Jump to content

Dezmembrez E36,E46


Recommended Posts

  • Replies 880
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salut

 

Am un E 46 coupe 2001 , sunt ineresat de contra aripa interioara roata fata dreapta, (bucata care vine de sub spoiles si se inbina cu 3 suruburi in aripa interioara) trebuie sa aibe o gaura destul de mare pentru senzorul de temperatura ,sa ma anunti daca o ai si daca este in stare buna, Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

ai vreun e46 FL cu trapa?...ma interesau niste cleme..ms

da ,am

dar depinde ce cleme iti tre

suna-ma

 

Salut

 

Am un E 46 coupe 2001 , sunt ineresat de contra aripa interioara roata fata dreapta, (bucata care vine de sub spoiles si se inbina cu 3 suruburi in aripa interioara) trebuie sa aibe o gaura destul de mare pentru senzorul de temperatura ,sa ma anunti daca o ai si daca este in stare buna, Multumesc !

salut

daca zici de aparatoarea de noroi cea mica nu mai am momentan ,s-au dat toate

Link to comment
Share on other sites

Dezmembrari Bmw E46,caroserii ,elemente caroserie, volane, interioare, suspensie, piese motor,motoare diesel ,benzina ,multe piese

Tel. 0749 621 488

0765 430 118

[/quot

 

 

 

 

ma intereseaza  pt un e46 1.9 77kw din 1999 ,capota porbagaj ,usa dreapta spate(fara tapiterie si fara geam),doua macarale spate (stanga ,dreapta)si grilajul  ornament interior din spate jos de langa luneta.

 

imi faci te rog un pret

 

  cu stima dan 

Link to comment
Share on other sites

Dezmembrari Bmw E46,caroserii ,elemente caroserie, volane, interioare, suspensie, piese motor,motoare diesel ,benzina ,multe piese

Tel. 0749 621 488

0765 430 118

 

 

 

 

ma intereseaza  pt un e46 1.9 77kw din 1999 ,capota porbagaj ,usa dreapta spate(fara tapiterie si fara geam),doua macarale spate (stanga ,dreapta)si grilajul  ornament interior din spate jos de langa luneta.

 

imi faci te rog un pret

 

  cu stima dan 

ai pm

suna-ma daca te hotarasti

0749 621 488

0765 430 118

 

Salut!!! Zi-mi ca ai un senzor de parcare serie3 model 2001 rotund ca am inteles ca mai este un model cu doua tesituri si nu stiu daca se potriveste la mufa. Mersi anticipat.

salut

da sunt,mai am 2 bucati

suna-ma

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.