Jump to content

Dezmembrez bmw 528i e39


Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salut. Capota o mai ai? In ce stare e si la ce bani? Poti sa imi spui culoarea mai exact? Scrie pe ea in partea stanga cum te uiti spre parbriz.

 

 

 

capota o mai am.pretul este de 150 euro.este in stare foarte buna,culoarea nush sa ti-o zic exact.e albastra ,ce scrie in partea stanga

Link to comment
Share on other sites

Salut. Capota o mai ai? In ce stare e si la ce bani? Poti sa imi spui culoarea mai exact? Scrie pe ea in partea stanga cum te uiti spre parbriz.

 

 

 

capota o mai am.pretul este de 150 euro.este in stare foarte buna,culoarea nush sa ti-o zic exact.e albastra ,ce scrie in partea stanga

 

Am vazut din poze ca e albastra dar ma intereseaza doar daca e "montreal blau" si daca e in stare foarte buna ca imi dau seama exact din poze. Am indoit-o putin pe a mea si as vrea sa o schimb fara sa ma mai apuc sa vopsesc si doar daca arata "boboc". Te rog sa te uiti pe eticheta aia mica de pe capota sa vezi daca e nuanta asta. Masina e in Tr. Severin?

Link to comment
Share on other sites

Am vazut din poze ca e albastra dar ma intereseaza doar daca e "montreal blau" si daca e in stare foarte buna ca imi dau seama exact din poze.

Am vrut sa spun ca NU imi dau seama exact din poze <_<

Link to comment
Share on other sites

Dezmembrez bmw e39 528i,full ,volan dreapta.Trapa ,piele,magazie cd,jante,dublu climatronic.etc.Elemente caroserie.Preturi de criza!!

Nr tel 0720666608 sau 0788992389

 

ma intereseaza chederul de la usa soferului , astept un pret

Link to comment
Share on other sites

Salut, fa-mi un pret te rog pt. spoilerul fata, cu tot cu proiectoare, spalator far dr, far dr. (simplu fara becuri sau altceva), ornamentul ala de sub far (ala subtire), carenajul aripa dr (ala care vine deasupra rotii, din plastic), senzor. temp. exterioara. Multumesc 0742625998
Link to comment
Share on other sites

50 ron chederul,este in stare foarte buna

 

asta e chederul de care vb , in ce stare este al tau ? al meu este rupt.

 

50 ron chederul,este in stare foarte buna

 

asta e chederul de care vb , in ce stare este al tau ? al meu este rupt.

 

 

am uitat , mai am nevoie si de capacul de la vasul de expansiune <_<

fami un pret bun pt amandoua

Link to comment
Share on other sites

nu pot sa iti dau decat butonu...iti dau tot panou la 400 ron !!imi pare rau

 

 

salut,

nu stii cumva pot sa montez panoul climatronic daca eu am AC ? si daca pot e funcionabil ?

merci

eu cred ca merge.la un e46 am putut pune

Link to comment
Share on other sites

50 ron chederul,este in stare foarte buna

 

asta e chederul de care vb , in ce stare este al tau ? al meu este rupt.

 

50 ron chederul,este in stare foarte buna

 

asta e chederul de care vb , in ce stare este al tau ? al meu este rupt.

 

 

am uitat , mai am nevoie si de capacul de la vasul de expansiune :)

fami un pret bun pt amandoua

 

 

se mai adauga un 528 cu volan pe stanga,cutie automata.model prefacelift

 

 

la asta nu ai capac care sa semene mai mult cu al meu ?pune niste poze , poate ai iau ceva <_<

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.