Jump to content

Vand 535i


Adriano_10

Recommended Posts

vand 535i manual, 12/1998, 182.000 km inmatriculat, albastru metalizat, piele bej, jante 17, volan multifunctional, dublu climatronic, incalzire scaune, DSC, xenon de fabrica, magazie cd, PDC spate, perdeluta spate. Necesita schimbate urmatoarele: debitmetru, senzor stanga fata abs( nu functioneaza abs si dsc), si cate ceva la articulatia fata. Pret 6500 euro. Poze maine seara.
Link to comment
Share on other sites

vand 535i manual, 12/1998, 182.000 km inmatriculat, albastru metalizat, piele bej, jante 17, volan multifunctional, dublu climatronic, incalzire scaune, DSC, xenon de fabrica, magazie cd, PDC spate, perdeluta spate. Necesita schimbate urmatoarele: debitmetru, senzor stanga fata abs( nu functioneaza abs si dsc), si cate ceva la articulatia fata. Pret 6500 euro. Poze maine seara.

 

 

am tot respectul pentru masinile puternice...dar, asta se pare ca are cam multe probleme!

mai mult decat atat, se pare ca masinile cu cilindree asa mare nu sunt foarte cautate.

probabil ca ar fi bine sa pui si poze si sa te mai gandesti la pret.

succes.

Link to comment
Share on other sites

ultimul 535i inmatriculat pe care l-am vazut era 5400 de euro si parea sa fie in stare mai buna decat asta. nu valoreaza asa mult masinile astea. in general cine suporta costurile astea de consum/intretinere/taxe/asigurare are bani de ceva mai nou, iar cei care le-au avut de mai mult timp le pastreaza.
Link to comment
Share on other sites

am zis asa ca expresie... daca se schimba la ea debitmetru, vreo 2 3 bucsi, un senzor de abs cred ca e mai mult decat ok. masina merge bine si in starea care e acum. dar nu vroiam sa zic ca merge perfect si daca vine vreun cumparator sa mi spuna de ce bate un pic pe fata, de ce e aprins dsc intelegi? am expus masina asa cum e.
Link to comment
Share on other sites

nu stiu. am masina de aprox 3 luni. e un pic infundata aripa la imbinarea cu bara. nu am nimic de ascuns, masina o dau asa cum este. am vrut s o tin pt mine, dar m am saturat cat am umblat pe la service si cat m au ars toti la buzunar. crede ma ca de cand am luat o am bagat in ea aprox 60 mil si nu stiu daca defapt ce am schimbat facea mai mult de 20.
Link to comment
Share on other sites

ultimul 535i inmatriculat pe care l-am vazut era 5400 de euro si parea sa fie in stare mai buna decat asta. nu valoreaza asa mult masinile astea. in general cine suporta costurile astea de consum/intretinere/taxe/asigurare are bani de ceva mai nou, iar cei care le-au avut de mai mult timp le pastreaza.

 

Ar trebui sĂŁ-l dea pe gratis, nu? <_<

 

PreĂžul este mic, chiar dacĂŁ maÂşina este prefacelift.

Link to comment
Share on other sites

Asemenea masina la pretu' asta mi se pare un pret fff mic in comparatie la ce poate masina asta,numai zgomotul motorului te unge pe sufletel. V8 mmmmmmmmmm <_< tot respectul pt o asa masina :) si mai ales pt un proprietar care intretine un asemenea monstru al soselelor.
Link to comment
Share on other sites

stiu eu un 535 din 98 albastru cu 4000 de vanzare(INMATRICULAT) si nu are clienti la el. problema nu e masina, problema sunt costurile ridicate de intretinere si impozitul nesimtit.

stiu si eu masina aia de care vb tu, are si navi in plus fata de asta dar stiu ca a avut probleme cu cutia steptronic

Link to comment
Share on other sites

nu ma supar deloc.eu am spus nr de km din bord si care mi au aparut la tester. pielea e un pic imbatranita pt ca masina a stat aprox un an de zile intr o parcare, proprietarul fiind plecat din tara. orice e posibil dar eu inclin sa cred ca sunt reali deoarece cunosc destul de bine 2 fosti proprietari ai masinii.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.