Jump to content

[Dezmembrez] BMW e30,e36,e39,e46, e60,M3e36,M3e46,M5e34


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

salut

 

Suport magazie E39, tweetere din usa fata cele de langa aerisitor nu din spatele oglinzii, tweetere usi spate.

multumesc

 

Am suport pentru magazia de cd la 100 ron si tweeterele fata+cele spate la 150 ron toate...

0723.77.67.67

Link to comment
Share on other sites

salut

 

Suport magazie E39, tweetere din usa fata cele de langa aerisitor nu din spatele oglinzii, tweetere usi spate.

multumesc

 

Am suport pentru magazia de cd la 100 ron si tweeterele fata+cele spate la 150 ron toate...

0723.77.67.67

 

 

am trei oferte pe forum la 50 lei suportul si tweterele 100 toate. sunt cam scumpe la tine.

daca mi le dai la aceleasi preturi maine vin la bucuresti sa le iau ca sa nu bat drumul pana al brasov la alt user.

multumesc

 

elemente ajustare far si inele crom ceasuri bord ai?

elementele sunt cele din poza

Link to comment
Share on other sites

salut

 

Suport magazie E39, tweetere din usa fata cele de langa aerisitor nu din spatele oglinzii, tweetere usi spate.

multumesc

 

Am suport pentru magazia de cd la 100 ron si tweeterele fata+cele spate la 150 ron toate...

0723.77.67.67

 

 

am trei oferte pe forum la 50 lei suportul si tweterele 100 toate. sunt cam scumpe la tine.

daca mi le dai la aceleasi preturi maine vin la bucuresti sa le iau ca sa nu bat drumul pana al brasov la alt user.

multumesc

 

elemente ajustare far si inele crom ceasuri bord ai?

elementele sunt cele din poza

 

Cu 200 lei ti le pot da pe toate adica suportul de magazie+toate tweeterele....elementele de ajustare ale farurilor nu am dar are userul cae unele metalice care sunt mai bune decat cele oem.

Link to comment
Share on other sites

merci dar am oferta mai buna, cum ti-am spus.

daca te razgandesti si le lasi la 150 lei toate suna-ma pana in ora 14. apoi trebuie sa il sun pe userul de care iti spuneam sa ma duc la el.

0765464572. eventual as vrea si niste poze cu ele ca sa nu vin si sa nu se potriveasca.

multumesc

 

ps: elementele de care vorbeai intradevar sunt mai bune decat cele OEM, dar si 120 euro....

Link to comment
Share on other sites

merci dar am oferta mai buna, cum ti-am spus.

daca te razgandesti si le lasi la 150 lei toate suna-ma pana in ora 14. apoi trebuie sa il sun pe userul de care iti spuneam sa ma duc la el.

0765464572. eventual as vrea si niste poze cu ele ca sa nu vin si sa nu se potriveasca.

multumesc

 

ps: elementele de care vorbeai intradevar sunt mai bune decat cele OEM, dar si 120 euro....

 

Ti-am dat un pm cu id meu sa iti dau poze dar nu ai intrat....

Link to comment
Share on other sites

Ai cumva nuca schimbator imbracata in piele, de E46 in 5 trepte si burduful de la schimbator? Ma intereseaza sa fie in stare f f buna. Daca da, da-mi si mie un pret, te rog!

sal. ma intereseaza stopuri cu led pt e46 din 2000 berlina si la ce pret?

Link to comment
Share on other sites

jante de e39 pe 17 ai adus ceva?

 

Am niste jante pe 17" dar nu stiu ce vrei tu....spune-mi ce model de jante vrei si de ce buget dispui ca sa iti pot spune daca te pot ajuta.

 

Ai cumva nuca schimbator imbracata in piele, de E46 in 5 trepte si burduful de la schimbator? Ma intereseaza sa fie in stare f f buna. Daca da, da-mi si mie un pret, te rog!

 

Am nuca schimbator de M noua din piele luminata la 100 euro....0723.77.67.67

 

Ai cumva nuca schimbator imbracata in piele, de E46 in 5 trepte si burduful de la schimbator? Ma intereseaza sa fie in stare f f buna. Daca da, da-mi si mie un pret, te rog!

sal. ma intereseaza stopuri cu led pt e46 din 2000 berlina si la ce pret?

 

Am decat pentru coupe.

Link to comment
Share on other sites

jante de e39 pe 17 ai adus ceva?

 

Am niste jante pe 17" dar nu stiu ce vrei tu....spune-mi ce model de jante vrei si de ce buget dispui ca sa iti pot spune daca te pot ajuta.

 

 

nu caut un model anume.. ceva ptr e39 cam la 3-400 euro.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.