Jump to content

Vand Jante 16 inch 5x120


Recommended Posts

  • 1 month later...

Astea sunt jante precum si borbet A, care cica sunt pentru bmw, dar la care daca pui gume de care trebuie, e necesara evazarea aripilor...

Jantele astea cu niste gume 245 pe spate, ies aproape 10cm in afara aripii. De ce crezi ca are gume 215? pai 215 pe 9j sta extrem de intins, cu marginile jantelor freci in orice rahat...

Ele sunt frumoase, insa nu sunt practice.

Edited by roco123
Link to comment
Share on other sites

riscu meseriei. cine vrea niste jante frumoase. suporta multe consecinte. ca la o maisna tunata.. sau la o vopsea scumpa.. nimic nu e practic daca e sa o iei asa.. eu am avut pe 10.5J 215.. ca altfel imi loveau gumele. cu Et 20 .. cu gumele alea era janta aproape pe afara.. dar asta e . riscu meseriei.
Link to comment
Share on other sites

Eu sunt unul din cei care nu au chef sa-si taie masina ca sa incapa nu stiu ce jante... apoi daca le schimb ca nu-mi mai plac, ramane golul ala de zici ca e ARO...

Sa fim seriosi, faci sacrificii ca sa ce? ca sa zica fraierii UAI ce masina are asta? de cand pana cand trebuie sa ma intereseze pe mine parerea altora? :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.