Jump to content

BMW E46 - 1999/09 - IMPECABILA


holby

Recommended Posts

Masina sosita ieri in parc la vanzare, masina e tipla tipla, rare masini am vazut sa arate asa // interior - exterior.

Am o obligatie fata de proprietar si postez eu anuntul in numele lui.

 

BMW E46 - 1999 - 1895 cmc - 77 KW - motor 194E1 - 148.000 Km - o vinde un inginer de la RAR - Inmatriculata sapt trecuta // 16 Iunie 2009 !!!

Climatronic

8 X AIRBAG

4 X Geamuri electrice

Oglinzi reglabile electric si incalzite

Computer Bord

Alarma

Inchidere centralizata

ABS/ASC

Servo directie

Cass original

Volan original fara piele si comenzi pe el

Scaune cu reglaj lombar

Alarma originala

Trim-uri aluminiu - impecabile

Interior tipla tipla

Jante BMW + gume 205/65/15

Masina e impecabila cu exceptia unei lovituri pe capota in dreptul nasului // se vede in foto.

 

Pret 6800 Euro, cred ca mai lasa 100-200 de Euro.

 

Tel 0763/675663

post-10739-1245599299_thumb.jpg

post-10739-1245599309_thumb.jpg

post-10739-1245599320_thumb.jpg

post-10739-1245599333_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu nimic ...( unele foto ajuta in bine - altele inrautatesc situatia) fotografiile nu sunt chiar profi, sunt facute in parc la repezeala, dar masina am "pipaito" personal .... e tipla tipla.

 

Nr e preferential .... adevarat.

Edited by holby
Link to comment
Share on other sites

Da, am mers cu ea putin, e perfecta pot spune, nu e masina mea ca sa o laud prea mult, dar daca aveam banii de bagat acum in masini, o luam instant .... . Merita banii si am vazut si mers cu nnnnn masini pina acum.
Link to comment
Share on other sites

Nu nimic ...( unele foto ajuta in bine - altele inrautatesc situatia) fotografiile nu sunt chiar profi, sunt facute in parc la repezeala, dar masina am "pipaito" personal .... e tipla tipla.

 

Nr e preferential .... adevarat.

 

Daca masina e asa tipla tipla si la partea tehnica,merita banii din poze arata destul de bine.

 

P.S Nu inteleg cum la un motor(1895cmc) mai mare ca al meu (318i e36,1795cmc)si model mai nou are doar 77kw,fata de 85kw cat am eu.

Link to comment
Share on other sites

tipla tipla sau netipla, poze profi sau low budget, e normal sa se foloseasca cuvinte de genul atunci cind te ocupi cu masini. credca manevre mai mari ca inginerii de la rar nu face nimeni.

 

mi se pare ok sa eviti adevarul la prima incercare atunci cind cineva iti spune c-a fost lovita, dar sa subliniezi si faptu ca ai "pipait-o" personal, e deja jignitor pt toti colegii de forum. este FOARTE vizibil pt toti ca usile de pe stinga au alta nuanta.

 

nu esti de ieri pe forum, deci stii ca nu se halesc astea pe-aici pe la noi <_<

 

si poate te gindesti sa dai si husa aia jos de pe volan, macar pina-i faci poze. ca nu-i dacia 1300 sa-i pui magarii delea pe ea :)

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor, am citit mesajele, am sunat proprietarul si am lamurit problema : masina nu a fost lovita - nu e vopsita - husa de la volan se vede ca e "jegoasa" la fel si husa de pe scaunul soferului. Eu am saltat un pic husa si mam uitat la volan - e ca si nou, tapiteria fata - spate - ushi - plafon e ca noua. Serios ca nu as baga mana in foc pentru km originali sau verificabili, sau ca masina are probleme ascunse si nu mia spus de ele, insa la prima vedere, primul contact cu masina - vizual, va spun ca e tipla.

 

Rolul meu in "afacerea" asta este sa il ajut sa-si vanda masina si sa pastrez cu el o relatie buna .... // identificari, omologari la gpl si alte chestii care mi le poate spune prin telefon.

 

Eu doar ii campez masinia la parc ... si eventual il pun in relatie cu clientul - atat - nimic mai mult.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Domnilor, nu e ciupit .... pentru ca nu e din piele, insa proprietarul e inginer la rar, si mai toata ziua e murdar pe maini pe salopeta etc, masina are permanent huse pe scaune, pe volan , pe manerele usilor ... .

 

E foarte tipicar proprietarul , motorul e curat de zici ca e nou, iar masina per general e super impecabila. Parerea mea este ca la masina asta se accepta comentarii de la rau voitori sau carcotasi, restul .... vorba multa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.