Jump to content

[Vand] pentru E46


Recommended Posts

Vand urmatoarele:

 

- set lumini interior standard+mufe - 50 lei

- maneta semnalizator (fara buton pt BC) - 50 lei

- consola centrala GRI (cu tot cu scrumiera si buton avarii/inchidere) + manson si maner frana de mana + manson schimbator de viteze (un pic crapat) - 80 lei

 

Pret pachet : 150 lei

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salut

 

Ma intereseaza setul de lumini interior. Sunt amandoua (dreapta, stanga) in pretul de 50 de ron? Ma intereseaza in mod deosebit cel de pe partea stanga.

 

Care ar fi ultimul tau pret?

 

Da-mi un mesaj pe pm cu tel tau sa vorbim.

 

Merci

Edited by bhn_02
Link to comment
Share on other sites

Salut

 

Ma intereseaza setul de lumini interior. Sunt amandoua (dreapta, stanga) in pretul de 50 de ron? Ma intereseaza in mod deosebit cel de pe partea stanga.

 

Care ar fi ultimul tau pret?

 

Da-mi un mesaj pe pm cu tel tau sa vorbim.

 

Merci

 

Ai PM.

Si sunt 3 (1 fata si doua spate).

Din ce oras esti?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

UPDATE:

 

- maneta semnalizator (fara buton pt BC) - 40 lei

- consola centrala GRI (cu tot cu scrumiera si buton avarii/inchidere) + manson si maner frana de mana + manson schimbator de viteze (un pic crapat) - 70 lei

 

Pachet: 100 lei.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Update:

 

Se adauga urmatorul anunt:

 

Vand rulment roata spate (cu tot cu piulita si siguranta), pentru E46 , marca SKF - NOU !!!!

Cod SKF : VKBA 1460

Pachetul contine piesele 2 ,3 si 4 de aici

 

Vad ca se potriveste si la alte modele. Lista o aveti aici

L-am cumparat acum 1saptamana de la Neste cu 177 lei. Din cauza ca la 2 service-uri n-au putut sa-l scoata, a trebuit intr-un final sa ajung la Bavaria, unde m-au obligat sa cumpar de la ei. Va rog nu ma intrebati cat am dat, nici nu vreau sa ma mai gandesc. Singura consolare imi e faptu ca am scapat in sfarsit de huruitul ala infernal!!!

Am si factura la el, pentru curiosi si sceptici :lol:

Este nou nout, curat ca lacrima. Pozele presupun ca-s de prisos, arata ca pe realoem :)

 

Pret: 150 lei

 

id mess: marian_rza

tel: 0721.110.988

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Se adauga:

 

Interior complet pt E46 sedan din material Jacquard culoarea GRI. Contine: fetele de usi, scaunele fata, bancheta spate + 2 tetiere si plasticele care mai sunt gri (de la praguri si cele de pe stalpi, care acopera centurile) si consola de mai sus. Produsul este folosit, dar arata bine, nu are nici o urma de ruptura si nu este tocit.

 

Pret pachet: 100 Euro negociabil.

 

Poze mai pe seara.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.