Jump to content

stickere bmwclub pt cluj


mirceacj

Recommended Posts

saluatere

am luat initiativa sa fac o lista pentru toti cei din cluj, (+zonele aferente) care sunt interesati de stikul respectiv, ca sa le putem comanda in buc la Alex_maniacu_91, sa vina toate in un singur colet (ca e mai simplu si pt alex..parerea mea).

Cei care va treceti in lista sa specificati daca sa fie de exterior sau de interior, ca sa nu fie discutii ulterioare.

Pretul e 5 ron/bucata + taxele postale impartine la numarul de doritori (alea sunt infime)

post-26593-1244193690_thumb.jpg

post-26593-1244193700_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

prima foto e de pe luneta mea <_<

ce chestie...

pot Alex mi-a dat pozele sa le pun sa stie lumea cum arata informativ :bashwall:

 

prima foto e de pe luneta mea :)

ce chestie...

ii pe interior sau exterior? Eu nu stiu de care sa pun ca n-am folie dar poate o sa-mi pun...

poi daca nu ai folie e ok pe interior, zic eu ca e ceva mai protejata de zgarieturi, mizerii, alea alea,

Link to comment
Share on other sites

si pt. mine unul pt. e 39 de interior. se poate sa me stergeti de pe cealalta lista. daca suntem mai multi e ok ca platim transportul mai putin. :) . (azi noapte mi s-a furat sticla de la oglinda dreapta si tre sa-mi cumpar alta.) <_<
Link to comment
Share on other sites

Poate dau de Alex si vi le aduc eu ca vin in Cluj marti...sa vedem. Da-ti si voi o bere...glumesc.

Ar fi perfect pentru toti asa, multumim .Lista:

mirceacj- 1 exterior ?

Ender - 1 interior

iulian.purcari- 1 interior

DraZziW - 1 interior si 1 exterior

alindel - 1 interior (e39)

YoungOne - 1 interior

Link to comment
Share on other sites

Poate dau de Alex si vi le aduc eu ca vin in Cluj marti...sa vedem. Da-ti si voi o bere...glumesc.

Ar fi perfect pentru toti asa, multumim .Lista:

mirceacj- 1 exterior ?

Ender - 1 interior

iulian.purcari- 1 interior

DraZziW - 1 interior si 1 exterior

alindel - 1 interior (e39)

YoungOne - 1 interior

Ii f bine <_<

Link to comment
Share on other sites

Ce nu fac eu pentru ardelenii mei. Am stat 11 ani in Cluj doar...

 

Ajung luni noapte dar ne putem intalni marti dupa-masa la 17.30 pe Platoul din fata Salii Sporturilor. Sper ca mai este accesibila. Cine vrea sa vina sa intre in posesia stickerelor ii astept. Am sa fiu cu un 316i coupe negru cu numere de mures. Mai mult de 1 ora nu pot sa stau dar va astept.

 

@alindel am sa te sun marti.

Link to comment
Share on other sites

Ce nu fac eu pentru ardelenii mei. Am stat 11 ani in Cluj doar...

 

Ajung luni noapte dar ne putem intalni marti dupa-masa la 17.30 pe Platoul din fata Salii Sporturilor. Sper ca mai este accesibila. Cine vrea sa vina sa intre in posesia stickerelor ii astept. Am sa fiu cu un 316i coupe negru cu numere de mures. Mai mult de 1 ora nu pot sa stau dar va astept.

 

@alindel am sa te sun marti.

perfect <_<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.