Jump to content

e60 525d 2005


Eugen WGW

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@dracula

Kitul a fost 850euro, dar a mai ramas sa-mi trimita pragurile, care nu erau pe stoc

Vopsitul a fost 4800ron si a fost vopsita de http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...67945&st=60

 

@babie 10

nu, inca nu am s-o vand, dar pe viitor, nu se stie :lol:

 

@slacker

numarul l-am primit aleatoriu cand mi-am inmatriculat un bus, acu vreo 4ani, defapt primisem doua numere unul la bus si unul la o masina mica, celalalt fiind WGV. De atunci nu am mai renuntat la el mi s-a parut "smecher" :)

Link to comment
Share on other sites

si pretul pe ele? si pragurile de M se monteaza peste cele orig sau cum?

 

Pretul nu pot sa-l pun aici, este deschis un topic la mica publicitate. Pragurile inca nu sunt schimbate, urmeaza sa-mi trimita cele de M, sa le vopsesc si sa le montez, dar nu peste cele originale, acestea se dau jos.

Link to comment
Share on other sites

Sal, foarte frumoasa masina, s-o stapanesti sanatos! Am o intrebare, ce model sunt jantele pe 19" ? Mersi.

 

 

Modelu de jante sunt

Star spoke 128*

 

Cast alloy wheel, 19-inch size. 8.5J x 19 front, 9.5J x 19 rear. Single wheel, without tyre. For models without xDrive, not for 5 Series Saloon models up to 03/04, 5 Series Touring and M5.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

da..dar in spate se vede ceva, am rog:) cum bate soarele. credeam ca ai preluat metoda "dacie" :lol:

 

oricum frumoasa masina, mie imi place la nebunie culoarea pe care ai ales-o... evacuarea dubla arata bine, pacat ca-s jantele de iarna :)

Edited by dracula
Link to comment
Share on other sites

pe cand o sa fiu sigur ca nu o sa mai fie posibilitate de ninsori am sa pun jantele pe 19, pana atunci.......... asta e !!

 

da ai dreptate, in poza 4, parca ar fi carton pus la radiator, asa a iesit poza, eu stiu de ce se vede asa, oricum nu este pus nici un carton, cred ca nici nu se poate pune, fara sa desfaci bara, sau scutul, ceea ce, ma gandesc ca ar fi o probabilitate mica sa existe cineva care ar face lucrul acesta :)

Link to comment
Share on other sites

cat de frumos arata.......s-o stapanesti sanatos!

daca ar fi s-o vopsesc pe a mea, jur ca exact aceeasi culoare as face-o!

e ”prea belea”, daca-mi este permis

 

Adevarul e, ca de cand am vopsit-o in nuanta aceasta, mi s-a pus pata rau pe culoarea aceasta. Asa ca urmatorul BMW, neaparat va fi, din start, rubyblack

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.