Jump to content

accident radauti-dornesti


KOSTY KOMPACT

Recommended Posts

nu stiu daca e bine ca postez acest topic deoarece nu am poze care sa confirme lucrul asta deoarece ma intorceam dimineata de la munca!si nu aveam camera sau telefonul la indemana!

accidentul nu a fost grav doar pagube materiale!dar va dati seama cat costa bmw ul deoarece era fata botita rau!curios loganul era numai dreapta spate avariat !

asta e partea curioasa soferul bmw ului era tinut in picioare de doi politisti asa era de treaz!oameni inconstienti!urmele de frana de la bmw aveau circa 150 200m!va da ti seama?ce viteza avea?in starea in care era?motorizarea avea de 2.8(parca asa am vazut)benzina!

multi oameni nu isi dau seama ce fac si nici macar ca pot sa curmeze viata unor oameni nevinovati

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

ai zis seria 6...de unde dreq motorizare 2.8 ? <_<

 

apoi 200 de metri dara de frana...care mai e si cu ABS ... asta e alt film deja.

Link to comment
Share on other sites

ai zis seria 6...de unde dreq motorizare 2.8 ? :)

 

apoi 200 de metri dara de frana...care mai e si cu ABS ... asta e alt film deja.

despre motorizare nu stiu exact asa mi sa parut ca scria in spate!ca am vazut din mers nu m am oprit decat 5 minute!da si franele cam atat erau dupa estimarea mea!pacat ca nu gasesc niste poze pe la cineva sa va arat ca nu mint sau fac filme!

 

oricum caut acum prin toate ziarele din zona poate gasesc ceva sa va demonstrez <_<

Edited by KOSTY KOMPACT
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
ai zis seria 6...de unde dreq motorizare 2.8 ? :)

 

apoi 200 de metri dara de frana...care mai e si cu ABS ... asta e alt film deja.

despre motorizare nu stiu exact asa mi sa parut ca scria in spate!ca am vazut din mers nu m am oprit decat 5 minute!da si franele cam atat erau dupa estimarea mea!pacat ca nu gasesc niste poze pe la cineva sa va arat ca nu mint sau fac filme!

 

oricum caut acum prin toate ziarele din zona poate gasesc ceva sa va demonstrez <_<

 

nu exista 2.8 pe seria 6, nu exista 628.

 

era pe e46 NFL 328i (seria 3) si e39 (528i), dar cam atat.

 

apoi frate...200 de metri urma de frana.... gandeste-te putin.... este cam imposibil :bashwall:

Link to comment
Share on other sites

ai zis seria 6...de unde dreq motorizare 2.8 ? :bashwall:

 

apoi 200 de metri dara de frana...care mai e si cu ABS ... asta e alt film deja.

despre motorizare nu stiu exact asa mi sa parut ca scria in spate!ca am vazut din mers nu m am oprit decat 5 minute!da si franele cam atat erau dupa estimarea mea!pacat ca nu gasesc niste poze pe la cineva sa va arat ca nu mint sau fac filme!

 

oricum caut acum prin toate ziarele din zona poate gasesc ceva sa va demonstrez :)

 

nu exista 2.8 pe seria 6, nu exista 628.

 

era pe e46 NFL 328i (seria 3) si e39 (528i), dar cam atat.

 

apoi frate...200 de metri urma de frana.... gandeste-te putin.... este cam imposibil :unsure:

628 CSI :blink: <_<

Edited by b10sct
Link to comment
Share on other sites

Ar trebui sa iti schimbi numele in KOSTY IMPACT.

hai ca asta e buna!ce sa va zic poate m am inselat un pik dar nu prea cred norocul vostru ca nu gasesc ceva sa va demonstrez!am un prieten la politia radauti il sun pe el poate are cum sa imi dea ceva dovezi!

dovezi nu am reusit sa fac rost dar am vorbit cu prietenul si ce sa zic aveati dreptate! <_< !este vorba de un bmw seria 6 dar motorizare de 3000 pe benzina si despre frane erau suprapuse cu niste urme mai vechi si de asta!real franare cam 50m au estimat politisti si avea 170 km la ora!bmw ul nu loganul :bashwall: !mii de scuze la toata lumea!asa se intampla daca te grabesti cu concluzii si vii obosit din tura de noapte de la servici!inca o data mii de scuze la toti :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.