Jump to content

VAND LED ALB(neon) interior si numar 6 smd


Recommended Posts

VAND LEDuri ALB(neon) interior si numar 6 smd

Pretul pe bucata este de 25 Ron

 

id mess : vlase_alexandru

tel : 0722.792.444 / 0766.435.444

post-13406-1249260170_thumb.jpg

post-13406-1249260180_thumb.jpg

post-13406-1249260188_thumb.jpg

post-13406-1249260200_thumb.jpg

post-13406-1249260222_thumb.jpg

post-13406-1249260236_thumb.jpg

post-13406-1249260248_thumb.jpg

post-13406-1249260260_thumb.jpg

post-13406-1249260276_thumb.jpg

Edited by Raul25
Link to comment
Share on other sites

Salutare!

 

Sincer sa iti spun, nu cred ca am vazut mai ieftin de 25 ron bucata! In caz ca vei vrea sa cumperi mai mult de 10 bucati iti pot face o reducere de 25% (20 ron / bucata)

Link to comment
Share on other sites

Nu dau eroare, mi-am pus eu la numere, 2 lungi cu 6smd ,2 T10 ca cele de pozitie pt interior spate ...si alte 2 bucati ca cele de la numar la plafoniera deasupra oglinzii ...se vede noaptea o lumina alba ca neonul ..initial mi-a fost frica sa nu arate a kich dar nu este deloc asa , se vede in interior cum se vede si numarul in spate ......o lumina placuta , pozele sunt facute la masina mea dar in poze se vede spre albastru ...si angel eyes tot albastru se vede in poze .

 

...puneti cu incredere, o sa aveti un soc cand deschideti noaptea masina (ziua nu se vad aproape deloc)

...o sa uitati de lumina galbuie de bec :) ....

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

Nu dau eroare, mi-am pus eu la numere, 2 lungi cu 6smd ,2 T10 ca cele de pozitie pt interior spate ...si alte 2 bucati ca cele de la numar la plafoniera deasupra oglinzii ...se vede noaptea o lumina alba ca neonul ..initial mi-a fost frica sa nu arate a kich dar nu este deloc asa , se vede in interior cum se vede si numarul in spate ......o lumina placuta , pozele sunt facute la masina mea dar in poze se vede spre albastru ...si angel eyes tot albastru se vede in poze .

 

...puneti cu incredere, o sa aveti un soc cand deschideti noaptea masina (ziua nu se vad aproape deloc)

...o sa uitati de lumina galbuie de bec :) ....

 

Salut,ledurile astea se sting complet?Am si eu asa ceva si raman putin aprinse chiar daca inchid masina,ca sa se stinga am un bec normal si restu sunt leduri

Link to comment
Share on other sites

[

Salut,ledurile astea se sting complet?Am si eu asa ceva si raman putin aprinse chiar daca inchid masina,ca sa se stinga am un bec normal si restu sunt leduri

 

Da ai dreptate, ledurile de la numar raman aprinse 1 minut dupa ce ai inchis masina dar la o intensitate foarte redusa ....

 

pe mine ma costat 4 bucati lungi 6 smd si 2 T10 cu 5 smd = 150 RON

 

trebuie vazut inainte ce tip plafoniera ai ...eu cea de la oglinda o am cu 1 singur buton

Edited by edy1092
Link to comment
Share on other sites

La e39 dau eroare la numar , am incercat eu vreo 2 modele si cu 6 leduri si cu 10 (de 5 w de 10 w). Trebuie rezistenta sau vreo inginerie cu pus in paralel cu becurile vechi.

Mi-am pus la plafoniera si la locurile din spate, si intradevar se vad frumos.

Link to comment
Share on other sites

In targ la vitan la pretul tau se vinde setu complet format din 2 bucati.

P.S. Dau eroare ?

 

Salut!

Nu neg afirmatia ta, dar vreau sa iti spun ca le cumpar direct de la fabricant , iar pretul care il am este facut ca pretutindeni in lume, le poti cauta pe east bay drept dovada , iar la noi in tara acest model cu acest tip numit SMD nu prea se gasesc, si mai ales sub pretul de 50 ron setul :)

Consumul acestui model este 1W, am montat pe un bmw E46 coupe la numar cat si in interior si nu a avut parte de nici o eroare, am montat pe un cabrio facelift E46 din 2004 si nu a avut probleme cu acest model de led tip SMD. In caz ca doresti mai multe informati poti adauga im vlase_alexandru

Mult succes iti urez!

Te salut!

 

Daca nu dau eroare as lua eu 2 pentru numar.

 

Daca stii ca nu dau, ai client, daca dau, nu-mi trebuie ca am si eu care dau. :lol:

 

Salut!

Acum depinde de modelul masini pe care o aveti, eu am montat pe un BMW coupe facelift din 2004 si nu a avut astfel de probleme, la fel si cu un BMW cabrio facelift 2004 si nu am intampinat astfel de probleme :lol:

In caz ca esti interesat, le putem incerca

Bafta!

 

In targ la vitan la pretul tau se vinde setu complet format din 2 bucati.

P.S. Dau eroare ?

Eu am luat din vitan anul trecut cu 16Lei setul. Erau cele cu 6 leduri.

 

Hehehe!:)

Cred ca putem face o vizita la baieti din Vitan si daca exista la pretul asta va dau cate un set gratuit!

Pretul asta este stabilit de fabricant, poate acele led_uri sunt alt model, sau sunt furate, ca altfel nu imi explic

Mult succes va urez!

Va salut!

 

 

 

arata super. vreau si eu un set. pentru coupe'ul din poza cat costa ledurile pentru interior? (lampa plafon si lampele laterale din spate)

 

de montat pot sa mi le montez si singur?

 

Salut!

In caz ca esti interesat am sa te ajut personal sa le montezi si nu cer bani pentru asa ceva

Pentru mai multe detali, ma puteti contacta la nr. de telefon: 0722.792.444 / 0766.435.444

Link to comment
Share on other sites

Hehehe!:lol:

Cred ca putem face o vizita la baieti din Vitan si daca exista la pretul asta va dau cate un set gratuit!

Pretul asta este stabilit de fabricant, poate acele led_uri sunt alt model, sau sunt furate, ca altfel nu imi explic

Mult succes va urez!

Va salut!

Erau noi nouĂže ĂŽn cutie :) .

Am specifiat, anul trecut, probabil le-a mai crescut preĂžul de atunci.

Edited by Allex
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.