Jump to content

BMW 320d 150cp


XiE

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut , in primu rand felicitari pentru aspectu oferit . Intradevar "unicata" , dar totusi sustin parerea celorlanti cu stopurile de pe portbagaj nu trebuiau scoase , dupa parerea mea alea deosebesc Bmw e46 de o masina "oarecare" . Dar in schimba absolut unicata si frumoasa . Felicitari si pentru culoare , si eu sunt fan alb , a mea este bleumaren si urasc culoarea maxim .

Felicitari din nou , sa o conduci cu atentie, santos si fara evenimente .

 

Intrebare: De vopsit au vopsito si sub capota pe tabla de prin interior, pe la stalpi din interior , adika sa dispara complet culoare albastra ? ori doar exterior ?

Daca da , au trebuit sa scoata motoru , sa dezansambleze interioru si o parte din masina ? ori cum mai exact .

Edited by Killeros
Link to comment
Share on other sites

Salut , in primu rand felicitari pentru aspectu oferit . Intradevar "unicata" , dar totusi sustin parerea celorlanti cu stopurile de pe portbagaj nu trebuiau scoase , dupa parerea mea alea deosebesc Bmw e46 de o masina "oarecare" . Dar in schimba absolut unicata si frumoasa . Felicitari si pentru culoare , si eu sunt fan alb , a mea este bleumaren si urasc culoarea maxim .

Felicitari din nou , sa o conduci cu atentie, santos si fara evenimente .

 

Intrebare: De vopsit au vopsito si sub capota pe tabla de prin interior, pe la stalpi din interior , adika sa dispara complet culoare albastra ? ori doar exterior ?

Daca da , au trebuit sa scoata motoru , sa dezansambleze interioru si o parte din masina ? ori cum mai exact .

 

In primul rand merci de apreciere.

 

In al doilea rand masina este vopsita toata, capota si pe interior, si pragurile si stalpii, au fost demontate fetele de usi cu chedere cu tot, absolut tot, ramasese interiorul cu scaunele si motorul, in rest totul a fost dat jos si vopsit.

Edited by XiE
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

mie imi place masina, spatele la fel cu fata au o imagine unica, parerea mea ca nu sunt apreciate pentru ca odata ce ai modificat stopurile si farurile, trebuie modificate si barile fata spate

intradevar nu dau bine acum, dar cu mici modificari masina o sa arate super

sper sa nu te opresti acum din modificari

succes

Link to comment
Share on other sites

mie imi place masina, spatele la fel cu fata au o imagine unica, parerea mea ca nu sunt apreciate pentru ca odata ce ai modificat stopurile si farurile, trebuie modificate si barile fata spate

intradevar nu dau bine acum, dar cu mici modificari masina o sa arate super

sper sa nu te opresti acum din modificari

succes

Daca aveam bani ,de nu le stiam numarul, nu ma opream niciodata :lol: Urmatoarea modificare v-a fi plafonul si trimurile imbracate in carbon real. Daca imi place cum iese pe masina mea, o sa aduc material sa imbrac si la altii :)

 

Cam asa spun ei ca o sa iasa :

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Albastrul ala era superb...nu stiu ce ti-a venit s-o faci alba...si mai ales sa-i schimbi spatele...portbagaju` ala ciudat...e super urat frate ...parerea mea :)

Dar ma rog, daca tie-ti place asa si esti fericit cu ea...asta-i cel mai important, s-o stapanesti sanatos :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
frumoasa masina ai:)cam cat a costat modificarea portbagajului?ai avut ceva probleme pana acum cu el?

 

Nu am avut probleme deloc cu el pana acum...COST : 400Ron matrita si montajul + ~400Ron vopsitul portbagajului...

 

P.S. In cateva zile imi ajunge carbonul :)

Link to comment
Share on other sites

mai bagi bani in ea daca o dai?si daca nu-s indiscret ce vrei sa iti iei?

Sincer sa fiu ceva mai mare...dar am stat si m-am gandit ca nu prea se merita sa dau masina acum...asa ca o sa bag in ea incontinuare :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.