Jump to content

masina mea...un 525d


cata_meu_blue

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Frumoasa masina!! dar trebuie schimbat soferu :unsure: :blink: glm.. :blink:

 

 

Sa ai parte de ea Cata!!

 

:) :bashwall:

sa-nteleg ca-ti place mai mult in 5-ar decat in 3-ar? :wub:

 

cat de bine poate sa arata ..... bv esti un om norocos!!! sa ai grija de ea

multumesc frumos de apreciere! <_<

 

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=51&fg=55

iti alegi ce culoare vrei/ e in jur de 5-6 lei bucata

merci de pont.

Link to comment
Share on other sites

si uite ca dupa un drum de 1000 kilometri au aparut si problemele,mici dar nu de neglijat.

1.aripile alea mici de noroi fatza(stanga si dreapta)s-au ros/tocit.imi ating rotile fatza.am 235/45/17 DUNLOP sp sport max 9000.sa fie asta problema?

2.am pierdut proiector dreapta prin locasul facut in aripa.a ramas doar mufa..

3.am pierdut sau rupt senzor temperatura.acum imi arata in bord -40 grade <_< m-am uitat acolo la aripa si se mai vad doar 2 fire smulse.s-au rupt doar firele sau l-am pierdut de am gasit firele smulse?

In alta ordine de idei,drumurile patriei sunt pline de gropi,lemne aruncate anapoda,papuci aruncati pe strada,fel si fel de lucruri...aaaa si inca 1 lucru care cel putin pe mine m-a facut sa ma gandesc ca multa lume nu-i intreaga la minte.Cand m-am intors spre casa,pe OITUZ mi s-a aruncat un nebun in fatza masinii, pe la 40-50 de ani sa dau peste el.debia ieseam dintr-o curba si brusc s-a intins inaintea masinii.am pus frana mai violenta si m-am oprit sa zic la 1-1,5 metri in fatza lui.unchi'miu a vrut sa se dea jos la el dar deja se ridicase si a fugit prin padure...mie cel putin nu mi s-a mai intamplat asa ceva niciodata si nici nu vreau sa se mai repete,macar sa se arunce in fatza trenului daca tot e plictisit de viata asta..

Link to comment
Share on other sites

Pff...no commenet !! <_< Arata si merge impecabil :blink:

 

Cata, mi-a facut mare placere sa te cunosc, sa vorbim...si mi-a placut foarte mult si masina ta, dupa cum ti-am zis :)

Daca schimbi si suportii aceia la motor, o sa fie de nota 11 !

 

Ma bucur mult ca am avut ocazia sa o conduc, chiar m-a impresionat cum trage...(sper ca nu te-a deranjat stilul meu de condus, mai am de invatat :unsure: :wub: )

 

Data viitoare cand ai drum prin Codlea (chiar daca n-ai, fa-ti :blink: ! ) da-mi un telefon sa mai vorbim si noi cate ceva....

 

 

 

:bashwall:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
citisem mai sus ca a fost "cado' " ??? :lol: cred ca a fost cel mai frumos cadou din viata ta!!! masina e de nedescris de impecabil de misto....dak ma intelegi

asa e!a fost tot ce mi-am dorit eu mai mult..un BMW!de mult timp imi doream o masina frumoasa si uite ca am gasit-o :) multumesc!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.