Jump to content

RUN e36


redkid_pasha

Recommended Posts

buna dimineata!!

doresc sa va prezint si eu masina mea...asa cum toti o faceti...

tin s va spun k sunt norocos sa fii gasit o asemenea masina intretinuta...fata de toate lesinaturile care umbla p drumurile noastre..

am gasit-o intr-un garaj in germania...cu praful de 1m pe ea :) ..proprietarul avand mai multe masini si nemaifolosind-o de ceva timp...

este vb de un e36 316i coupe '94...m43...102 CP...bostongrun metallic....

avea 104000 km cand am luat-o acum un an.....acum 120000...si nu am avut nici cea mai mica problema cu ea...

in afara de operatiunile de rigoare...schimbatul consumabilelor..alti bani nu am bagat decat in "look"..

si anume semnale si lucasuri albe....stopuri M...folie geam...iar la interior cotiera..presuri...si zilele astea urmeaza "muzica"..

iata si cateva poze cu pis...pis...pisicuta mica.. :lol:

 

si restul de poze..

Link to comment
Share on other sites

Sa o stapanesti sanatos si fara evenimente. Am vazut-o acum ceva timp la Pestera Dambovicioara.

 

 

 

cand mi-aduc aminte ce mila mi-era de ea in perioada aia :lol: ....era extraordinar de murdara si chinuita de pe drumurile acelea...by the way jud AG este cel mai prost!!! din tara cred la capitolul drumuri..recunoscut chiar si de localnici...frate pe alocuri aveai "sansa" sa te rastorni in craterele alea aparute din senin in drum :)

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

mai bine schimbi discurile de frana, verifici directia, suspensia sau alte elemente de genul asta.

 

Dar ma rog, la noi nu conteaza prea mult lucrurile astea, ai dreptate.

 

La fel cum nu conteaza in ce groapa de gunoi iti faci casa atata timp cat stai la vila, dar in sfarsit, asta e alta discutie si nu as vrea sa fiu offt topic.

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

mai bine schimbi discurile de frana, verifici directia, suspensia sau alte elemente de genul asta.

 

Dar ma rog, la noi nu conteaza prea mult lucrurile astea, ai dreptate.

 

La fel cum nu conteaza in ce groapa de gunoi iti faci casa atata timp cat stai la vila, dar in sfarsit, asta e alta discutie si nu as vrea sa fiu offt topic.

 

 

 

am facut deja si chestiile astea...dar nu am scris chiar tot aici...doar ce mi-am adus aminte...

cat despre off-topic...iti rezerv si tie un loc de casa "in groapa".. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.