Jump to content

Schimb Kenwood kdc-w409


dany_cmd

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

nu stiu daca este bun , lam pus doar pe plus (+) si se aprinde , trage cdu in el il da afara.... insa nu lam legat pe masina niciodata.

al tau ma intereseaza daca are mufa originala bmw pentru ca al meu asa are si nu vreau sa o tai.

Link to comment
Share on other sites

nu l-am scos niciodata, cel mai probabil are mufa originala.. e totul stock pe ea, daca descopar cum se desface iti zic.

 

nu merge sa il pui kenwoodul pe masina, sa il problezi sau difera mufa? (intreb asta deoarece am si eu acceasi curiozitate, ca n-as taia mufa, oricum nu ma pricep)

Link to comment
Share on other sites

nu l-am scos niciodata, cel mai probabil are mufa originala.. e totul stock pe ea, daca descopar cum se desface iti zic.

 

nu merge sa il pui kenwoodul pe masina, sa il problezi sau difera mufa? (intreb asta deoarece am si eu acceasi curiozitate, ca n-as taia mufa, oricum nu ma pricep)

 

 

trebuie sa tai mufa ca sa il pun si nu vreau sa o tai....

am mufa la el insa trebuie taiata aia originala si legata asta.

Tot ce am facut este sal pun pe plus si minus sa se aprinda... (el a functionat pe una din fostele mele masini un nissan insa nu bag mana in foc ca funtioneaza 100% de ce sa mint.)

Link to comment
Share on other sites

nu am reusit sa il scot, m-am chinut destul de mult, am citit pe net ca trebuie desurubat cumva, in cele 4 gauri, invers acelor de ceasornic, dar chiar n-am putut. o sa mai incerc.

 

cass de vanzare am vazut pe 4tuning daca nu ma insel.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.