Jump to content

Vand piese din dezmembrari (in special seria 5)!


Recommended Posts

Dupa cum spune si in titlu am de vanzare aproape orice si piesa pt bmw aici se includ si seria 5 modelu nou X 5 etc!!! Contra cost asigur montaj la orice piese!!! Pt orice piesa postati aici sau sunati la 0743135029 Alex!!!

In cel mai scurt timp voi pune niste poze cu cateva dintre masina pt a va face o idee...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niste poze....asa facute in mare ca sa vedeti cateva dintre masini....!!! scuze dc vor fi intarzieri la intrebari pt diferite piese dar inainte sa zic ceva ...verific!!! multumesc !!

 

poze....

Link to comment
Share on other sites

niste poze....asa facute in mare ca sa vedeti cateva dintre masini....!!! scuze dc vor fi intarzieri la intrebari pt diferite piese dar inainte sa zic ceva ...verific!!! multumesc !!

 

poze....

nuca de la schimbator e39 ai?

Link to comment
Share on other sites

Ai cumva priza de 12V din portbagaj de la E60? Ma intereseaza panoul in care sta priza + priza + capacul ei.

 

Si daca le ai la ce pret?

 

Merci

ceau !!!! dap este cu tot ce ai nevoie ! pret 40 E!!

 

Salut! Ventilatorul de racire pentru E60 diesel? Pret, te rog.

pare rau sa dat!!!

 

Cablaje de la magazii de Cd-uri de E39 ?

 

 

 

nup nu sunt !!! numa magazie da aia presupun ca o ai deja!!!

 

niste poze....asa facute in mare ca sa vedeti cateva dintre masini....!!! scuze dc vor fi intarzieri la intrebari pt diferite piese dar inainte sa zic ceva ...verific!!! multumesc !!

 

poze....

nuca de la schimbator e39 ai?

 

 

 

nup ....nuca nu este !!!

 

o mai intrebat cineva...de aripa E 60 fata stanga!!! pret 120 E!!!

Link to comment
Share on other sites

niste poze....asa facute in mare ca sa vedeti cateva dintre masini....!!! scuze dc vor fi intarzieri la intrebari pt diferite piese dar inainte sa zic ceva ...verific!!! multumesc !!

 

poze....

 

salut ma intereseaza pret pentru capacele de oglinzi la E60 si butonul de la idrive doar butonul, merzii mult.

Link to comment
Share on other sites

salut. ma intereseaza daca ai urmatoarele piese pt un e39 din 2001 benzina 2200cmc:

- capac oglinda stanga-dreapta

- sticla oglinda stanga-dreapta incalzite-electrice-heliomate

- termocupla (mufa ii modelul cu 3 fire)

- scuturile de sub masina (motor, cutie)

- carena din fata pentru roata dreapta fata

- covorasele din cauciuc (tot setul de 4)

- capacul de pe janta (pt el am atasat si o poza)

astepu un pm de la tine cu piesele care le ai si preturile pt fiecare in parte.

ms. o zi buna.

Link to comment
Share on other sites

Oglinzi de E34 facelift? Proiectoare de E34? Capace bara fata, cele de langa proiector?

 

pare rau ....nu am nici proiectoare nici oglinzi !!!

 

 

atunci un radiocasetofon business de e39 ?

 

radiocass buisnees am ambele modele!!! cel cu displayu mai mai mare si cel cu displayu mai mic!!! depinde care il vrei !!! si mai ceva uitete cum ai mufa in spate....ca difera !!! pret 150 e ...si 100 e !!

 

Salut ma intereseaza pentru un E46 318d din 2004 urmatoarele..

scutu protector de la roata stanga ala mic

catalizator ...

 

 

pare rau ...nici una nici alta !!!

 

numa magazie da aia presupun ca o ai deja!!!

ce pret ai pt magazie?

 

 

 

270 E magazia!!

 

 

oglinda retrovizoare e39 525d 2002?

 

Electrocroma si are un led in partea de jos a ei. Cred ca e ceva infrarosu...

 

Ai asa ceva?

 

 

 

dap este !!!80 E !!! stare perfecta

 

Salut, praguri de pachet M pentru E60 ai? Si la ce pret?

 

nu...pare rau !!!

 

rama de la oglinda stinga la ce pret ai?e39

 

 

 

in principiu da....pune o poza sa vad exact ce ai nevoie !!! si ce fel de oglina !!!

 

niste poze....asa facute in mare ca sa vedeti cateva dintre masini....!!! scuze dc vor fi intarzieri la intrebari pt diferite piese dar inainte sa zic ceva ...verific!!! multumesc !!

 

poze....

 

salut ma intereseaza pret pentru capacele de oglinzi la E60 si butonul de la idrive doar butonul, merzii mult.

capace is....120 E !!! butonul i drive....ar ajuta o poza!!

Link to comment
Share on other sites

salut ma intereseaza pret pentru capacele de oglinzi la E60 si butonul de la idrive doar butonul, merzii mult.

capace is....120 E !!! butonul i drive....ar ajuta o poza!!

 

 

frate da le ai si tu cu preturile nu am ce sa spun.... un capac nou la bavaria costa sub 2 milioane daca te mai gandesti si umbli la pret anuntama, iti ofer 2milioane jumate pe capacele de oglinzi si pe butonul de Idrive, este vorba de controlerul, de rotita cu care umbli in meniul masini,este in spatele schimbatorului de viteze si in dreapta franei de mana, si se scoate prin tragere in sus atata tot (butonul costa de nou la bavaria 140 lei) eu zic ca este ok preuturile oferite de mine, daca esti de acord trimitemi sms la 0753267852 si iti trimit adresa unde poti sa le trimiti pe curierat, mersii Bafta

Link to comment
Share on other sites

frate da le ai si tu cu preturile nu am ce sa spun.... un capac nou la bavaria costa sub 2 milioane daca te mai gandesti si umbli la pret anuntama, iti ofer 2milioane jumate pe capacele de oglinzi si pe butonul de Idrive, este vorba de controlerul, de rotita cu care umbli in meniul masini,este in spatele schimbatorului de viteze si in dreapta franei de mana, si se scoate prin tragere in sus atata tot (butonul costa de nou la bavaria 140 lei) eu zic ca este ok preuturile oferite de mine, daca esti de acord trimitemi sms la 0753267852 si iti trimit adresa unde poti sa le trimiti pe curierat, mersii Bafta

 

 

k maine ai un raspuns ...preturile nu depind in totalitate de mine !!!deci maine vei avea un raspuns...bafta

 

530 D....tocmai venit....

Link to comment
Share on other sites

k maine ai un raspuns ...preturile nu depind in totalitate de mine !!!deci maine vei avea un raspuns...bafta

 

530 D....tocmai venit....

 

in caz ca va convine pretul trimitem sms maine si iti dau adresa unde sa le trimiti ca eu la calculator o sa ajung abia maine seara, mersii si bafta

 

 

ps mi-ar mai trebui pentru un prieten modulul de sub scaunul pasagerului, ceva modul de la incalzirea in scaune, o sa iti trimit eventual poza maine

Link to comment
Share on other sites

salut. ma intereseaza daca ai urmatoarele piese pt un e39 din 2001 benzina 2200cmc:

- capac oglinda stanga-dreapta

- sticla oglinda stanga-dreapta incalzite-electrice-heliomate

- termocupla (mufa ii modelul cu 3 fire)

- scuturile de sub masina (motor, cutie)

- carena din fata pentru roata dreapta fata

- covorasele din cauciuc (tot setul de 4)

- capacul de pe janta (pt el am atasat si o poza)

astepu un pm de la tine cu piesele care le ai si preturile pt fiecare in parte.

ms. o zi buna.

 

de mine ai uitat???

sau nu ai piesele?

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum spune si in titlu am de vanzare aproape orice si piesa pt bmw aici se includ si seria 5 modelu nou X 5 etc!!! Contra cost asigur montaj la orice piese!!! Pt orice piesa postati aici sau sunati la 0743135029 Alex!!!

In cel mai scurt timp voi pune niste poze cu cateva dintre masina pt a va face o idee...

Am nevoie de senzor parcare E39 fata/spate. Cat este bucata si daca sunt verificati (functionali).

Merci

Link to comment
Share on other sites

super oferta...-cd + radiocas de pe un 5 din 2002 !!! arata si functioneaza impecabil !! pret 150 E!! (modelu cu mufa mica)

 

 

 

 

 

-cd + radiocas de pe un 5 din 1999 !!! Pret 110 E (modelu cu pini mai mari )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.