufturi, au intrat perfect. Poate nu le-ai montat ok

 

uitate pe prima pagina am pus poza si cu ale lui b11wtf si cu ale mele cu led cum vin imbinate cu caroseria <_<

pe unele stiu sa le montez iar pe altele nu ?

Link to comment
Share on other sites

acuma pe bune ,la 130EURO le negociezi pe okazii,...de exemplu eu daca vreau sa le schimb cu ale tale inseamna ca ti le dau pe gratis + ca cele ale tale3 nu sunt nici noi.

Imagineaza-ti ca eu am fost de acord sa-i ofer 300 lei.+stopurile mele(cu poze trimise in prealabil) si n-a fost de acord, ca nu cad bine pe masina(tam-tam-ul poate fi citit in post-urile anterioare) masina care de altfel vrea sa o vanda si vrea sa recupereze din banii investiti.Mai mult, toata distractia m-a costat 40 lei adica taxa de curier platita dus si intors!!!

Asa ca?!!!! :)

 

Si ce vroiai ? sa raman eu cu alea care nu se imbinau cu caroseria ? <_<

n-aveai cum sa ramai cu ele decat pana la vanzarea masinii ,iar vis-a-vis de imbinare chiar nu deranjeaza.

chiar nici cele originale ale masinii nu se imbina perfect cu caroseria(se poate constata la stop-urile originale),asa ca poate ale tale sunt supradimensionate.

Link to comment
Share on other sites

<_< cum nici cele originale nu se imbina perfect cu caroseria?

si in primu rand daca o vand asta nu inseamna ca pun toate facaturile pe ea, in cel mai rau caz ii pun stopuri galbene care o sa le fac negre, care cred ca si asta o sa fac

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.