Jump to content

Cumpar E39 Diesel sau E46 benzina - 8400 Euro disponibili.


holby

Recommended Posts

Cumpar : E39 525D/ A sau chiar 530D - an fabricatie minim 2001

 

Sunt interesat si de E46 // doar benzina - an fabricatie minim 2003

 

PS : preturile de aici de pe forum sunt cu 2000+ fata de ceea ce e pe piata la momentul actual, caut masina buna si ptr ca nu am timp sa alerg prin tara dupa chilipiruri prefer sa negociez aici in speranta ca voi gasi o masina care sa merite sa investesc banii in ea.

 

Ms

Edited by holby
Link to comment
Share on other sites

Dan98 : ai revopsit elemnetele problema ? Cati propr a avut masina ? Cand poti sa imi trimiti poze ? Sunt interesat, chiar daca e automata, astept sa ma convingi.

 

Sunt interesat de masina.

 

Ms.

 

 

 

daca vrei o masina buna, poate te tenteaza a mea, desi nu prea se incadreaza in cerintele tale.

 

e vorba de un 330d e46 din decembrie 99, 180.000km, stare tehnica excelenta - 8500 euro

 

 

Mikken : prefer benzina la E46, iar anul si motorul masinii tale nu ma ajuta la revanzare.

 

Ms si bafta la vanzare.

Edited by holby
Link to comment
Share on other sites

Dan98 : ai revopsit elemnetele problema ? Cati propr a avut masina ? Cand poti sa imi trimiti poze ? Sunt interesat, chiar daca e automata, astept sa ma convingi.

 

Sunt interesat de masina.

 

Ms.

 

 

 

daca vrei o masina buna, poate te tenteaza a mea, desi nu prea se incadreaza in cerintele tale.

 

e vorba de un 330d e46 din decembrie 99, 180.000km, stare tehnica excelenta - 8500 euro

 

 

Mikken : prefer benzina la E46, iar anul si motorul masinii tale nu ma ajuta la revanzare.

 

Ms si bafta la vanzare.

SALUT SUNT teoGCG ZI-MI CIT DAI PE A MEA , CA SA PUTEM VORBII, SPER CA TOTUSI POZELE SUNT CIT DE CIT CONCLUDENTE, SI I-TI MAI ZIC CEVA , LA NOI IN TARA TOATE AU KM PUTINI DAR UITATE PE DINCOLO SA VEZI SI KM SI PRETURI CA SA - TI FACI IDEE DE ASTEA IEFTINE DE PE LA NOI

Link to comment
Share on other sites

BMW 316i 4 usi

An : 2000

Culoare :albastru

Putere : 116 cai

Geamuri electrice fatza

Comenzi volan

Climatronic

Tapiterie gri

Km : 232.000

Primul proprietar

6000 E negociabil

 

Are doar doua bube, vopseaua sarita pe capota in fata si bara schimbata spate, care este de culoare verde.

Astept un raspuns urgent, fie el afirmativ sau negativ.

 

Salutari

Link to comment
Share on other sites

Domnilor, am fost diplomat cand am spus neserios, dar Dumneavoastra sustineti o parere personala, poate cunoasteti vanzatorul si va inteleg.

 

Doar ca : un client la sunat pentru masina pe care o are la vanzare - au vb la telefon - ia spus ca vrea sa vada masina - vanzatorul ia raspuns ( sa eschivat ) ca nu poate sa o vada in ziua respectiva ca nu este in oras, cumparatorul ia spus - ma intereseaza masina - vii cu ea la parcul x situat in locul y - vreau sa vad masina sa o testam si sa discutam pretul. Vanzatorul ...... 2-3 zile dupa nu ia mai raspuns cumparatorului la telefon !!!

 

Parerea mea : am fost diplomat cand am spus ca vanzatorul .... e "neserios" !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.