Jump to content

[Dezmembrez] BMW e30,e36,e39,e46, e60,M3e36,M3e46,M5e34


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma intereseaza preturile pentru urmatoarele piese pentru E34 facelift (dupa '92):

 

- 2 motorase inchidere centralizata (acelea gen cutiuta, nu cele gen pistonas) pentru usile din spate (si o mufa din aia de conectare)

- broasca inchidere pt ambele usi spate

- motoras geam electric

- mecanismul de deschidere a capotei (clapeta aceea din plastic de la sofer, fara cablu)... preferabil pe gri daca ai.

- scrumiera usa dreapta spate

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Pentru un E46 (4 usi) din 2003 ma intereseaza urmatoarele:

-oglinda retrovizoare cu senzor anti-orbire

-plafoniera centrala si cele de pe stalpii din spate cu lumini de citit (inclusiv mufele lor)

-luminile de la picioare cu tot ce trebuie sa le fac functionale

 

Merci mult,

Mircea

 

Oglinda retrovizorie m3 e46 am la 150 euro

Plafoniera+cele de pe stalpii spate cu lumini de citit fara mufe ca nu tai instalatia+luminile de la picioare toate la 300 lei.....0723.77.67.67

 

Clima pentru un M43B16?

 

Nu am.

 

instalatie electrica partea din fata pt un e46 320d. daca ai contecteaza-ma pe mail

 

instalatia electrica pt un 320d e46 din 2000 sau 2001 ai ?

Nu am.

 

caseta de directie pt e39 (gp21540) ai?

 

Nu am.

 

Ma intereseaza preturile pentru urmatoarele piese pentru E34 facelift (dupa '92):

 

- 2 motorase inchidere centralizata (acelea gen cutiuta, nu cele gen pistonas) pentru usile din spate (si o mufa din aia de conectare)

- broasca inchidere pt ambele usi spate

- motoras geam electric

- mecanismul de deschidere a capotei (clapeta aceea din plastic de la sofer, fara cablu)... preferabil pe gri daca ai.

- scrumiera usa dreapta spate

 

Motorase inchidere centralizata am la 100 lei bucata,broasca pt inchidere usile spate(la ce anume te referi?) motoras geam electric am la 150 lei,clapeta de deschidere a capotei 50 lei decat pe negru,scrumiera usa spate am la 50 lei......0723.77.67.67

Link to comment
Share on other sites

Ma intereseaza pentru al meu E39 530d 2002 Facelift urmatoarele:

 

*Volan cu comenzi in 3 spite (if is possible)

*Set de scaune sport cu incalzire si reglaj electric (eventual schimb cu ale mele piele neagra + diferenta)

*Display 16:9 si navigatie

 

Merci!

Edited by mutulica1
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Tabloul cu butonul pentru proiectoare si cu tot ce trebuie la el (releu sau nu stiu ce mai este pe acolo), ai cumva?

 

320 D, 2004, 110 kw?

 

Neaparat sa fie din 2004, pentru ca am inteles ca difera.

 

Nu am din 2004, da-mi codul piesei sau poza sa vad exact ce vrei....0723.77.67.67

 

Ma intereseaza pentru al meu E39 530d 2002 Facelift urmatoarele:

 

*Volan cu comenzi in 3 spite (if is possible)

*Set de scaune sport cu incalzire si reglaj electric (eventual schimb cu ale mele piele neagra + diferenta)

*Display 16:9 si navigatie

 

Merci!

 

Nu am nimic.

 

salut! daca ma poti ajuta si pe mine, am nevoie de o poza la o usa din fata pt. un e39 la broasca si firele care se mufeaza pe broasca. daca sunt legate pe culori,am o problema de ordin tehnic facuta de AB. multumesc anticipat!

 

O sa incerc sa fac o poza.

Link to comment
Share on other sites

mersi, am facut rost

 

asta imi trebuia, numai ca cel pe care mi l-ai aratat nu are rotita aceea de pozitionat farurile mai sus sau mai jos (am impresia ca asta e pt alea cu xenon din fabrica)

mersi, oricum

 

Eu am numai de astea de pe masini care au avut xenon,cu placere.

Link to comment
Share on other sites

salut,m-ar interesa parbriz pentru e36 coupe,fa-mi un pret te rog si spune-mi dak poti trimite in tara sau doar in Bucuresti e valabil?Multumesc.Astept raspuns cat mai repede daca se poate :twoup:

Nu am parbriz de coupe, pot sa iti aduc unul nou la 100 euro.....0723.77.67.67

Link to comment
Share on other sites

pt E39 ma intereseaza instalatia de spalat farurile si eventual si maneta de la volan.

un pret te rog .ms

 

Am toata instalatia completa pentru spalat farurile la 200 euro....0723.77.67.67

 

Salut ptr un e 46 din 2001(nfl) ai cumva bara fatza aripa fatza dreapta+ far dreapta+ornamentul din plastic de sub bara care tine senzorul de temperatura? Daca da la ce pret.

 

Coupe sau limousine?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
salut. ma intereseaza un MID central de e39 dar de-ala cu ecranul lung si cu buton de BC, si de telefon. si niste stropitori, spalatori de faruri alea de pe spoiler chiar si defecte. instalatia nu o am dar am gaurile in spoiler si vreau sa le astup cu ceva.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.