Jump to content

Manuale Seria 3


mihnea

Recommended Posts

din greseala ti l-am trimis pe cel de E46... pt E90 an minim 2007, te poti adresa oricarui dealer care ti-l va da GRATUIT !

am fost la dealer si nemernicu a cerut bani,daca gasesti un e 90 pe undeva te rog mult trimite-mi si mie,multumiri anticipate si oricum pt e46 e bun pt un vecin,multumiri si pt ala

Link to comment
Share on other sites

nu avea voie sa iti ceara niciun leu... la ce dealer ai fost ?

:)

am pentru eE90 DIESEL dar e pentru motorizari pe benzina...

 

pentru Diesel, am doar in germana... toate sunt manuale BMW Online !

sa mai trec maine pe la ei si iti spun ce am facut,eventual daca e in format electronic iti trimit

pentru benzina am gasit si yo pe net

Edited by ufo81
Link to comment
Share on other sites

Dragii mei! Am cautat de-am innebunit :) un manual de utilizare in limba engleza pentru 316i e36( pe benzina evident) din 1996 si n-am gasit nicaieri ! Nici aici pe forum ,nici pe alte forumuri , fie in ro. sau en. Am gasit ceva doar contra cost :twoup: !

Va rog mult , daca-l are cineva sa mi-l trimita sau sa-mi dea link-ul ! Va multumesc anticipat ! P.S. Sedan , motor M43 parca.

Edited by dangelu1
Link to comment
Share on other sites

vreau si eu un manual pt un 320i 2001 da in romana daca se poate:D

nu am decat in engleza.

 

Dragii mei! Am cautat de-am innebunit :) un manual de utilizare in limba engleza pentru 316i e36( pe benzina evident) din 1996 si n-am gasit nicaieri ! Nici aici pe forum ,nici pe alte forumuri , fie in ro. sau en. Am gasit ceva doar contra cost :twoup: !

Va rog mult , daca-l are cineva sa mi-l trimita sau sa-mi dea link-ul ! Va multumesc anticipat ! P.S. Sedan , motor M43 parca.

am doar pentru M42/M44... daca esti interesat, da-mi o adresa de mail unde sa ti-l trimit..

Link to comment
Share on other sites

vreau si eu un manual pt un 320i 2001 da in romana daca se poate:D

nu am decat in engleza.

 

Dragii mei! Am cautat de-am innebunit :) un manual de utilizare in limba engleza pentru 316i e36( pe benzina evident) din 1996 si n-am gasit nicaieri ! Nici aici pe forum ,nici pe alte forumuri , fie in ro. sau en. Am gasit ceva doar contra cost :twoup: !

Va rog mult , daca-l are cineva sa mi-l trimita sau sa-mi dea link-ul ! Va multumesc anticipat ! P.S. Sedan , motor M43 parca.

am doar pentru M42/M44... daca esti interesat, da-mi o adresa de mail unde sa ti-l trimit..

 

pe cel in engleza il vreau atunci...ms anticipat

Link to comment
Share on other sites

XXL,

 

Vreau si eu un manual de e46 320i '98

 

ovi_mc@yahoo.com

 

Merci,

ai email... :twoup:

 

@SilviuSLV si @euadicabobo: dati-mi adresele voastre de email... altfel nu vi le pot trimite :)

B_tabacaru@yahoo.com pentru 318 tds e36, mersi anticipat!!!!!

Link to comment
Share on other sites

vreau si eu un manual pt un 320i 2001 da in romana daca se poate:D

nu am decat in engleza.

 

Dragii mei! Am cautat de-am innebunit :) un manual de utilizare in limba engleza pentru 316i e36( pe benzina evident) din 1996 si n-am gasit nicaieri ! Nici aici pe forum ,nici pe alte forumuri , fie in ro. sau en. Am gasit ceva doar contra cost :twoup: !

Va rog mult , daca-l are cineva sa mi-l trimita sau sa-mi dea link-ul ! Va multumesc anticipat ! P.S. Sedan , motor M43 parca.

am doar pentru M42/M44... daca esti interesat, da-mi o adresa de mail unde sa ti-l trimit..

 

Adresa mea de mail : dangelu1@yahoo.com . Multumiri ! Sper sa-mi fie de folos .

Link to comment
Share on other sites

XXL,

 

Vreau si eu un manual de e46 320i '98

 

ovi_mc@yahoo.com

 

Merci,

ai email... :twoup:

 

@SilviuSLV si @euadicabobo: dati-mi adresele voastre de email... altfel nu vi le pot trimite :)

 

serbanescu_silviu@yahoo.com bmw 320i 150 hp

Link to comment
Share on other sites

heh, mai sunt cateva chestii mici de facut... macar sa cunoasca insemnatatea martorilor si cand trebuie sa schimbe uleiul, sau ce tip de ulei sa puna, cum se schimba un bec, etc... chestii de-astea, de baieti ! :twoup:
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.