Jump to content

Manuale Seria 3


mihnea

Recommended Posts

Salut!

Un manual mai complet pentru 318 TDS Compact? Faza e ca el e terminat in a12a 97 si inmatriculat prima data pe 01-98 !Puturos nu sunt :) , am cautat,dar........ :)

 

Multumesc anticipat!

 

ai reusit sa faci rostde manual!? daca da poti te rog sa mi-l trimiti si mie pe crisan_florin26@yahoo.com!!!! multumesc!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da asta e numai ca a mea are 97,3 Mb, nu are restrictii de securitate...referitor la edit...print...si e color, Dar tot aia e si baietii au nevoie. Iti propun urmatorul lucru fiindca esti deja avansat vad:

Da link-ul tuturor fiindca sunt multe E36 aici, baietii au nevoie de info-uri si eu ma tot chinui sa gasesc o metoda sa o postez si pana acum tot o dau de gard. Problema e ca trebuie data jos repede fiindca nu e ok dpdv copyright. :)

Am citit atent reg.-ul, mi-am dat seama ca am gresit intr-ul fel, si rog Admin+ sa elimine cartea postata anterior de mine cu scuzele de rigoare. Sper ca au luat-o cat mai multi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.