Jump to content

Vand E46 320i sedan (facelift)


mihaib

Recommended Posts

Vand Bmw 320i (e46) Sedan

 

Motor: 170 cp /125 kW, 2171 cmc Benzina

Cutie viteze: 5+1 Manuala

Culoare : Stahlblau Metallic (Gri-Albastru Metalizat)

KM: 94.540

Fabricatie: 06.2003 (model facelifted)

Prima inmatriculare: 05.2004

Dotari:

  • Climatronic
  • 4 Geamuri electrice
  • Oglinzi electrice si incalzite
  • Alarma din fabrica
  • RadioCd BMW Business (MP3 playback)
  • Volan multifunctional imbracat in piele
  • Computer de Bord
  • Tempomat
  • DSC III
  • ABS
  • Servodirectie
  • Airbag
  • Inchidere centralizata
  • Cotiera central fata
  • Cotiera central spate
  • Praguri
  • Faruri ceata
  • Scaune material Stoff Tex 2000 Anthrazit / Schwartz
  • Covorase vara (velur) + iarna (cauciuc)
  • Jante Aliaj usor OEM R16 –Sternspeiche 45 cu Cauciucuri de Vara
  • Jante R16 cu Cauciucuri de Iarna

 

Masina este inmatriculata in Romania, si toate service-urile au fost facute la reprezentanta BMW

Pret : 13.000 Eur

Telefon: 0720643316

 

post-2565-1246999361_thumb.jpg

post-2565-1246999382_thumb.jpg

post-2565-1246999464_thumb.jpg

post-2565-1246999474_thumb.jpg

post-2565-1246999487_thumb.jpg

post-2565-1246999500_thumb.jpg

post-2565-1246999515_thumb.jpg

post-2565-1246999556_thumb.jpg

http://i646.photobucket.com/albums/uu181/mihai5k/DSC04508.jpg

Edited by mihaib
Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina,an bun,kilometrii putini(sper ca reali)dar pretul e putin cam mare pt. un e46.E doar parerea mea,n-o lua in nume de rau.Observ din poze ca esti din Timisoara.Si eu am acelasi model(prefacelift totusi);deci daca vei vrea candva sa schimbam impresii si pareri despre intretinere,functionare,costuri,etc. poti sa-mi dai PM sa ne intalnim.

Numai bine si bafta la vanzare !

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina,an bun,kilometrii putini(sper ca reali)dar pretul e putin cam mare pt. un e46.E doar parerea mea,n-o lua in nume de rau.Observ din poze ca esti din Timisoara.Si eu am acelasi model(prefacelift totusi);deci daca vei vrea candva sa schimbam impresii si pareri despre intretinere,functionare,costuri,etc. poti sa-mi dai PM sa ne intalnim.

Numai bine si bafta la vanzare !

 

Buna crtir, multumesc de aprecieri.

Kilometrii sunt reali si se poate verfica.

Masina a fost luata in leasing, iar pe fostul proprietar il cunosc foarte bine. A avut la fel de multa grija de ea ca si mine, si dupa cum spuneam, toate service-urile s-au facut numai la BanatCar.

Multumesc inca odata.

Link to comment
Share on other sites

Pretul ar fi corect la km aia, dar mi se pare cam neverosimil din 2003, eu am 150k din 2002 si nu cred.

Oricum bafta la vanzare, masina arata foarte ingrijit.

Edited by r0n1n
Link to comment
Share on other sites

Pretul ar fi corect la km aia, dar mi se pare cam neverosimil din 2003, eu am 150k din 2002 si nu cred.

Oricum bafta la vanzare, masina arata foarte ingrijit.

 

 

Multumesc r0n1n. Pentru a creste increderea in faptul ca nr de km e real, putem merge cu cei interesati la BanatCar, si pot scoate din baza de date nr de km la fiecare Inspectie. Nu am nimic de ascuns <_< pot sa le arat si excelul in care calculez consumul (care contine km la fiecare alimentare).

Daca exista si alte metode de a demonstra cat de reali sunt km, sunt deschis propunerilor.

Link to comment
Share on other sites

ce inseamna mp3 playback...???? adica nu este live???? :)

Buna cristianiorga22. Mp3 playback inseamna ca acest casetofon poate reda fisiere mp3. Casetofoanele BMW Business CD pana la o anumita data (cred ca 2004) nu stiau sa citeasca .mp3. Acelas casetofon BMW Business CD, dar produs dupa acea data, stie sa citeasca si mp3. Am scris acest lucru pentru ca mi se pare relevant, fiind un lucru de care eu am avut nevoie. <_< :bashwall:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
daca esti interesat sa o dai la 9000 euro da-mi un pm te rog

mai aproape de realitate. eu am avut ceva similar din 2002 si nici cu 8000 n-am reusit sa-l dau. noroc ca am facut un schimb bun printr-o conjuctura favorabila.

e dureros dar asta e realitatea

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.