Jump to content

Vand Bmw 330ci Cabrio


b_78_fez

Recommended Posts

An fabricatie

2001

Kilometri

57.546

Carburant

Benzina

Norma poluare

Euro 3

Cilindree

2989

Putere (kw)

170

Stare

Inmatriculata RO

Detalii tehnice:

Computer bord, Servo directie, Volan reglabil, Directie asistata, Cruise Control, Jante aliaj, Proiectoare ceata

Detalii siguranta:

Inchidere centralizata, Alarma, Imobilizator, ABS, ASR, ESP, EBD, Airbag lateral, Sistem ISOFIX, 6-10 Airbag

Detalii confort:

Dublu climatronic, Interior piele, Scaune electrice cu memorii, Oglinzi electrice, Oglinzi incalzite, Full Option, 4 geamuri electrice

Alte detalii:

Radio casetofon, Radio CD, Garantie

Mesaj:

Mag 6CD; Volan multifunctional; Decapotare electrica; Accept orice test inclusiv km BAVARIA

post-3507-1251314520_thumb.jpg

Edited by b_78_fez
Link to comment
Share on other sites

poti sa pui te rog mai multe poze? te intereseaza schimb cu masina mea?

 

in ce consta acea garantie de care spui?

 

merci

 

PS: cateva observatii...ASR, EBD, ESP nu exista pe BMW...are doar ASC; dublu climatronic NU exista pe E46; si nu inteleg prea bine cum e treaba cu 6-10 airbag-uri? are 6 si atat din cate stiu eu.

Link to comment
Share on other sites

poti sa pui te rog mai multe poze? te intereseaza schimb cu masina mea?

 

in ce consta acea garantie de care spui?

 

merci

 

PS: cateva observatii...ASR, EBD, ESP nu exista pe BMW...are doar ASC; dublu climatronic NU exista pe E46; si nu inteleg prea bine cum e treaba cu 6-10 airbag-uri? are 6 si atat din cate stiu eu.

ASC, 6 airbag, cat despre masian ta nu stiu care este asa ca nus ce sa iti spun.legat de garantie este vb de garantia cutiei si a motorului in conditit normale nu LINIUTE....

 

POZE CE ROST AU MAI BN VIN-O SA VEZI MASINA.

Link to comment
Share on other sites

daca tu pui masina in combinatii de la 11.500 la 14000euro.. cel care facecombinatie cu tine.. nu are tot masina? nu face si el combinatie ? asa isi pune si el masina lui de 4-5000euro la 8000. ca doar face combinatie. eu asta n-am inteles-o niciodata.. ia masina omului la pret real. iti pui tu masina la pret real si iti da diferenta. ca doar nu iti da diferenta doar de dragu diferentei si combinatiei. ca pe urma nu mai e nici o combintie :))
Link to comment
Share on other sites

masina mea o gasesti aici de vanzare, baga un search sa vezi topicurile mele.

 

poze ar fi bine sa pui pentru ca sunt f multi care se uita pe aici si nu stii de unde sare iepurele :) n-o sa vina nimeni sa vada masina inainte sa vada niste poze care sa reflecte starea ei. gandeste-te ca pe un forum bmw, toata lumea stie cum arata un e46 cabrio :lol: important e cum arata AL TAU

 

B-14-BYE are dreptate, daca faci schimb, corect e sa lasi masina la pretul ei real de vanzare si celalalt la fel. eu de exemplu am masina la 8300 euro la vanzare. doar nu te astepti sa iti dau 14.000-8.300= 5700 euro diferenta??? daca asa ti-ai facut calculele...pe mine ma scoti din schema :lol:

Link to comment
Share on other sites

B-14-BYE are dreptate, daca faci schimb, corect e sa lasi masina la pretul ei real de vanzare si celalalt la fel. eu de exemplu am masina la 8300 euro la vanzare. doar nu te astepti sa iti dau 14.000-8.300= 5700 euro diferenta??? daca asa ti-ai facut calculele...pe mine ma scoti din schema :)

 

pai nu-i problema ..pune si tu 2500 peste . Lasa-i placerea negocierii :lol:

Link to comment
Share on other sites

daca tu pui masina in combinatii de la 11.500 la 14000euro.. cel care facecombinatie cu tine.. nu are tot masina? nu face si el combinatie ? asa isi pune si el masina lui de 4-5000euro la 8000. ca doar face combinatie. eu asta n-am inteles-o niciodata.. ia masina omului la pret real. iti pui tu masina la pret real si iti da diferenta. ca doar nu iti da diferenta doar de dragu diferentei si combinatiei. ca pe urma nu mai e nici o combintie :))

 

 

 

+1, perfect de acord!

Link to comment
Share on other sites

Am vazut masina live si am ramas uimit de starea in care se afla. Interiorul arata ca NOU (nu exagerez) starea generala a masinii se prezinta in conditii exceptionale si mi se pare foarte intretinuta! Motorul suna demential si trage... n-am cuvinte!

 

Pretul mi se pare foarte bun!

Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

Am vazut masina live si am ramas uimit de starea in care se afla. Interiorul arata ca NOU (nu exagerez) starea generala a masinii se prezinta in conditii exceptionale si mi se pare foarte intretinuta! Motorul suna demential si trage... n-am cuvinte!

 

Pretul mi se pare foarte bun!

 

ce cutie are pana la urma ca nu scrie nicaieri...

Link to comment
Share on other sites

Am vazut masina live si am ramas uimit de starea in care se afla. Interiorul arata ca NOU (nu exagerez) starea generala a masinii se prezinta in conditii exceptionale si mi se pare foarte intretinuta! Motorul suna demential si trage... n-am cuvinte!

 

Pretul mi se pare foarte bun!

 

ce cutie are pana la urma ca nu scrie nicaieri...

manuala, 5 viteze

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Un schimb cu: http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...c=55622&hl=

 

Mai multe poze recente o sa vezi daca dai click pe semnatura mea.

Merci.

 

 

Iti multumesc pt interesul acordat dar nu ma intereseaza masina pe care o ai,mai ales ca are motorul de 136 cai.O zi buna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.