Jump to content

Dezmembrez E39 touring urgent


Recommended Posts

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

poti sa imi dai un raspuns un pic mai repede ca ma bate unul la cap cu niste elemente dastea. daca tot am vorbit cu tine as vrea sa le iau pe toate.

pune-mi niste poze cu tweeterele fata- spate. poti sa le faci poza si din fata si din spate? sunt unele diferente si vreau sa vad sigur daca sunt bune. fa o poza si la suport din acelasi motiv. la masinile cu tv sunt niste diferente.

 

multumesc

Link to comment
Share on other sites

salut,sunt stan,mi-ai dat tu haionul...

asi vrea sa stiu daca mai ai sistemul de reglaj de la far,imi trebuie pentru cel din dreapta;

am citit ca ai si twitere(asi vrea cele de pe spate)

si vrreau sa stiu ce bani imi iei pentru o macara spate stg ?

tel:0726029465/stan

Link to comment
Share on other sites

poti sa imi dai un raspuns un pic mai repede ca ma bate unul la cap cu niste elemente dastea. daca tot am vorbit cu tine as vrea sa le iau pe toate.

pune-mi niste poze cu tweeterele fata- spate. poti sa le faci poza si din fata si din spate? sunt unele diferente si vreau sa vad sigur daca sunt bune. fa o poza si la suport din acelasi motiv. la masinile cu tv sunt niste diferente.

 

multumesc

 

 

ceau !!! nu ma pun sa desfac faruri si asa mai departe....daca vrei am un set de faruri pe alb de facelift cu angel-eyes (unu are impunsa sticla , celalalt e crapat ) si iti iei tu ce vrei din ele ...pret 100 E ambele !!! numa sa ma anunti daca ai nevoie ca am dat un far si baiatu vad ca se face ca ploua.... twitere spate mam interesat nu am ...is un pic diferite deci am numa pt fata!! o zi placuta

Link to comment
Share on other sites

fa-le o poza fata spate sa vedem daca se potrivesc.

geam oglinda electrica si heliomata stanga ai? fa-i si la asta o poza fata spate sa vedem daca merge.

farurile nu le iau ca e posibil sa fie si la ele elementele rupte, cam asta e boala lor.

salutare

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
carenaj stanga fata, doar ala mic din fata.. e intreg? cat vrei pe el ?

 

 

 

adica....ce insemana carenaj fata stanga ? o zi placuta

aparatoarea din fata rotii, se prinde de spoilerul fata si este din 2 bucati, aia mare care inconjoara toata roata si bucata mica din fata.

ma interesseaza aia mica din fata, daca vrei sa ajungi de exemplu la claxon trebuie sa o dai jos... este prinsa in suruburi..

nu am o poza acum.. dar cred ca am explicat cum trebuie.

Link to comment
Share on other sites

carenaj stanga fata, doar ala mic din fata.. e intreg? cat vrei pe el ?

 

 

 

adica....ce insemana carenaj fata stanga ? o zi placuta

aparatoarea din fata rotii, se prinde de spoilerul fata si este din 2 bucati, aia mare care inconjoara toata roata si bucata mica din fata.

ma interesseaza aia mica din fata, daca vrei sa ajungi de exemplu la claxon trebuie sa o dai jos... este prinsa in suruburi..

nu am o poza acum.. dar cred ca am explicat cum trebuie.

 

 

si pe mine ma intereseaza acelasi lucru dar sa fie de dreapta

Link to comment
Share on other sites

potzi sa ne spui ce a mai ramas din mashina ... dat fiind faptul ca deja este de aproape un an pe dezmambrare

 

 

-cutie automata 528i ....300 E

-2 usi spate si 1 fata.... 100 E /bucata

-suspensie pneumatica...300 E

-evacuare completa ... 100 E

-modul ABS ...150 E

-1 telescop fata 50 E

-rezervor 80 E

-sine plafon 70 E

-set covorase plus originale gri 40 E

-bara spate touring 50 E

-caroserie (fata avariata)

-oglinzi complete 50 E /bucata

etc

 

 

o sa revin cu niste poze....cu ce e mai important din masina....!!! o zi placuta

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.