Jump to content

schimb cd-player e39


turmentatu

Recommended Posts

schimb un cd-player philips bmw business rds cu o magazie de cd-uri. funcioneaza perfect, doar ca la mine nu este compatibil (nu regasesc codul cd-playerului la masina mea). codul: 65128374999

 

 

cand ajung acasa o sa ii fac o poza reala.

momentan postez una de pe goagal => este doar partea de sus unde intra cd-ul

Edited by turmentatu
Link to comment
Share on other sites

vrei la schimb casetofon ? adica partea aia de sus exact la fel dar cu caseta ?

o seara buna !

am si eu original cu caseta. din pacate asta cu cd nu se potriveste la mine.

schimburi nu fac cu alte casetofoane, fac cu cd-changer sau mp4 noi sau sh (in stare buna) care ajung undeva pe la 70 euro (in magazin).

in primul post am pus codul de pe realoem de la cd-player, mai intai ar trebui sa vezi daca se potriveste la tine, sa nu faci aceeasi greseala ca mine.

Link to comment
Share on other sites

vrei la schimb casetofon ? adica partea aia de sus exact la fel dar cu caseta ?

o seara buna !

am si eu original cu caseta. din pacate asta cu cd nu se potriveste la mine.

schimburi nu fac cu alte casetofoane, fac cu cd-changer sau mp4 noi sau sh (in stare buna) care ajung undeva pe la 70 euro (in magazin).

in primul post am pus codul de pe realoem de la cd-player, mai intai ar trebui sa vezi daca se potriveste la tine, sa nu faci aceeasi greseala ca mine.

si cum caut asta? ca am incercat dar nu prea mam descurcat , masina mea e e39 520I din 1999 ... terog ajutama !

o zi buna!

Link to comment
Share on other sites

m-am uitat si nu vad.ca sa stiu mai bine sa imi dai ultimele 7 cifre din VIN.

inprincipiu ce am vazut pt 520i e39 din 1999:se potrivesc cd-playurile cu urmatoarele coduri:

65128380018

65126902819

65126909881

 

daca totusi esti interesat putem sa ne intalnim si sa facem o proba!

nu maiai spus un pret :) ? si daca te pricepi nu am nici o problema din contra :lol:

cu respect!

Link to comment
Share on other sites

0762682365, 70 e negociabil. wk asta sunt plecat...de sapt. viitoare, dar sper sa ne auzim la un tel.

lasa si tu un nr de tel..

Daca se razgandeste domnu' ZNO (sau i se face mila de un membru forumist care are casetofonu defect :) ), ma intereseaza pe mine cd player-ul.

Multumesc.

cum am vb si la telefon, azi ma intalnesc cu zno sa vedem ce facem, si diseara te anunt daca il ia sau nu. bafta!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.